Změna partnera už na začátku vztahu

27.4.17 21:04

Změna partnera už na začátku vztahu

Zdravím všechny, prosím o radu… :) Jsme s přítelem teprve chvíli, ale už teď mi vadí některé jeho návyky. Před naším vztahem byl skoro 2 roky sám a tudíž jeho každodenní cesta byla z práce do hospody. Bohužel to tak dělá i teď, jen s tím rozdílem, že jde do hospody, až když jede ode mě nebo když spolu nejsme, tam je s kámošema v hospodě (každý den tam je tak 2-3 hodiny). Rozhodně mu to nezakazuju a štve mě to, na jednu stranu si říkám, že si na ten vztah zvyká a nemůže přestat chodit ze dne na den do hospody, ale chodit tam kažďý den, byť jen na chvíli? :( Další věc, která mě trápí je ta, že se chodíme bavit spolu nebo každý sám. Když jde sám, hlodá ve mě hodně červíček, a to proto, protože když se přítel opije, druhý den si nic nepamatuje a já přemýšlím, jestli nebyl s nějakou holkou :( a můj dotaz zní: měl někdo z Vás takový začátek vztahu jako já? Jak se to mezi vámi dál vyvíjelo? :nevim: a pak - vím, je to individuální, partnerovi věřím i přes mého hlodajícího červíka, ale stalo se Vám někdy, že si partner druhý den nic nepamatoval a vy jste pak zjistili, že byl někde s jinou? :) P. S. prosím, hlavně mi neraďte, ať od takového člověka odejdu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3848
27.4.17 21:07

Každý den dvě az tři hodiny do hospody??? No to máš tedy fakt male požadavky na partnera. To už ti tikaj Bio hodiny, že ses ochotna tohle brát??? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 21:07

Takže buď mu věříš a nebo hlodá červíček, oboje se neslučuje.
Mě by to vadilo, nepřijde mi OK sedět denně v hospodě a byl by to pro mě varovný signál a možná důvod k ukončení vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19170
27.4.17 21:09

@Michaela94 Ne, o každodenního návštěvníka hospody bych nestála, natož takového, co ni nemá klapku a pije obrazně do bezvědomí.
Jako životní partner pro mne zcela neperspektivní, protože preferuji jiné trávení volného času a zřejmě i životní hodnoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
3570

Mně na začátku vztahů nevadilo nic :nevim: a když už teď ti něco vadí, tak to nebude to pravý ořechový. Je na ty věci zvyklej, tak nevím, jestli se ti povede ho přetvořit k obrazu svému :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305

Jo, mám to tak, jsme spolu 2 roky teď, když se opije tak to prostě nezvladam. Sice chodí tak 1 -2× do měsíce, ale pokaždé se stane a udělá něco co mě trápí, jednou jsem ho taky viděla a on o tom druhej den nevěděl. Vždycky slibuje, jak to bude dobrý a ono ne. ( jen chci podotknout že mě nepodvedl ), ale stejně dělá věci co psychicky někdy neunesu. Takže bych také uvítala něco :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 21:10

Hospody se nevzdá ani časem… tím bych to shrnula. Jestliže je tak zvyklý a navíc je schopný pít až tak, že si následně ani nic nepamatuje, poslední čím bych se zabývala je to, že byl s nějakou holkou. Spíš bych ve mně hlodal ten zmiňovaný červík jestli jsem si nezačala něco s alkoholikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3570
27.4.17 21:15

@Michaela94 holky ti to hezky shrnuly. Jsi nejspíš mladá, najdi si někoho perspektivnějšího :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 21:18

On chodí s klukama na šipky nebo hrají karty…opije se jednou týdně…není to tak, že je v lihu každý den :) můj bývalý byl takový, že jsme byli pořád spolu, nikam jsem nemohla chodit bez něj, protože jinak přišlo milion výčitek a urážek, žárlivých scén…to mě psychicky deptalo…tento vztah mi vyhovuje z té strany, že mě nechá bavit se, nedělá scény, ale ti jeho kamárádi, co ho neustále tahají do hospody :( ale jak říkám, jsme spolu pár týdnů…vím, že ho nepředělám a zatím se o to ani nechci snažit…možná najít jeho kamarádům drahé polovičky a dali by pokoj :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12733
27.4.17 21:18

Nekolik hodin denne v hospode? Ne dekuji, to bych teda nechtela. A ne, nezmeni se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21402
27.4.17 21:21

@Michaela94 Proč se prosím tě zahazuješ navazováním vztahu s opilcem a hospodským povalečem? Vzhledem k tvé poslední větě se ho hodláš držet zuby nehty - takže nějaké zoufalství?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
27.4.17 21:21

Hele, možná bych řekla, že to i půjde. Staci se dohodnout na kompromisech, být tebou tak si s ním úplně otevřeně promluvim o tom. :) pokud tě miluje, tak se pokusí, alespoň o ten kompromis, pokud ho miluješ ty, tak mu s tím budeš muset pomoct :) :kytka: ale věřím, že to zvládnete, nevidím důvod proč se hned okamžitě rozejít a dělat závěry, když jste o tom ještě ani nemluvili :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.4.17 21:23

@Michaela94 a cucá každý den, kromě toho jednoho limonádu jo? Promiň, ale být v lihu jednou týdně taky není dobrý a bude se to stávat častěji a častěji. Ale koukám, že si hledáš samý lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19170
27.4.17 21:23

@Michaela94 Jdeš z jednoho neperspektivního vztahu do dalšího. Jeden žárlivec, druhý alkoholik nebo minimálně na poloviční cestě k alkoholismu.
Jsou i chlapy, co nejen nežárlí a nechtějí mít ženskou pod kontrolou, ale ani nepijí, do hospody nechodí a když pijí, tak pít umí a jsou maximálně v náladě a ne na šrot, natož pravidelně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
27.4.17 21:29

Já se rozcházet nechci…Vím, že když budu chtít, bude se mnou, ale taky vím, že pokud si budu chtít udělat den bez něj, doma ho neudržím a půjde do hospody…:). A ano, jsme oba mladí, nebo alespoň si to myslím - 23 a 26 on :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama