Změna příjmení a kreditní karta

Anonymní
22.1.20 17:15

Zmena prijmeni a kreditni karta

Ahoj,
5 mesicu zpet jsem mela svatbu, vsechny karty a veci jsem si vyridila, az na kreditku. Uplne jsem na ni zapomnela, od svatby ji nevyuzivam, protoze mame spolecny ucet a penize chodi pouze tam. Zitra si tam zajdu, aby mi zmenili prijmeni. Nebude s tim nejaky problem, ze jsem tam tak dlouho nebyla? I kdyz ted momentalne kartu nevyuzivam? A co si sebou vzit krome obcanky? Dekuji vsem :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19711
22.1.20 17:19

Ne. Stačí občanka. Ale mně všechny karty poslaly kompletně nové, když jsem byla v bance hlásit změnu občanky po svatbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 17:20

@P4ja a myslis, ze hrozi nejaka pokuta, kkdyz jsem si to behem 5-6 mesicu nevyridila? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
20511
22.1.20 17:40
@Anonymní píše:
@P4ja a myslis, ze hrozi nejaka pokuta, kkdyz jsem si to behem 5-6 mesicu nevyridila? :zed:

ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
22.1.20 17:40

Já jsem to ve své bance řešila a bylo mi řečeno, že karta mi zůstane stejná, že s novým jménem bude až vyprší platnost a dostanu novou. Na pobočce si v dokumentaci jméno změnili, ale na kartě mi ho nechali, že to není důležité. Už je to přes dva roky a normálně s kartou funguju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3285
22.1.20 18:04

Mně řekli to stejné, jako @krysoleta, že mi jméno na kartě změní, až vyprší platnost. Nebo můžou hned, ale bylo to zpoplatněné :nevim: Tu kartu jsem používala ještě asi rok po svatbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 19:23

Supr udelaly jste mi radost, diky :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie