Změna postavy - změna šatníku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tate
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 14.01.19 22:03
Změna postavy - změna satniku

Ahoj holky,

strašně se mi za poslední dobu změnila postava - ani ne tak, ze bych třeba přibrala, ale je jiná (zenstejsi) - a najednou mi nesluší moje oblečení z šatníku, se kterým jsem byla donedávna spokojena.
Nosím pořad S, ale necítím se v tom, M na mě ale planda :think:. Najednou mi sluší úplně jiný typ sukni, trik atd.
Stalo se vám to některé (nemyslím změnu po dětech)? Mám šatník vyhazet, nebo tomu dat ještě šanci?

Reakce:
pe-terka
Neúnavná pisatelka 17307 příspěvků 14.01.19 22:09

a jak moc se tě změnila postava, v čem konkrétně? Napsala jsi to moc obšírně…

Tate
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 14.01.19 22:12

Prsa mám tak akorát, pas poměrně štíhlý, spis mám silnější stehna a zadek, docela sportuji, tak možná i z toho.
Tlustá nejsem, hubnout nechci, vážím 58 kg na nějakých 171 cm.

Helca83
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 14.01.19 22:17

A cemu tu zmenu prisuzujes? HAK? Vic/min/jinak jis nebo se hybes? Takhle se fakt tezko radi…

Jassmina
Stálice 71 příspěvků 14.01.19 22:19

@Tate podobně jsem to měla před 3 lety. Chtěla jsem vyházet vše ale když jsem byla v šatně…hm to by se mohlo hodit a to a to. A nevyhodila nic. Pak jsem se ale jednoho krásného dne probudila a vyhodila fakt vše (nechala jen rifle, triko, mikču, prádlo a jedny boty). A šla na nákupy a postupně jsem nakoupila co chtěla. Věř mi, že se pak budeš cítit jinak, já dávám :palec:

Tate
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 14.01.19 22:24

HA neberu, změny v postavě jsem začala pozorovat po seznámení s partnerem.
Jim pořad stejně, možná méně piju, jednu dobu jsem hodně cvičila (brusle, trampoliny, běh). Teď už méně. Práci nemám sedavou. Přisuzuju to nějakým hormonalnim změnám atd, je mi 28. V 80 % mého oblečení se necítím, což mě mrzí, mám své oblíbené kousky, které jsem měla rada.

Lenka_Hal
Kelišová 6948 příspěvků 14.01.19 22:36

Tak si nakup nove kousky. Ty stare si podrz treba rok, kdyz se nic nezmeni, tak se jich zbav :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >