Změna při čekání kluka/holky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 12.11.18 22:30
Změna při čekání kluka/holku?

Holky furt nějak cítím, že čekáme chlapečka aj manžel říká že tam je kluk i paní doktorka mi minulý týden řekla na poprvé že je tam kluk, ale pak se zamyslela a říkala že si není jistá že to může být pupeční šňůra. Ale já furt prostě nějak cítím, že je to kluk. Pocitovali jste na sobě nějaké změny při čekání buď kluka nebo holky. Někdo říká že se maminka nezmění když čeká kluka a někdo ze když čeká holčičku tak se změní… Moje mamka při každé příležitosti začne že je tam holka a nenechá si to nijak vymluvit, říká že jsem se hodně změnila a někdo zas říká že jsem se vůbec nezměnila že jsem furt stejná , ale nějak mě to prostě víc táhne ke klukovi. Aj když jdu do obchodu dívám se spíš na klucici věci. Samozřejmě budu ráda i když to bude holka, hlavně když bude zdravá/ý. Jak jste to měli vy změnili jste se nějak?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
reny14
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 12.11.18 22:32

Tak záleží v kolikátém týdnů ti to doktorka řekla. Já jsem tedy u obou cítila, že jsou to kluci a byli :srdce: Jinak jsem byla hezká, první měsíce neskutečně zle a chutě byly taky na kluka.

japato
Kecalka 181 příspěvků 12.11.18 22:35

Moje 1. těhu - s manželem jsme byli oba naprosto přesvědčení, že to je holka, vybírali jsme holčičí jméno, až do velkého UTZ ve 20tt, kdy nám bylo řečeno že to je kluk… Druhé těhu mi už na 1. UTZ ve 13tt řekli že asi holka, pak se to potvrdilo… Raději jsem si nemyslela nic, abych pak zase nebyla zklamaná… Jediný rozdíl mezi oběma těhu - s klukem jsem nezvracela, s holkou ano. Jinak jsem byla stejná - pleť, vlasy, chutě atd., i jsem stejně přibrala.

Příspěvek upraven 12.11.18 v 22:38

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 12.11.18 22:36
@reny14 píše:
Tak záleží v kolikátém týdnů ti to doktorka řekla. Já jsem tedy u obou cítila, že jsou to kluci a byli :srdce: Jinak jsem byla hezká, první měsíce neskutečně zle a chutě byly taky na kluka.

14+5 jsem byla když mi to říkala… Ja mám právě akné, ale tím trpím odjakživa, vlasky mám furt stejné , špatně mi bývalo, ale nezvracela jsem. Chutě moc nemám spíš si dám radši slané než sladké.

Janli
Kelišová 6272 příspěvků 12.11.18 22:39

Leda houby :mrgreen: . Všichni mi předpovídali kluky, všechny příznaky dle pověr ukazovaly na kluka, já byla u obou těhotenství přesvědčená, že čekám kluka a jak to dopadlo? Máme dvě děvčátka :mrgreen: . V prvním těhotenství, které bohužel skončilo ve 21tt jsem kluka čekala, ale rozdíl oproti druhým dvoum jsem necítila.

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 12.11.18 22:39

@japato já právě za celé 3 měsíce zvracela tak 2×, špatně mi bývalo ale nezvracela jsem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 22:40

Mně třeba bylo první měsíce špatně jen,když jsem čekala holky. Mám dvě. Když jsem čekala kluka, špatně mi nebylo.
Všechny těhotenství jsem prý byla taková víc usměvavá a v klidu :D Jak se říká,že holky ubírají krásu, u mne neplatilo…

Ivčis
Závislačka 3962 příspěvků 12.11.18 22:43

Ja se vždy cítila na kluka a prostřední je holka co vydá za kluky dva :mrgreen: . Možná to bude u tebe taky tak ;)

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 12.11.18 22:57

@MisulkaP Existuje tabulka, podle které se dá prý s 93% úspěšností zjistit, jakého pohlaví se dítě narodí. Stačí k tomu znát věk matky v okamžiku početí a kalendářní měsíc početí.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 12.11.18 22:58

Ženská to na sobě přeci s jistotou pozná, ne? :lol: Při prvním jsme si to nenechali říct, ale měla jsem jasno, i na utz jsem sama toho pindíka zřetelně viděla (ale říct jsme si to ofiko nenechali), byla jsem krásná, cítila jsem se skvěle a i široširé okolí mělo naprosto jasno, že tohle bude „typickej kluk“. A ono jaksi nee.
U druhého jsme si to nechali říct hned ve 13.tt, už jsem odmítla spekulovat, jasná holka, kterou pak potvrdila i krev a několik dalších utz. A opět má okolí jasno, že tohle musí bejt stoprocentní kluk, slýchám to furt.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 23:08

@mgdln no tak presne podle toho mam mit kluka a mam holku :mrgreen: zakladatelko me vsichni rikali,ze to bude kluk,ale ja byla od nejakeho pateho mesice presvedcena,ze je to holka ;) spatne mi nebylo,plet super,vlasy naprosto dokonaly,jediny co ukazovalo na holku byl tvar briska,ale tyhle babske rady jsou stejne 50:50 :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16766 příspěvků 12.11.18 23:15

Mám dcery i syny a nikdy jsem pohlaví plodu bez ultrazvuku nepoznala, nevycítila :think: Ani mé chutě či vzhled nebyly nijak zvlášt odlišné v závislosti na pohlaví očekávaného dítěte :think:

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 12.11.18 23:23

@mgdln ano zkoušela jsem více druhů a na jednom kluk a na dalším holka :lol:

MisulkaP
Stálice 100 příspěvků 12.11.18 23:25

Holky asi se nechám překvapit buď mi to řekne 6.12 moje paní doktorka anebo až 21.12 na 2 screeningu

mgdln
Závislačka 4658 příspěvků 12.11.18 23:31

@MisulkaP Ta co mám já je prý ze staré Číny. Mně to vyšlo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >