Změna v partnerově chování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.02.18 10:59
Změna v partnerově chování

Zdravím, setkal se tu někdo komu se jeho druhá polovička začala ze dne na den chovat jinak?

Nejdřív řeknu situaci, máme dum, tedy přítel ho zdědil. Tři roky jsme ho z vlastní kapsy opravovaly a 1.ledna se stěhovaly. Jsme spolu 6 let, oboum 29 let, měly jsme úžasný vztah, klapalo to, jo stala se nějaká neshoda, ale užasná harmonie…
Byl hodný, pozorný, nikdy na mě nezapomněl a ani já na něho..Furt říkal jak se těší na rodinu, že by nejradši šel do domečku už s miminkem…

A?? To se skoro stalo, akorát že jsem teprve v 8 týdnu…A tím asi začalo peklo…také bych uvedla že mě selhala antikoncepce a bylo…

Já jsem ze zprávy byla nadšená, on se vubec nevyjádřil, nikomu se nepochlubil…začal se chovat podrážděně, řve na mě sprostě, všechno mě vyčítá… Že nejsem schopná stěhovat, že ho-vno dělám, pořád mě napomíná že dělám vše špatně…a já mám docela rozkočené hormony..takže ne sice před ním ale chodím brečet na záchod…Nemluví se mnou…I hned po stěhovaní se začal chovat jinak…Pak po mě řval že jsem neschopná že ani skřín neodtáhnu…Vyčítá mě každou maličkost…

Proč ale až po 6 letech…není to naše domácnost, nebydlíme spolu…to já bydlím u něho doma…Připadám si jak větřelec..Ptám se pořád co se stalo..jestli si nechce promluvit..nic…Mě je to tak líto..nejradši bych odešla…ale co miminko?? Jsem proti potratům…a není mě zas tak málo…co když ale budu muset?..Sama bych to nedala..a ani tak protože můj milí, užasný muž zemřel..tohle není on…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 28.02.18 11:04

Pockej a jak ti selhala antikoncepce? :think: Neber to zle, ja jen, ze to podle mne nemuze byt tak caste, jak se o tom vsude v diskuzich pise… :nevim:

A s tim, ze se tak zmenil, nema on nejake starosti? Financni, v praci, se zdravim, takze to tehotenstvi neprislo pro nej zrovna ve „vhodnou“ dobu? Ja z toho pochopila spis to, ze je hlavne hodne podrazdenej.

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 28.02.18 11:08

Je to nějaké zmatené a ta čeština otřesná… nechceš to zkusit napsat znovu?

Anonymní  28.02.18 11:12
Zakl...

@Ms.Ragdoll …to ne…a práve ta vhodná doba jakoby je, sice chtěl až když by jsme se zabydlely. Ale prostě to nebyl nachvál že to sehlalo, a začalo to stěhováním do domu toho 1. ledna…to se spíš něco v břiše chystalo…to jsem o tom ještě nevěděla…

Jeho dům, jeho pravidla??..nebo jako že už mě má jistou??..ještě nedaávno by se tšsil…a ted na větu jsem těhotná neřekne vubec nic?? Jo, a ani nechce abych na něj mluvila, že nemá čas, nezajima ho to, atp

vertunka
Závislačka 4137 příspěvků 28.02.18 11:12

Tak za prve - ty jsi opravdu u nej jenom na navsteve, barak je jeho.
A za druhe - selhala antikoncepce?? To snad ne. To uz je takovej mistni folklor.

Nedivim se, ze je chlap nastvanej. Asi ditko jeste nechtel. Chtel se v poklidu prestehovat a zatidit se. A ty jsi najednou plactivej uzlicek nervu :nevim:. Bud se rozejdete a nebo tomu date cas a spolecne to prekonate.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 28.02.18 11:14

Takhle se může chovat, protože cítí zradu…třeba si myslí, že si otěhotněla naschval bez jeho souhlasu. Co?

Anonymní  28.02.18 11:14
zakl..

@Doe_Jane já se omlouvám, brečím si do toho, moc ani na to nevidím…to nejde psát bez pláče..

Božislava
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 28.02.18 11:18
@Anonymní píše:
Zdravím, setkal se tu někdo komu se jeho druhá polovička začala ze dne na den chovat jinak?

Nejdřív řeknu situaci, máme dum, tedy přítel ho zdědil. Tři roky jsme ho z vlastní kapsy opravovaly a 1.ledna se stěhovaly. Jsme spolu 6 let, oboum 29 let, měly jsme úžasný vztah, klapalo to, jo stala se nějaká neshoda, ale užasná harmonie…
Byl hodný, pozorný, nikdy na mě nezapomněl a ani já na něho..Furt říkal jak se těší na rodinu, že by nejradši šel do domečku už s miminkem…

A?? To se skoro stalo, akorát že jsem teprve v 8 týdnu…A tím asi začalo peklo…také bych uvedla že mě selhala antikoncepce a bylo…

Já jsem ze zprávy byla nadšená, on se vubec nevyjádřil, nikomu se nepochlubil…začal se chovat podrážděně, řve na mě sprostě, všechno mě vyčítá… Že nejsem schopná stěhovat, že ho-vno dělám, pořád mě napomíná že dělám vše špatně…a já mám docela rozkočené hormony..takže ne sice před ním ale chodím brečet na záchod…Nemluví se mnou…I hned po stěhovaní se začal chovat jinak…Pak po mě řval že jsem neschopná že ani skřín neodtáhnu…Vyčítá mě každou maličkost…

Proč ale až po 6 letech…není to naše domácnost, nebydlíme spolu…to já bydlím u něho doma…Připadám si jak větřelec..Ptám se pořád co se stalo..jestli si nechce promluvit..nic…Mě je to tak líto..nejradši bych odešla…ale co miminko?? Jsem proti potratům…a není mě zas tak málo…co když ale budu muset?..Sama bych to nedala..a ani tak protože můj milí, užasný muž zemřel..tohle není on…

To asi není pravej partner pro tebe…

Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 28.02.18 11:21

Je to trošku celé nějáké zmatené ne? :think:

pohledzdruhestrany
Kelišová 7442 příspěvků 28.02.18 11:24

Jaký druh antikoncepce jste užívali?

Božislava
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 28.02.18 11:25
@pohledzdruhes­trany píše:
Jaký druh antikoncepce jste užívali?

To je příliš intimní dotaz.

Anonymní  28.02.18 11:26
Zakl..

Za pravopis se omlouvám, já si normálně nechávám záležet..ted mě to prostě nemyslí..A ano selhala..tuhle jsem brala rok, předtím jsem měla jinou. Tak mě paní doktorka doporučila jakože už šetrnější..teda podle jejích slov…Tenhle výlev co tu ted mám je jen tu..Před ním se snažím chovat normálně, já reauguji v klidu, on na mě reaguje podrážděně, sprostě, vyčítavě…já pak brečím bud na wc nebo v koupelně… kdyby se ptal co řvu, tak bych řekla že jsem zvracela…al neptá se na nic…Kdyby aspon tedy řekl že nechce…jak by jste se cítily vy?…Kdyby prostě nic, dělá jako kdybych nic neřekla

pannda
Kelišová 6372 příspěvků 29 inzerátů 28.02.18 11:26
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll …to ne…a práve ta vhodná doba jakoby je, sice chtěl až když by jsme se zabydlely. Ale prostě to nebyl nachvál že to sehlalo, a začalo to stěhováním do domu toho 1. ledna…to se spíš něco v břiše chystalo…to jsem o tom ještě nevěděla…Jeho dům, jeho pravidla??..nebo jako že už mě má jistou??..ještě nedaávno by se tšsil…a ted na větu jsem těhotná neřekne vubec nic?? Jo, a ani nechce abych na něj mluvila, že nemá čas, nezajima ho to, atp

Hm, třeba až ted na něho něco dolehlo…nevěří že jen tak selhala antiko, že najednou se bude muset starat… budovali jste ze svých peněz, i ty jsi do jeho baráku vložila peníze, máte to ošetřené? Takže moc na odchod nemysli..Nech ho tu novinu strávit, ale normální chlap by se takto chovat neměl..

zoidberg
Extra třída :D 11111 příspěvků 28.02.18 11:27

To bude zase dobrý.
Změnil své chování, protože se mu naprosto obrátil život naruby. Zřejmě je to takový plánovací zodpovědný typ a teď se stalo něco neplánovaně a nečekaně, co nemůže nijak ovlivnit. Koho by to nevytočilo?

pohledzdruhestrany
Kelišová 7442 příspěvků 28.02.18 11:28
@Božislava píše:
To je příliš intimní dotaz.

Mě jen zajímají ty podivné okolnosti selhání :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama