Změna pochvy po porodu

Anonymní
6.11.19 23:20

změna pochvy po porodu

Ahoj, změnila se vám pochva po porodu nebo je úplně stejná jako před porodem? Jsem dva roky po porodu a je trošku povolenější a není tak vroubkovaná uvnitř, tak by mě zajímalo, jestli je to normální a jestli to tak má každá. Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

471
6.11.19 23:51

Já jsem ji teda nějak extra nezkoumala před ani po, ale ptala jsem se manžela po prvním sexu jestli poznal rozdíl, tak říkal že je to tam trochu jiný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 23:54

Já jsem rodila dvakrát. A pokaždé jsem se ptala manžela, jestli je nějaký rozdíl řekl, že ne. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13146
6.11.19 23:55

Taky sem se nezkoumala ani před ani po :D byla sem po prvním šitá, tak chlap říkal že mě sešili trochu natěsno, ale já osobně nepoznám nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 23:56

A je možné, že taky kecal :lol: Protože on tyhle otázky typu : "myslíš, že jsem přibrala? " a tak podobně nesnáší, takže mi vše odkýve, abych byla spokojená :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.19 23:57

Asi jedna z mála, ale to já budu jedině ráda. Mám strašný problémy s „velikostí“ vždy nějaká mykóza z trhlinek a odřenin i přes lubrikaci. Takže doufám, že mi porod pomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.11.19 06:00

Pochva se po porodu změní každé ženě. Uvnitř se ty vroubky natáhnout a už není tak těsná jako před dětmi. Dělám v mužském kolektivu tak dost vyslechnu. Prý prvních pár zasunu je v pohodě, ale pak je hned poznat, která žena rodila a která ne. Doma to ovšem nereknou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.11.19 06:27

Jasne, ze to je poznat. Po 2. diteti mam ten posevni vchod vetsi. Vadi mi to. Uz se tesim do prace a prvni vyplata bude na novou frnd. u. Chci ji mit jako novou. Vadi mi to ted jak to je a sex me kvuli tomu nebavi, sebevedomi v haji

• Nahlásit
  • Citovat
1728
7.11.19 07:09

Nezměnila. Těšila jsem se, že po porodu budu moct používat menstruační kalíšek, ale i ten nejmenší je pro mě velký :zed: Třeba to bude po druhém zas jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.11.19 10:08

Tak u mne se změnil nejen rozměr, ale i suchost/vlhkost, musím používat silikonový lubrikant.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama