Změna průběhu cyklu ve 43 letech

Anonymní
17.2.20 07:50

změna průběhu cyklu ve 43 letech

Třeba to máte některá též…poslední měsíce mě bolí menstruačně břicho třeba už od 16. dne cyklu, i špiním třeba deset dnů předem. V noci se potím…u gynekoložky vše v pořádku…nemáte zkušenost s něčím, jak tyto problémy odstranit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.2.20 07:55

Prechod, co jineho v tomhle veku. Moje mamka ho mela jeste mnohem driv. Me je 40 a cekam ze za chvili to u me vypukne taky.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11876
17.2.20 08:02

Začni cvičit hormonální jógu, nebo cvičení podle mojžíšové, nebo dobře vedené piltes a srovnejs si záda a pánevní oblast.

Plus bych zkusila dva, tři cykly užívat kotvničník, jestli to s něčím pomůže. Pravidelné cvičení to ale nenahradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 08:43
@Anonymní píše:
Prechod, co jineho v tomhle veku. Moje mamka ho mela jeste mnohem driv. Me je 40 a cekam ze za chvili to u me vypukne taky.

Přechod v tomhle věku? Mě je 51 a nic mi není :roll: žádné návaly, ms pravidelná. Ve 43 mi to přijde brzo na přechod. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
37
17.2.20 08:45

Já měla podobné problémy před 2 lety (35) i prsa více bolela. Mudr. mi řekla, že to je běžné, že tělo stárne a že už to nebude jako dříve. Tak někdy je to bez bolesti a někdy s nimi. Jinak také nikde nic nenašla a nic nedoporučila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12837
17.2.20 08:45
@Anonymní píše:
Přechod v tomhle věku? Mě je 51 a nic mi není :roll: žádné návaly, ms pravidelná. Ve 43 mi to přijde brzo na přechod. :think:

proč brzo? to má každá žena jinak, že ty v 51 nemáš žádné příznaky, pro zakladatelku nic neznamená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12782
17.2.20 08:57
@Anonymní píše:
Přechod v tomhle věku? Mě je 51 a nic mi není :roll: žádné návaly, ms pravidelná. Ve 43 mi to přijde brzo na přechod. :think:

Každý to má jinak. Tak neval oči :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6233
17.2.20 09:04
@Anonymní píše:

No tak u tebe to brzy přijde, ale někdo jde do přechodu i dřív než ve 43.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13252
17.2.20 09:58

Je mi čtyřicet a jsem na začátku přechodu. Na podobné problémy mi velmi dobře zabírá gynex, vždycky na čas srovná cyklus. Zauvažovala bych nad změnou gynekoložky, protože na tyto potíže lze předepsat hormonální substituci. Bohužel jsem podobnou lékařku zažila a ta mi taky tvrdila, že je všechno v pořádku a ona si se mnou neví rady. Jiná lékařka mi pomohla okamžitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 12:44
@Anonymní píše:
Mě je 39 a přechod již u mě probíhá
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama