Změna plen Pampers Premium care

3
24.3.21 13:41

Změna plen pampers premium care

Ahoj,

objednala jsem na mallu teď v akci velké balení plen pampers premium care vel. 4. Pleny jsem dnes vybalila a jsou jiné než normálně, jsou barevné :think:. Jsem zvyklá, že premium care byly vždy celé bílé a měly jen barevný obrázek v místě nalepení pásků. Má s tím někdo zkušenost, nejsou nějaké horší než běžné pleny premium care? Je to změna na furt nebo jen nějaká speciální edice? Pleny jsou vyrobené v Polsku, tak jestli to není tím, že pro polský trh se dělají jiné pleny než pro ČR? Mám dítě s citlivou pokožkou a nerada experimentuju s plenkami. Má někdo zkušenost prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
202
24.3.21 13:56

Schválně jsem se šla kouknout. Vel. 4 mám bílé s tím obrázkem v místě lepek, ale po celé plínce jsou ještě takové pravidelné jakoby čárky do u. Takže až na ty čárky jsou stejné jako předchozí velikosti. Ale kvalitu zatím nevim, používáme zatím vel. 3.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
24.3.21 13:57

Už jsem je taky měla. A malá byla v pohodě. Ale teď jsem objednala vel 5 a to byla tragédie.

Takže teď jedeme moltex. A pampers premium už nekoupim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
24.3.21 14:28

Nemaji nahodou oranzovy prouzek? Ty s oranzovym jsou takovyhle. Ty bez budou takove, jake znate. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
24.3.21 14:30

Ja teda kupuju vel. 3 a momentalne je mam taky, protoze u nas v Tete bez toho oranz. prouzku nemeli. :/. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
24.3.21 14:35

Mohli zmenit design.. temer vsechny pampers v CR jsou vyrobeny v Polsku :roll: ( aspon podle moji zkusenosti )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
24.3.21 14:57

Ja ted kupovala vel. 5 a taky jsem koukala co je to za novinku :).
Ale krome barvy v tom rozdil nevidim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
24.3.21 15:49
@Euforia píše:
Mohli zmenit design.. temer vsechny pampers v CR jsou vyrobeny v Polsku :roll: ( aspon podle moji zkusenosti )

Je tak. Proto kupuji pleny v Německu, když to jde. Pampers z Německa vyrobené v Německu jsou trochu jiné než ty, které se dají koupit tu - ty jsou vždy polské. Takže Polskem to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
24.3.21 20:45

@AndulkaMa jojo, taky kupuju v Nemecku, jenze uz dochazi zasoby :roll: o vikendu jsem musela koupit tady ty polsky pampersky.. a ten smrad..respektive to asi ma byt vune, ale je to hnusny :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat