Změní ještě někdy svůj názor?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.21 20:48

Změní ještě někdy svůj názor?

Hezky večer.
Je mi 23 a v srpnu jsem se rozešla s přítelem. Po rozchodu jsem dělala asi dva měsíce společnici chlapům (prostě s nimi spala za peníze). Nabídky mi chodí stále, ale už to asi dělat nechci. Chtěla jsem, abychom se s přítelem k sobě vrátili, chyběl mi a pořád na něj myslela, on chtěl totéž do té doby, než se o tomto dozvěděl.
Napsal mi, že jsem ku.va a už by se mnou nedokázal nic mít.
Může svůj názor časem změnit? Co myslíte? Vždyť je to jen sex, proboha, podle mě z toho dělá hroznou komedii…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
102
22.11.21 21:05

Nezmění.
Dost pravděpodobně mu vadí představa, že jsi měla chlapy pro peníze. Určitě by zkousl předchozí vztahy, vztah je prostě vztah, ne jen sexuální záležitost. Ale ty jsi dělala, co jsi dělala, i když to zní tvrdě, ale bohužel to tak je. V jeho očích jsi silně klesla, to už napravit nepůjde, pro něj jsi nyní nečistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
22.11.21 21:18

Nepomohlo by ke změně názoru, kdybys mu z těch takto vydělaných peněz něco pěkného koupila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 21:19

@Karamba2020 koupila jsem sobě :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4736
22.11.21 21:21

No jo každá akce sebou nese reakci. Prostě je to něco co se mu nelíbí a co nedokáže překonat. I kdyby názor změnil, je dost velká pravděpodobnost, že by ti to časem ve vypjatých chvílích stejně vyčetl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11996
22.11.21 21:59
@Anonymní píše:
Hezky večer.
Je mi 23 a v srpnu jsem se rozešla s přítelem. Po rozchodu jsem dělala asi dva měsíce společnici chlapům (prostě s nimi spala za peníze). Nabídky mi chodí stále, ale už to asi dělat nechci. Chtěla jsem, abychom se s přítelem k sobě vrátili, chyběl mi a pořád na něj myslela, on chtěl totéž do té doby, než se o tomto dozvěděl.
Může svůj názor časem změnit? Co myslíte? Vždyť je to jen sex, proboha, podle mě z toho dělá hroznou komedii…

Těžko, asi má trochu jiný morální hodnoty než ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4884
22.11.21 22:03
@Anonymní píše:
Hezky večer.

To, že je to jen sex, nemění nic na tom, že jsi ku.rva. Komedie to fakt není. Prostě jsi prodala své tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5537
22.11.21 22:56

Nezmění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
22.11.21 22:59
@Anonymní píše:
Hezky večer.

Jsi kur.va,. Ze chlapi kolikrat su.kaji prvni ligu jim nevadi, ale byt s zenskou, ktera za to bere prachy je jiny level, to by se jim kamosi smali a to nee..taka realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
22.11.21 23:00

Prodávala jsi své tělo, na to nejde změnit pohled. Vždycky už tě uvidí, jako holku bez hrdosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
22.11.21 23:33
@Anonymní píše:
Hezky večer.

Jestli si sebe trochu váží, tak nezmění. Proč by chtěl zpět někoho, koho mělo za pár měsíců X chlapů. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
23.11.21 00:57

Pokud použil výraz jaký použil, tak pohrdá prodejem ženského těla za peníze a nedokážu si představit, že by změnil názor. Taková je realita, ne každý má povahu na to, aby bral peníze za sex a neměl jako ty, zakladatelko, výčitky svědomí.
Ty mívají i „protřelé“ společnice a bývá jim to líto, pokud mají nějaké zbytky morálních hodnot a rodiče jim věnovali lásku a snažili se je dobře vychovat.

Jedna naše spolužačka pracovala během studia na VŠ jako společnice a podle toho co nám říkala, je jí vždycky smutno, když s ní její táta u nich doma mluví a řekne jí, jak je hrdý na její úspěchy. Její rodiče to neví a dmou se pýchou, jak se jí v životě daří a jí to dodnes mrzí, že si nenašla jinou brigádu. Pokud tobě na tom nepřijde nic špatného, obávám se, že máš poněkud volnější morálku a bývalý přítel má všech pět pohromadě, že s tebou už nechce nic mít.

Aby bylo jasno, neříkám, že děvčata, která provozují nebo provozovaly tuhle profesi by měla být navždy zatracena a podobné bláboly. Do toho může spadnout nebo sklouznout leckdo z různých důvodů. Jen poukazuji na fakt, že pokud to někomu přijde normální a super brigáda a výčitky nebo dejme tomu smutek, z prodeje vlastního těla vůbec necítí, je něco špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11908
23.11.21 03:31

Názor nejspíš nezmění. Pokud by se k tobe vrátil, tak by to stejně neklapalo. Pokud mu to vadí, tak mu to vadit nepřestane. A nejspíš by mu i vadilo, pokud bys během té krátké doby měla i někoho jiného. Proč jsi mu to říkala? Kolik lidí to ví? A kdo se to v budoucnu může ještě dozvědět? To jsou věci, které bych řešila. Může to ovlivnit hodně věcí v budoucnu. Pro mě je to něco nepředstavitelného a ta poslední věta na mě působila skoro jako blby vtip/touha o provokaci - každý se na to opravdu díváme jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7703
23.11.21 08:58

@ElenPásková V jednu v noci napsat takto komplexní a moudrý příspěvek na dané téma, bez nějakých předsudků, odsouzení, prostě jasný a věcný, to má můj obdiv. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
23.11.21 09:47
@Anonymní píše:
Hezky večer.

Možná jestli váš vztah přesunete do více komerční roviny a dáš mu velmi významnou slevu, které nemohou jiné konkurovat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat