Změna pojišťovny - jak zrušit

Lentilka04
2.7.13 14:10

Změna pojišťovny - jak zrušit

Maminky pomoc, potřebuji poradit! Před několika dny mě na městě v Prostějově zastavili nějaký dvě ženský a mluvili o nějaké pojišťovně( oborová zdravotní pojišťovna), nějak jsem je pořádně nevnímala a pak začla podepisovat. :zed: Teďka mi domů dorazil dopis, že mi děkují, že jsem si vybrala jejich pojišťovnu. Jenže já ji vůbec nechci, chci zůstat u té svoji i s malým což je Metal-Aliance teď teda je to Česká průmyslová. Jak to jde zrušit? :nevim: Děkuji za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3455
2.7.13 14:12

Teď už asi nijak :nevim: změny už letos nejdou, jedině na to myslet příští rok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64439
2.7.13 14:14

@Lentilka04 pokud jsi smlouvu uzavřela na jiném (venku), než obvyklém místě (kancelář), tak máš 14 dní právo od smlouvy odstoupit. Kontaktuj co nejdřív svoji pojišťovnu, navedou Tě na možné řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12327
2.7.13 14:15

Přesně tak, už to nejde..do 30.6. to šlo, teď na rok 2014 budeš u nich a na rok 2015 můžeš pak přejít…Bohužel je potřeba poslouchat ačíst co podepisujeme, nejlépe takový obchodníčky odpálkovat, pokud si chce člověk něco změnit tak v dnešní době internetu se dá vše nastudovat a zavolat na pobočku a oni pošlou nějakého svého zástupce, nebo se dá i už i vše online :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3455
2.7.13 14:16
@martina.se píše:
@Lentilka04 pokud jsi smlouvu uzavřela na jiném (venku), než obvyklém místě (kancelář), tak máš 14 dní právo od smlouvy odstoupit. Kontaktuj co nejdřív svoji pojišťovnu, navedou Tě na možné řešení.

no jo to mi nedošlo :oops: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lentilka04
2.7.13 14:17

@martina.se Právěže venku mě odchytli a jak se teda dá od smlouvy odstoupit? Ani žádnou nemám. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
64439
2.7.13 14:17

@Verunecka289 jj, jde to, ale je třeba jednat hned, včera bylo pozdě :lol: platí to jen pro toto a je lhůta 14 dní.. Takže tryskem na svoji pojišťovnu, ještě to lze řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64439
2.7.13 14:19

@Lentilka04 kontaktuj svoji pojišťovnu a to hned, vysvětli, co se stalo, zda to řešit lze. Jinak sepsat písemně odstoupení od smlouvy, poslat na novou pojišťovnu. Ale nejlépe se fakt obrátit na svojí - pro první pomoc zavolej, oni Ti přesně řeknou, jak to je. Já jen doufám, že takhle lhůta, která normálně platí, nemá tímhle přelomem nějakou vyjímku. Ale to Ti fakt řeknou na pojišťovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3455

@martina.se jj vim, jen mi to v ten moment nedocvaklo :oops: měkne mi mozek noo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132

@Lentilka04
uz jednou se tu resil podobny problem - zavolej si na svoji pojistovnu, oni jsou zvykli, ze se jim klienty snazi odlakat a vi presne jak postupovat.
pani se to tehdy povedlo pres telefon zaridit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64439
2.7.13 14:20

@Verunecka289 to mě taky, nic si z toho nedělej ;) :kytka: já jsem teď poučená, zachraňovala jsem babi přesně s tímto.. nesnáším prodejce na ulicích, od té doby jsem na ně aji zlá :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3455
2.7.13 14:22

@martina.se já chodila 5 let denno denně v Brně podchodem takže já na ně jsem v podstatě vždyck zlá :oops: :P a taky už jsem takto zachraňovala známou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
2.7.13 14:25

Nechci ti brát iluze, ale stalo se mi něco podobného a taky sem se to snažila zrušit provolala jsem majlant a pak sem zjistila, že už se to dostalo do nějakého jejich registru pojištěnců nebo jak se to přesně jmenuje a pokud dojde k zápisu tam tak už to nezrušíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lentilka04
2.7.13 14:26

@Ali-Ali A nebude stačit jim jen třeba napsat na tu svoji pojišťovnu? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2436
2.7.13 14:29

Náhodou OZP je fajn, štve mě, že jsem to nestihla se přehlásit, malého už tam mám, ale já to nestihla :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat