Změna pozice - mateřská, RP jak to je?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 07:30

Změna pozice - mateřská,RP jak to je?

Ahoj, v roce 2019 jsem nastoupila do nové práce jako sanitár. Neměla jsem kurz, tak jsem šla na pozici uklízečka, i za její plat. Kurz trval čtyři měsíce, já jsem ho dodělala, a hned na to jsem zjistila že jsem těhotná. Kvůli komplikacím jsem šla na PN. Mateřskou jsem mela pár korun vzhledem k platu -cca 12 000 Kč. Pak se narodilo druhé dítě, mateřskou jsem mela o něco vyšší díky zvyšujícím se platum cca 14 500 Kč. Nicméně se chceme začít snažit o třetí dítě. Jak to udělat abych měla vyšší mateřskou? Kolik musím mít odpracováno? Nebo stačí jen změna smlouvy? V říjnu mi končí RP/RD na mladsi díte. Od září bych chtěla jít do prace. Ale chceme se začít snažit o třetí dítě. Tak jak to udělat, aby to bylo „výhodné“? Jinak plat jako sanitár mám v čistém dle odpracovaných víkendu svátků, cca 24-28 tis Kč. Semnou jako se sanitarem v práci počítají, smlouvu mi změní.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13744
28.6.22 16:06

Sanitář ma takový solidní peníze jo? Já pořád všude četl, že to je nejhůř placený flek.

Jinak podle mě stačí jen nějakou dobu za ten plat odpracovat, pokud máš smlouvu na dobu neurčitou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 20:34
@Cenarius píše:
Sanitář ma takový solidní peníze jo? Já pořád všude četl, že to je nejhůř placený flek.Jinak podle mě stačí jen nějakou dobu za ten plat odpracovat, pokud máš smlouvu na dobu neurčitou.

Mě zajímá ta doba :) a platy se zvysovaly. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat