Změna RP kvůli nástupu do zaměstnání

Anonymní
30.10.19 19:26

Změna RP kvůli nástupu do zaměstnání

Ahoj, moc prosím o radu. S prvním dítětem jsem pobírala PPM, pak jsem nastoupila na RD. Skončila mi pracovní smlouva a já přešla rovnou na RD s druhým dítětem, tudíž do 4let věku dítěte. Nyní je situace taková, že dítěti budou v lednu 3 roky, chodí do školky a já do práce. Dá se změnit výše rodičáku abych vyčerpala rychleji a nepobírala tak ještě rok a čtvrt 3800Kč? Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

30.10.19 19:31
@Anonymní píše:
Ahoj, moc prosím o radu. S prvním dítětem jsem pobírala PPM, pak jsem nastoupila na RD. Skončila mi pracovní smlouva a já přešla rovnou na RD s druhým dítětem, tudíž do 4let věku dítěte. Nyní je situace taková, že dítěti budou v lednu 3 roky, chodí do školky a já do práce. Dá se změnit výše rodičáku abych vyčerpala rychleji a nepobírala tak ještě rok a čtvrt 3800Kč? Díky za rady.

záleží na tom, jestli byly splněny podmínky ke dni počátku pobírání rodičovského příspěvku. Současná situace nehraje roli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68749
30.10.19 19:38
@matkabagristy píše:
záleží na tom, jestli byly splněny podmínky ke dni počátku pobírání rodičovského příspěvku. Současná situace nehraje roli.

Aktuálně může každý volit 7600,– bez ohledu na splnění podmínek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.10.19 19:50
@j.a.n.i1 píše:
Aktuálně může každý volit 7600,– bez ohledu na splnění podmínek.

ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.10.19 06:20

@j.a.n.i1 děkuji za odpověď. Pořád to řeší ÚP v místě bydliště?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama