Změna výše rodičovského příspěvku na 3 měsíce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TerezaLade
Stálice 53 příspěvků 27.02.18 19:11
změna výše rodičovského příspěvku na 3 měsíce

Dobry den, prosim vas nevite jestli se da zvysit rodicovsky prispevek kdyz beru ted 7000tis. jestli se da zvysit třeba na měsíc? děkuji

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8254 příspěvků 33 inzerátů 27.02.18 19:14

Ne, muzes ho menit kazde 3 mesice

TerezaLade
Stálice 53 příspěvků 27.02.18 19:16

Aha a do jaké výše? to mi řeknou tam? takže ho mohu změnit na 3 měsíce chápu to dobře? :lol:

Lekninka91
Extra třída :D 10048 příspěvků 27.02.18 19:20

Do výše mateřské

TerezaLade
Stálice 53 příspěvků 27.02.18 19:29

Aha dobře děkuji. myslela jsem jestli by to šlo dát jakože snížit na dva roky na ty tři měsíce tak dekuju

Ketris
Echt Kelišová 9190 příspěvků 27.02.18 20:17

@TerezaLade Ano, tak to jde.. na 3 mesice se muzes zmenit rodicak na 2 roky. Zalezi kolik ti jeste zbyva penez

mimigo
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 28.02.18 00:39

@Lekninka91 To je jiste, ze vyse rodicaku se da navysit az do vyse materske?

A nevite holky, kolik je take minimum rodicaku? Treba lze si zvolit i castku 1.000 nebo 500 Kc?

A da se menit opakovane - dolu, nahoru, dolu - proste dokud nevycerpam 220 tisic?

Lekninka91
Extra třída :D 10048 příspěvků 28.02.18 01:02

@mimigo od novyho roku to jde. Je to zastropovany teda castkou kolem 30 tisic, nevim presne, ale to ma malokdo :-D minimum je myslim 50 korun a hybat s tim jde kazde tri mesice. Vybrat se to musi do ctyr let veku ditete tusim. :think:

mimigo
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 28.02.18 01:07

@Lekninka91 Diky moc!!! A k tomu navyseni na vysi materske (a nad 7.900 tusim) - to musim opravdu znovu na socialku pro potvrzeni, i kdyz uz jsem jim to na UP davala (kdyz jsem zadala o rodicak)?

Lekninka91
Extra třída :D 10048 příspěvků 28.02.18 01:10

@mimigo tak to nevim, ale myslim si, ze ne.. Kdyz uz tam jednou to potvrzeni o DVZ, od ktereho se to odviji, maji. Jista si ale nejsem.

mimigo
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 28.02.18 01:12

@Lekninka91 Diky. Z formulare platneho od 1.1.18 jsem to prave pochopila tak, ze to ZASE musim dolozit. :cert: Tak snad mas pravdu. Dikec.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Noidova manželka otěhotněla s milencem podnikatelem

Modelka Gábina Dvořáková je opět šťastná! Po rozchodu s Václavem Noidem... číst dále >

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama