Změna porodnice po registraci Podolí Apolinář

87
7.2.16 13:25

změna porodnice po registraci podolí apolinář

Ahoj, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost se změnou porodnice podolí x apolinář…jsem registrovaná v jedné z nich, ted jsem našla volný termín na registraci v druhé co se uvolnil (evidentně se běžně holky registrují všude možně a pak termíny samy propadnou…) pokud se ted registruju i v té druhé, tak napřed musím na první pohovor se sestrama a tam myslím, že by měly „kecy“ že mám v průkazce už jiné razítko a možná bych se už ani k doktorovi nedostala, nebo by přes původní razítko daly nový razítko?…nemáte s tím někdo zkušenost? jde mi o to, že nechci rovnou přejít jinam, mám určité pochybnosti o postupech a chci jen konzultaci a teprve podle ní bych se rozhodla…díky

Příspěvek upraven 07.02.16 v 13:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4994
7.2.16 13:47

To moc nechápu, na „pohovor“, ve smysu informovat se o dané porodnici, můžeš jít přece bez razítka. Takže bych se šla informovat, rozhodla se a podle toho si buď nechala dát „razítko přes razítko“ - s tím, že tu první porodnici pouštíš, nebo si tam nechala jen to první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
7.2.16 13:55
@blobfish píše:
To moc nechápu, na „pohovor“, ve smysu informovat se o dané porodnici, můžeš jít přece bez razítka. Takže bych se šla informovat, rozhodla se a podle toho si buď nechala dát „razítko přes razítko“ - s tím, že tu první porodnici pouštíš, nebo si tam nechala jen to první.

nechci se informovat o porodici, píšu to přece jasně, chci prokonzultovat určitý názor postup týkající se porodu, určitých komplikací naprosto konkrétních atd s doktorem v jiné porodnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4994
7.2.16 14:08

Ne, nepíšeš to moc jasně :-)
Na konzultaci s lékařem se také můžeš zkusit objednat bez ohledu na registraci, podle mě máš tak stejnou šanci, jako kdybys tam registrovaná byla. Protože i registrované, pokud jsou bez komplikací, berou až když je tam předá normální gynekolog, alespoň podle mé zkušenosti. Naopak jsem byla na kontrole v porodnici, kde jsem registrovaná nebyla, a nikdo s tím problém neměl.
Jinak registrací do jiné porodnice ti registrace do první porodnice nepropadá, ty systémy nijak propojené nejsou. Ale počítej s tím, že by se tě v Podolí u registrace mohli ptát, jestli ses u Apolináře „odregistrovala“, a naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4994
7.2.16 14:10

@těho A ještě další možnost je obrátit se na lékaře v jiné porodnici s dotazem písemně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
7.2.16 15:49

Staci si na jejich webu na primare te dane nemocnice najit telefon, domluvit si schuzku a uvidi se zda se to da vyresit po telefonu, mailama nebo osobne… Kazdopadne pokud vis predem ze porod nebude uplne hladky preferovala bychApolika, kazdy vi, ze vsechny prusery ohledne porodu resi tam, a prevazi tam matky i z sirokeho okoli, jelikoz tam maj nej primare a vybaveni, peci o dite

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
7.2.16 18:47

@Makronka222 a máš zkušenosti s obouma nemocnicema co se týče císařů? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
7.2.16 21:39

Že by nikdo neřešil nic podobného? nikdo nekonzultoval svůj zdravotní stav během těhotenství s doktorem v jiné porodnici? nebo nechtěl přejít do jiné i po registraci? konkrétně podolí x apolinář?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
4.9.17 08:46

Ahoj, řeším stejnou otázku. Registrace v podolí, chci ji změnit na Apoliáře. Předesílám, že na můj termín místo u Apolináře je, takže mě zajímá pouze víceméně technické řešení. tj. razítko se přerazí jiným? nebo jak to probíhá. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
4.9.17 10:19

Pokud jsi registrovana uz pres internet tak by to nemel byt problem. Akorat musis prezit plno blbejch kecu sester. Ja resila trochu neco jinyho. Chtela jsem jenom konzultaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
4.9.17 10:22

Ps. Nakonec jsem registraci nemenila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1412
6.9.17 09:36

@těho ok díky za odpověď