Změna třídního učitele - jak se bránit

Anonymní
1.6.16 10:55

Změna třídního učitele -jak se bránit

Prosím o anonym, nebo smazání tématu.
Dcera je na prvním stupni ZŠ. Mají skvělou paní učitelku, která je ale jen jako náhrada za mateřskou dovolenou.Od září se má vrátit paní učitelka po mateřské a naše děti mají tedy dostat jinou paní učitelku, s čímž nesouhlasíme. Je způsob jak se bránit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5382
1.6.16 10:59

A co má ta učitelka po mateřské dělat, má dát kvůli Vám výpověď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4534
1.6.16 10:59
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, nebo smazání tématu.
Dcera je na prvním stupni ZŠ. Mají skvělou paní učitelku, která je ale jen jako náhrada za mateřskou dovolenou.Od září se má vrátit paní učitelka po mateřské a naše děti mají tedy dostat jinou paní učitelku, s čímž nesouhlasíme. Je způsob jak se bránit?

Tak vzhledem k tomu, že paní učitelka je jen jako zástup za tu co byla na rodičovské, tak jí asi i končí smluva, takže i tak budete mít smůlu, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
1.6.16 11:02

Nám zase otěhotněla učitelka(před pár dny porodila), takže od dubna mají děti náhradní starší učitelku a po prázdninách dostanou úplně novou. Jde o první třídu a nijak tragicky to neberu, ani dcera ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072
1.6.16 11:03

Jako ze by ted reditele konzultovali s rodici, kdo smi a nesmi ucit jejich deti? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072
1.6.16 11:04
@Anonymní píše:
Tak vzhledem k tomu, že paní učitelka je jen jako zástup za tu co byla na rodičovské, tak jí asi i končí smluva, takže i tak budete mít smůlu, ne?

Ze se ptam…co je na tomto prispevku tajneho, choulostiveho, duverneho…? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
1.6.16 11:05

Tak učitelce asi končí smlouva ne? Možná by bylo fajn dítě zvykat na změny, pamatuji si, jaký pro někoho byl záhul, když jsme najednou dostali na druhém stupni na každý předmět jiného učitele. Co vím od kamarádek, které učí na 1. stupni, tak ani jedna nemá děti od 1. do 5. třídy, běžně se učitelé mění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 11:05

Při zápisu byl ústní příslib školy nám rodičům i učitelce, že se nic měnit nebude a p. uč. po mateřské až se vrátí, nahradí jinou co měla odejít.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.6.16 11:06
@Pherenike píše:
Ze se ptam…co je na tomto prispevku tajneho, choulostiveho, duverneho…? :think:

Celá ta situace je pro nás choulostivá a navíc je teoreticky možné spojení nicku-školy-místa bydliště.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.6.16 11:07

@Pherenike Ano může se stát. U nás přechází jedna učitelka z MŠ na ZŠ a rodiče dětí si nepřejí, aby učila dále jejich děti. Měli schůzku s ředitelkou a ta, i když se divila, řekla že jim vychoví.

• Nahlásit
  • Citovat
1143
1.6.16 11:08
@Anonymní píše:
Celá ta situace je pro nás choulostivá a navíc je teoreticky možné spojení nicku-školy-místa bydliště.
:roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4534
1.6.16 11:08

@Pherenike ta druhá anonymní jsem já a nic jen koukám, že než jsem odeslala, chtěla jsem ještě dopsat, musela jsem odběhnout otevřít pošťačce, tak mi zde operoval syn. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55891
1.6.16 11:09

Taky dostaneme do druhé třídy jinou paní učitelku. naše je těhotná
V další třídě šla jedna na mateřskou minulý týden
A další taky v září nepřijde, taky těhotná
To tak prostě je no, slovní příslib, co ta učitelka co se má vrátit, co má jako dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
1.6.16 11:09

Me na tom neprijde nic divneho. Tridni ucitelky se proste meni. Syn mel v 1. a 2. tride stejnou, letos ve treti dostali novou a jestli ji budou mit i pristi rok netusim. Ja jsem na prvnim stupni mela kazdy rok jinou. Prijde mi to naprosto normalni postup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072
1.6.16 11:17
@Anonymní píše:

Ty jsi asi zakladatelka, ze? Ja se ale neptala na duvod tveho anonymu…citovala jsem jiny anonym…

@Ráďa81 aha :mrgreen: Tak to chapu :-) Me posledni dobou prijde, ze tech anonymu tu je silene moc a jsou uplne zbytecne a diskuse jsou kvuli nim hrozne neprehledne, tak proto jsem se ptala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama