Změna potu a chuti po kyselém

Anonymní
7.4.21 11:55

Změna potu a chuti po kyselém

Dobrý den. Na konci října a začátku listopadu jsem měla nejspíše covid. Na testech jsem nebyla, ale byla jsem asi 11 dní bez čichu a chuti, únava celého těla několik dní, ucpaný nos atd. Samozřejmě jsem se izolovala a nepřišla s nikým do styku a předtím taky ne. Musela jsem to chytit v obchodě. V té době a vlastně ještě teď chodím do obchodu cca každý 10 den. Do styku s nikým nepřicházím.
Teď k věci. Od ledna mi začal jinak smrdět pot. Cítím ho jako kyselí. A cca měsíc mám jinou chuť. Tam kde je něco kyselého nebo cibule, tak to chutná úplně jinak. Jako kdyby tam bylo hodně cibule.
Prosím vás má tohle někdo po covidu nebo to může být nějaký jiný zdravotní problém? Dr jsem ještě nevolala, bojím se.
Děkuji moc za odpovědi.
Prosím anonymně. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7.4.21 12:23

Po prodělání Covidu mám změnu chuti a čichu, pociťuji to především u cibule a česneku. Tyto dvě potraviny používám téměř každý den, kromě sladkého snad do všeho. Cibule mi děsně smrdí a i jinak chutná, to samé česnek. Změnu potu nepozorují. A to mám po 3 měsících od prodělání. Asi se budu muset naučit vařit s čertovým lejnem. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
7.4.21 12:36

Mam to take, ale lepsi se to :palec: Sama sobe jsem smrdela desne, ale nikdo jiny to necitil. Ze spousty potravin citim jakoby vejce. Nejhorsi je maso… Jsem rada, ze se mi vratil cich a doufam, ze se to jeste zlepsi. Vygoogli si parosmie covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 12:58

Holky děkuji moc :* já už vysilovala jestli to není něco vážného.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat