Reklama

Změna ve vztahu po potratech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 14:59
Změna ve vztahu po potratech

Ahoj,
během jednoho roku jsem prodělala dvě těhotenství se špatným koncem(první zamlklé těhotenství dvojčat, druhé nucené ukončení ve 23.týdnu). V poslední době začínám pociťovat změnu v chování manžela. Začalo mu na mě vadit spoustu věcí, které dříve neřešil nebo neříkal. Zhoršila se mně díky hormonálním změnám pleť, tak mě upozornuje na akné. Po porodu mně ve velkém vypadávají vlasy, tak pořád chodí a ukazuje, kde všude jsou mé vlasy, že je má na ponožkách, oblečení…Samozřejmě jsem v obou těhotenstvích přibrala a nedala zatím dolů ani kilo, tak narážky na váhu jsou čím dál častější. On sama přitom v posledních letech taky přibral, ale u sebe mu to asi tak nevadí jako u mě. Stavíme rodinný dům, tak hodně času tráví na stavbě a když na sebe máme chvíli čas, tak poslouchám co vše je na mě špatně.
Je nám dávno přes 30let, tak z jeho strany i tuším obavy, jestli mu budu schopná někdy donosit zdravé dítě. Sháněla jsem psychologa se kterým vše probrat, ale všude mají plno a nový pacienty nepřijímají.
Máte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 08.05.18 15:13
@Anonymní píše:
Ahoj,
během jednoho roku jsem prodělala dvě těhotenství se špatným koncem(první zamlklé těhotenství dvojčat, druhé nucené ukončení ve 23.týdnu). V poslední době začínám pociťovat změnu v chování manžela. Začalo mu na mě vadit spoustu věcí, které dříve neřešil nebo neříkal. Zhoršila se mně díky hormonálním změnám pleť, tak mě upozornuje na akné. Po porodu mně ve velkém vypadávají vlasy, tak pořád chodí a ukazuje, kde všude jsou mé vlasy, že je má na ponožkách, oblečení…Samozřejmě jsem v obou těhotenstvích přibrala a nedala zatím dolů ani kilo, tak narážky na váhu jsou čím dál častější. On sama přitom v posledních letech taky přibral, ale u sebe mu to asi tak nevadí jako u mě. Stavíme rodinný dům, tak hodně času tráví na stavbě a když na sebe máme chvíli čas, tak poslouchám co vše je na mě špatně.
Je nám dávno přes 30let, tak z jeho strany i tuším obavy, jestli mu budu schopná někdy donosit zdravé dítě. Sháněla jsem psychologa se kterým vše probrat, ale všude mají plno a nový pacienty nepřijímají.
Máte někdo podobnou zkušenost?

Moje zkušenost je bohužel taková, že pokud partnerovi začne najednou vše vadit, tak je to začátek konce :,( Do nějaké poradny bys ho dostala?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 15:33

@ivašot. Mně se to samé stalo v bývalém vztahu a jak říkáš byl to začátek konce. Myslím, že by se mnou nikam nešel, proto jsem měla snahu jít tajně sama a neříkat mu to.

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 08.05.18 15:39
@Anonymní píše:
@ivašot. Mně se to samé stalo v bývalém vztahu a jak říkáš byl to začátek konce. Myslím, že by se mnou nikam nešel, proto jsem měla snahu jít tajně sama a neříkat mu to.

Bojím se, že tohle musíte chtít řešit oba. Netlálo by za to, zkusit třeba krátkou pauzu - odjet sama někam třeba na 14 dní. Oba by jste vypadli ze stereotypu a třeba by mu došlo, že na Tobě není všechno jen špatně.

Helileli
Závislačka 2768 příspěvků 08.05.18 15:53

Moje zkušenost je, že když chlapovi vadí komplet všechno, srovnává s někým jiným, kdo to srovnání vyhrává :nevim:

ivašot.
Kelišová 6254 příspěvků 08.05.18 16:06
@Helileli píše:
Moje zkušenost je, že když chlapovi vadí komplet všechno, srovnává s někým jiným, kdo to srovnání vyhrává :nevim:

Taky bych to nevylučovala…

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 08.05.18 16:06

Zakladatelko, řešila jsi to s ním?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 16:17

@rozand To víš, že jsem to s ním řešila, ale chlap ti prostě neřekne narovinu,,Hele už mě nebavíš nebo mám v merku jinou, lepší než jsi ty a proto mě tak všechno na tebe s…To, že jsem přibrala a vadí mu to ale přiznal. I on sám přibral a upřímně mně to třeba vůbec nevadí. Mám ho ráda takový jaký je a víc mně záleží na jiných věcech než na tom, jestli má pupík nebo nemá.

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 08.05.18 16:19

Myslím, že o ty fyzické věci nejspíš vůbec nejde. Třeba to prostě nezpracoval, má pochybnosti i o sobě, ale obrací je v útok. Ale to by musel říct on.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 20:07

@ivašot. Já už jsem tak zoufalá, že přemýšlím o tom, že bych šla sama do podnájmu a vidělo by se co pauza způsobí. Bydlíme u jeho rodičů a hrozně ráda bych zase chtěla mít svoje soukromí, klid. Klidně bych si i našla brigádu, abych vše zvládla táhnout sama a nežila od výplaty k výplatě. Manžel je totiž totální mamánek, takže tady musí být vše podle jeho rodičů, kterým musíme být podle něho vděčný, že nás tu nechali. :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 20:22

@rozand Mně spíš přijde, že má spíš pochybnosti o tom, jestli budu vůbec někdy schopná donosit dítě. Už několikrát mně řekl, že všichni mají mimino a že on už chce taky. Asi mu vůbec nedochází, že to je to poslední co jsem potřebovala po potratu slyšet. Proto bych se nedivila kdyby se poohlížel po někom jiném, kdo bez problémů donosí zdravé dítě. Já nemám ani přiznivé výsledky genetiky a i to on samozřejmě ví.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama