Změna UM z Nutrilonu na Hipp-zkušenosti

66
29.12.19 22:02

Změna UM z Nutrilonu na Hipp-zkušenosti

Ahoj, máte někdo zkušenost z přechodu z Nutrilonu na Hipp? Od porodnice malý bohužel nechtěl pít, takže jsme museli dokrmovat, dali nám Nutrilon, malý šíleně trpěl na prdiky a trpí. Teď už jsme jen na UM- šíleně se kroutí, napina, place, nepomáhá ani espumisan. Byly nám teď 3 týdny. Bylo nám doporučeno Nutrilon Colics(přímo na prdiky a koliky) - bohužel nám vůbec nepomohlo, na prdiky trpěl stejně, měl zelený a řídký hovinka.. A navíc to vůbec nechtěl pít, ksichtil se a pil to asi půl hodiny. Byl mi doporučený od známých Hipp combiotik, máte někdo zkušenost?? Případně jak dlouho trvá než si na nové UM zvykne? Dáváme tuším 3 den a prdiky má i tak :roll: Děkuji za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1689
29.12.19 22:27

My měli Hipp combiotik až do 1 roku. Malý byl spokojený. Bříško bolelo jen v době, kdy měl Vigantol. Když jsme začali dávat jiný vitamin D tak bylo vše v pořádku. Vyprazdňování taky bez problému :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
29.12.19 22:34

Na doporučení nekoukej, každý máme jiný organismus a každému z nás dělá dobře něco jiného.
Ale jinak z nutrilonu na hipp jsme přecházeli i my. Malej měl s nutrilonem velké potíže, zkusili jsme ještě nutrilon profutura, ale ten byl snad ještě horší. probiotika a fenykl občas pomohl, ale ne vždy.
Malej pije skoro 9 měsíců Hipp combiotic a musím říct, že kapky už používat nemusíme.
Kdo ví.. třeba tvému dítku také pomůže a nebo budeš muset zkusit něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
29.12.19 22:41

No taky jsme přešli z nutrilonu na hipp a pak jsem se velmi rychle vracela zpět. Byla to katastrofa. Malý prakticky neustále řval hlady. Furt. Co 45 minut ječel, jenže UM se tak často dávat nemůže, takže to bylo fakt peklo, než jsme se pomalu vrátili zpět k nutrilonu. Malý se taky kroutil s prdíkama, ale pomohl mu Espumisan. Kamarádce zase enticon/babycalm.
Ono to je těžké. Jednomu miminu to UM sedne a druhému ne. To je opravdu sázka do loterie. Zkuste prostě koupit menší krabici a pomaličku zkusit dát sem tam jednu dávku a uvidíte jak na ni zareaguje. Pokud dobře, tak na něj můžete přejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
1.1.20 23:26

@iamlenka no ten vigantol máme bohužel taky. Zkouším dávat už ten hipp, kakani se sice spravilo a je ukazkove, ale jinak máme pořád bolení a navíc mi přijde že má pořád hlad 8o člověk fakt už neví, asi se nakonec budeme muset vrátit k tomu Nutrilonu :roll: ach jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
1.1.20 23:29

@LilyJane a můžu se zeptat kolik jste dávala ml? Přesně podle krabice? Já začala dávat ten hipp a původně jsem zacla dávat tak stejně jako jsme dávali Nutrilon a řval i potom hlady, tak jsem zacla podle krabice, ale i tak mi přijde že má dost často hlad, asi podobně jako u vás, třeba po 1,5h už place hlady :roll: takže to vidím že už se zase začneme vracet k Nutrilonu a už to měnit nebudeme. Zkusím ještě další probioticky kapky a ten BabyCalm a uvidím. Ty prdiky jsou hrozný :roll: doufala jsem že v tom hippu nám ty probiotika pomůžou :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
2.1.20 17:24

@Tinka29 Dělala jsem to přesně podle krabice. Nechtěla jsem risknout, že bych to udělala moc husté a on by se zacpal. To mlíko je super, je na to spousta kladných recenzí, ale přijde mi, že jak už jednou dítě je navyklé na ty hutnější mlíka jako je nutrilon nebo sunar, tak po všem „řidším“ furt řvou hlady. Zkuste ten babycalm, je ještě enticon, biogaia a tak podobně.
Jinak já do mlíka sypu ještě zvlášť probiotika. Buď laktobacílky a nebo ty vysypávací tobolky od biopronu. Je jich vícero a přijde mi, že synovi pomáhají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.20 15:31

Nam ten Hipp teda dost zavaril. Maly taky frcel na Nutrilonu, pak jsem cvicne koupila Hipp a skoncil rychle v kosi. Maly byl totalne ucpany, plakal, mel nadymani, stolice smrdela po kvasnicich. Neco tak lepiveho v plence novorozence jsem v zivote nevidela. Tak zase prikrmujeme Nutrilonem a doufam, ze se jeste vic rozkojim, aby mu stacilo mleko ode me. 8o :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
18.7.20 09:02

Prechod z nutrilonu na Hipp combiotik

Ahoj maminky, moc prosim o radu. Syn 5tydnu je od narozeni na nutrilonu a obcas odstrikam MM, ale převážně je na UM. Po nutrilonu mel silene krece a porad tlacil, stolici mel ob den, při krmeni se kroutil. Tak jsem vcera vymenila za Hipp combiotik, nekdy dopoledne dostal poprvé Hipp a v tom mel laktobacilky baby od swiss, tak usnul a vse bylo bylo ok. Ale cca po 2hodinach ve spani ublinknul a slo mu to i nosem. Pak k zase dobrý, a k večeru zase krouceni. Tak jsem použila rourku a vykakal se nejdriv jakoby pasta a pak ridka stolice. No a dneska rano zase rourka a stolice uplne zluta voda a malinkaty kousek zluteho hleniku. Tak ted nevim co delat. Jestli dat zpátky nutrilon, nebo nechat hipp, nebo dat jiny um, uz jsem z toho na prasky. Je to prvni mimi tak jsem plasan. Moc dekuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat