Změna mého postoje k partnerovi po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 15:06
Změna mého postoje k partnerovi po porodu.

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli tu na tom někdo není stejně. Jsem necelých 7.mesicu po porodu, a co jsem porodila jsem ztratila veškerou chut na Sex, nebaví mě to až se mi to příčí. Kvuli partnerovi se vždy „přemužu“ ale vubec nic z toho nemám. Nikdy jsme takový problem nemela v posteli nam to klapalo..Nevím co změnit, jak si pomoct aby to bylo zase Ok? přece jen už je to dlouho. Myslela jsem že to po čase odezní. porod jsem měla rychly a bezproblemovy tak si nemyslim, že by to na mě mělo neco zanechat. Po prvním porodu jsem takový problem nemela až ted po druhém. dekuju za rady. ;)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 15:14

Ahoj, jsou to prostě hormony. Tělo je unavené na nějaké hrátky. Měla jsem sice komplikovany porod. Ale myslím si, že to až tak velký vliv nemá. Já začla mít chuť na sex až po roce. Není to ještě 100% jako před porodem, ale pomalu se to vrací. I takové to, že obejmu chlapa a tak. Syn byl náročný a na nějaké něžné chvilky nebyla nálada. Vše je individuální. Nejsme stroje. Tělo si potřebuje odpočinout tak se asi tak brání proti dalšímu otěhotnění že žena nemá touhu po muži. Ale ted už ráda dopřeji chlapovi to potěšení. Dej tomu čas. :) ;)

ivašot.
Kelišová 6736 příspěvků 22.12.17 15:14

Kojíš ještě, bereš antikoncepci?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 15:17

@ivašot. Nekojím ani neberu antikoncepci. antikoncepce mi dělala dřív velké problémy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 15:20
@Anonymní píše:
Ahoj, jsou to prostě hormony. Tělo je unavené na nějaké hrátky. Měla jsem sice komplikovany porod. Ale myslím si, že to až tak velký vliv nemá. Já začla mít chuť na sex až po roce. Není to ještě 100% jako před porodem, ale pomalu se to vrací. I takové to, že obejmu chlapa a tak. Syn byl náročný a na nějaké něžné chvilky nebyla nálada. Vše je individuální. Nejsme stroje. Tělo si potřebuje odpočinout tak se asi tak brání proti dalšímu otěhotnění že žena nemá touhu po muži. Ale ted už ráda dopřeji chlapovi to potěšení. Dej tomu čas. :) ;)

Je fakt, že nejake obímaní a tak z mé strany od porodu taky neprobíhá. Malá byla taky první měsíce dost náročná. jsem ráda, že v tom nejsem sama a musím tedy jen vydržet a doufat, že se to vrátí tam kde to bylo :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 16:51

Ahoj, já jsem 4,5 roku po porodu, chuť mam tak jednou za měsíc. Předtím bez problému. Takže tak.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22889 příspěvků 22.12.17 17:29
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli tu na tom někdo není stejně. Jsem necelých 7.mesicu po porodu, a co jsem porodila jsem ztratila veškerou chut na Sex, nebaví mě to až se mi to příčí. Kvuli partnerovi se vždy „přemužu“ ale vubec nic z toho nemám. Nikdy jsme takový problem nemela v posteli nam to klapalo..Nevím co změnit, jak si pomoct aby to bylo zase Ok? přece jen už je to dlouho. Myslela jsem že to po čase odezní. porod jsem měla rychly a bezproblemovy tak si nemyslim, že by to na mě mělo neco zanechat. Po prvním porodu jsem takový problem nemela až ted po druhém. dekuju za rady. ;)

Hlavně o tom mluv s partnerem…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 23:09

Dcerka má 4 roky a něco a sex mě nebaví a neláká. Kvůli partnerovi se přemůžu, ale kdybych ho neměla navždy, vůbec by mi to nevadilo. Je mi 42. Předtím OK, ale nikdy jsem nebyla nějaká nymfa:-).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >