Změna UM na BEBA H.A. a bolení bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 226 příspěvků 07.02.17 13:19
Změna UM na BEBA H.A. a bolení bříška

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda neměl někdo podobnou situaci. Minulý týden jsme po dosažení váhy 3 kg přešli z UM BEBA Discharge pro předčasně narozené děti na BEBA H. A. (máme v rodině alergickou predispozici a dětská doktorka nám doporučila užívat hypoalergení UM). Malý měl od návratu z nemocnice potíže s bolením bříška, ale cca po 14 dnech a užívání Espumisanu se to celkem upravilo. Ale po přechodu na BEBA H. A. se potíže znovu vrátily, navíc je slyšet, že v mimču to bublá a škrundá, je neklidnější večer a v noci. Stolice u Beby Discharge byla ob den. Po změně na Bebu H. A. jsme měli stolici každý den, ale o víkendu se znovu upravil cyklus na obden. Mluvila jsem se sestřičkou na dětském (k telefonu mi doktorku nedala, rovnou to řešila se mnou ona), doporučila mi změnit značku H. A. mléka třeba na Nutrilon, a k tomu přidat probiotické kapky Biopron. A já teď nevím, zda to mám skutečně takto udělat. Bojím se mu po týdnu zase změnit mléko (navíc Beba mu chutná a bojím se, že chuťově jiné UM třeba odmítne), aby mu to ještě více nepřitížilo na bolení. Napadlo mě zkusit ještě týden počkat, neměnit Bebu, ale jen přidat Biopron kapky. Jsem z toho zoufalá, bojím se mu dělat změny, aby to neměl ještě horší. Není tu maminka, která by měla podobné zkušenosti? Chápu, že mimčo je individuální, ale třeba postup, zda jste rovnou měnila mléko i přidávala probiotika? Omlouvám se za zamotaný příspěvek. Děkuji za radu.

Reakce:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 07.02.17 13:33

Ahoj, nás byl teda plně kojeny, ale od roka mu dopřáváme i UM, nejčastěji Sunar a pokaždé, když měl BEBU, tak pak měl úplně tuhou stolici, ale jaký druh přesně měl to nevím, já vždycky kupovala to, co bylo v akci :)

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 226 příspěvků 07.02.17 13:41
@Danulinka16 píše:
Ahoj, nás byl teda plně kojeny, ale od roka mu dopřáváme i UM, nejčastěji Sunar a pokaždé, když měl BEBU, tak pak měl úplně tuhou stolici, ale jaký druh přesně měl to nevím, já vždycky kupovala to, co bylo v akci :)

Bohužel kojení se nám nedaří. Měla jsem od jeho narození málo mléka, udržela jsem laktaci tak, tak co byl v nemocnici. Ale teď jsme měsíc doma skoro a už nemám skoro žádné mléko a malý nikdy nevytáhnul víc jak 20 ml a musel být od začátku dokrmovaný :,( nepodařilo se mi to pořádně rozjet a to jsem pila co šlo na podporu, hodně vody, homeopatika a nic.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 07.02.17 16:49
Nic si z toho nedělej, teď se s kojením nadel
@M-i-ch-e-l-l-e píše:
Bohužel kojení se nám nedaří. Měla jsem od jeho narození málo mléka, udržela jsem laktaci tak, tak co byl v nemocnici. Ale teď jsme měsíc doma skoro a už nemám skoro žádné mléko a malý nikdy nevytáhnul víc jak 20 ml a musel být od začátku dokrmovaný :,( nepodařilo se mi to pořádně rozjet a to jsem pila co šlo na podporu, hodně vody, homeopatika a nic.

Nic si z toho nedělej, teď se s kojením nadělá…Já bych mlíčko klidně změnila, když mu tohle nesedne…

estrela
Závislačka 4488 příspěvků 07.02.17 17:11

@M-i-ch-e-l-l-e také jsme měli nedonošeneckou Bebu a super, po přechodu na 1 HA bohužel velké bolesti bříška. Nakonec jsme skončili u sunaru complex naturbalance a dobrý. Imunolog mi doporučil nedávat HA, když jsou jen dispozice v rodině, že to máme řešit, pokud by něco nastalo.Ten sunar malému chutnal a mají i příchutě (banán, vanilka), které jsem různě střídala. Do mlíčka jsem mu přidávala Espumisan na prdíky. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >