Změna menstruace při ukončování kojení?

Anonymní
22.2.20 19:54

Změna menstruace při ukončování kojení?

Hezky večer, mám dotaz:-) od 4. Měsíce po porodu mám pravidelnou menstruaci. Nyní mám však 7 dnů zpoždění. Test jsem si dělala - je negativni (a doufám, ze zustane… :oops: ) jediné co mě napadá, zda muže jít o nějakou hormonální změnu/posun- skrz to, ze jsem synovi zredukovala kojení na 2* denně (predtim “na požádáni”) - mate s tím někdo zkusenost, ze by vám to posunulo menstruaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1311
22.2.20 20:26

Důvodů ke zpoždění menstruace je bambilion. Změna kojení v tom může udělat hokej, tomhle období i nějaká viróza nebo nervy. Na tvém místě bych za pár dní zkusila znovu test a pak eventuálně vyrazila ke gynekologovi. PS: když jsem přestala kojit starší dítě, rozhodilo mi to hormony tak, že i když jsem brala HA, tak jsem měsíc v kuse špinila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 20:33

Dekuji za reakci… já už pravé dvě děti mám, na 3.se necítím, ale s variantou potratu u mě nesouznim…tak doufám ze to bude tím…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 10:09

Menstruace po porodu

Ahoj chtěla jsem se zeptat za kdy přichází menstruace pi porodu? Mám 8 měsíční holčičku a ještě kojim zatím jsem menstruace nedostala a těhotná být nemuzu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 20:37
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla jsem se zeptat za kdy přichází menstruace pi porodu? Mám 8 měsíční holčičku a ještě kojim zatím jsem menstruace nedostala a těhotná být nemuzu

Jak kdy, klidně až po ukončení kojení. U mě u prvního dítka po cca 9 mesicich u druhého po 4 po porodu

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.20 09:40
@Anonymní píše:
Jak kdy, klidně až po ukončení kojení. U mě u prvního dítka po cca 9 mesicich u druhého po 4 po porodu

Díky za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama