Změna po cvičení pánevního dna

Smazaný anonym
22.7.15 15:19

Změna po cvičení pánevního dna

Zdravím všechny a mám takovou intimní otázku ohledně jistých změn nás matek vícerodiček…Zajímá mě jak se dá pánevní dno posílit i dlouhou dobu po porodu (nař. 5 let). Zda-li jsou ty zatínací cviky účinné a kdy jste případně cítili výsledek. A hlavně bych ráda věděla zda to, že cvičíte poznal i partner při sexu. Dá se tato partie vycvičit tak, aby byl pak styk těsnější?
Díky

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5628
22.7.15 15:32

To by mě taky zajímalo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
22.7.15 15:33

O benefitech cvičení a kontrole vyginálních svalů je např. tenhle (docela inspirující :lol: ) článek: http://www.prozeny.cz/…ejte-pompoir-

Ale nemůžu teda poreferovat z hlediska rodičky…

• Nahlásit
  • Citovat
7016
22.7.15 15:37

Ano, jsou ucinne. Ale kdyz prestanes cvicit, tak se to po par mesicich zase vrati k puvodnimu stavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
22.7.15 15:46
@Bibi239 píše:
Ano, jsou ucinne. Ale kdyz prestanes cvicit, tak se to po par mesicich zase vrati k puvodnimu stavu.

A partner to stáhnutí taky pozná?

Lana lanová díky za odkaz. V diskuzi pod článkem je psáno, že i jóga nebo pilates mají takové cviky, které pomohou a pisatelky to potvrzují. :mavam:

• Citovat
  • Upravit
7016
22.7.15 15:48

Pozna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16984
22.7.15 15:54
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lana Lanová
22.7.15 16:09
@Anonymní píše:
A partner to stáhnutí taky pozná?Lana lanová díky za odkaz. V diskuzi pod článkem je psáno, že i jóga nebo pilates mají takové cviky, které pomohou a pisatelky to potvrzují. :mavam:

vidíš, tak nad tímhle jsem u cvičení nikdy nepřemýšlela :lol: ale vzpomínám, že Hanka Kynychová na jednom svým DVD kladla důraz právě na posilování pánevního dna; jsem si tehdy říkala, jak svědomitě dbá o blaho svých cvičenek :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.7.15 20:50

Jsem líná cvičit, takže nosím venušiny kuličky. Rozdíl poznal manžel hned po prvním použití, hodnotil hodně pozitivně. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3HE
22191
22.7.15 21:40
@Anonymní píše:
Jsem líná cvičit, takže nosím venušiny kuličky. Rozdíl poznal manžel hned po prvním použití, hodnotil hodně pozitivně. ;)

to pomáhá? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
22.7.15 21:49

To byl omyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 22:12

A jak. Z jejich nošení nemám žádný zážitek nebo prožitek, prostě je mám a považuju je za pomůcku na cvičení svalů, asi jako třeba nějaký posilovací nástroj, nebo kolo nebo tak něco. Nicméně při sexu to poznat jde, po porodu pro mě sex nebyl nic moc, ale co jsem je začala nosit a svalstvo se zpevnilo, je sex zase super. A muž je taky spokojený. Takže je můžu jenom doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
3HE
22191
22.7.15 22:14
@Anonymní píše:
A jak. Z jejich nošení nemám žádný zážitek nebo prožitek, prostě je mám a považuju je za pomůcku na cvičení svalů, asi jako třeba nějaký posilovací nástroj, nebo kolo nebo tak něco. Nicméně při sexu to poznat jde, po porodu pro mě sex nebyl nic moc, ale co jsem je začala nosit a svalstvo se zpevnilo, je sex zase super. A muž je taky spokojený. Takže je můžu jenom doporučit.

takže si musíš dávat pozor, aby nevypadly? jak jinak bys zatínala? mě zajímá, jak je to během dne v praxi - dřepání si, wc, kýchání apod. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 22:38
@3HE píše:
takže si musíš dávat pozor, aby nevypadly? jak jinak bys zatínala? mě zajímá, jak je to během dne v praxi - dřepání si, wc, kýchání apod. :mrgreen:

Když jsem o nich začala uvažovat, měla jsem pánevní dno v pořádku, ale měla jsem strach z budoucnosti v plenkách pro dospělé, takže jsem začala pátrat po informacích, jak se tomu vyhnout, spousta diskusí je i tady na emiminu, jsou tady popsané zážitky ostatních uživatelek.

Denní provoz - asi si nedřepám, protože žádný problém s tím neregistruju, pokud jde o wc, dá se používat i s kuličkami, kýchání mi taky nevadí. Nicméně, pokud je dno oslabené, může to výše dotazované dělat někomu problém. Nicméně ze začátku je asi stejně nikdo nemá nějak dlouho zavedené, navíc ta doba nošení je omezená, v návodu je uvedeno asi 3 hodiny denně. Jediné, co se mi nelíbí, je to vytahování, to je mi trochu nepříjemné. Navíc je nenosím každý den, spíš jak si vzpomenu, třeba týden je nosím denně, pak zas cca týden obden, někdy několik dní vůbec a tak, prostě nahodile. Většinou když jdu ven se psem nebo letím na nákupy, abych měla pohyb a svaly pracovaly.

• Nahlásit
  • Citovat
3HE
22191
23.7.15 00:17

Anonymní… díky za info… rozhodně o nich budu přemýšlet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu