Změní se mamince dvojčat život?

19.7.13 08:58

Zmeni se mamince dvojcat zivot?

Ahojky,
nemam dotaz, spis takovy nazor a jsem zvedava co vy na to ;-)

Moje znama ceka dvojcata, a jelikoz je na rizikovce tak je doma, uklizi, vari, gruntuje, no proste doma lita jak blazen, manzel ji nepomuze, dela si z ni poskoka a sluzku a ona skace jak on piska..a nejhorsi na tom je ze ji to nevadi, vzdycky odveti ze je k tomu takhle vychovana, ze zenska se ma starat o domacnost a chlap zivit rodinu. V dnesni dobe ale uz to podle me zase tak pravda neni! A jeste je tak zdovolenim blba, ze si mysli ze az se ji narodi ty dvojcata tak bude vsechno stihat tak jako do ted..nevysvetlim ji ze se toho pro ni zmeni hodne, nebude moc vsechno delat kdy chce a jak chce-(doufam ze me chapete :-) ). Ja sama mam taky mimco-jedno :-) a nekdy proste nejde jit neco delat kdyz je miminko nevrle (nam ted rostou zoubky). Ale ona si to nenecha vysvetlit.. Date mi nekdo za pravdu?
Dekuju za nazory :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13075
19.7.13 09:00

A proč máš potřebu jí něco vysvětlovat a cpát jí ty kydy o tom, jaký to bude mít strašný až se jí narodí dítě, který každá ženská nesnáší? :zed:
Pokud jí to tak vyhovuje a je šťastná, tak nikde nevidím problém. Jedinej problém vidím v kamarádce, která strká nos kam nemá :P A ještě se o kamarádce vyjadřuje ne moc lichotivě, kamarádství s tebou musí být velká výhra.

Příspěvek upraven 19.07.13 v 09:02

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7797
19.7.13 09:02
@tamata píše:
A proč máš potřebu jí něco vysvětlovat a cpát jí ty kydy o tom jaký to bude mít strašný až se jí narodí dítě, který každá ženská nesnáší? :zed:
Pokud jí to tak vyhovuje a je šťastná, tak nikde nevidím problém. Jedinej problém vidím v kamarádce, která strká nos kam nemá :P
:pankac:
Tak tak, zakladatelko, mně se taky kamarádka míchala úplně do všeho a říkala jak co mám a nemám dělat, poslala jsem ji do patřičných končin a je mi bez ní líp, tak bacha ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
19.7.13 09:03

@Katulka007 nějak nechápu, proč máš potřebu jí vnucovat svůj názor? je ona spokojená? pokud ano, tak ji při tom nech.. zařiď si to sama dle svého a jí nech prostor, ať to taky dělá po svém. Nechápu, proč by dvojčata měli změnit život, max potřebuješ jiný kočárek a 2 postýlky, ale jinak je to péče o dítě jako každá jiná. Kámoška má dvojčata a zvládá levou zadní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1404
19.7.13 09:06

@Katulka007 tvoje kamarádka ještě neví do čeho jde. Já sama jsem maminkou dvojčat a kdo to nezažil nepochopí. Život se mi obrátil o 180 stupňů. Dvojčata jsou neuvěřitelný zápřah. Musel se otáčet i manžel a dost často i mí rodiče, abysme to zvládli. Ze začátku jsem nestíhala ani vařit, natož něco jiného. A čím jsou holky starší, tím je to náročnější. Uhlídat je třeba na hřišti je doslova horor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.7.13 09:09

Urcite bych ji svuj nazor nevnucovala a myslela bych si svy. my ted byli se znamymi na dovolene. kamaradka se starala o dite, do toho jeste myla a utirala nadobi. jeji chlap sedel na prdeli a jeste ji peskoval. a kdyz jsme sli s pritelem umyt nadobi tak mu rekl, ze pod pantoflak. my si o tom s pritelem myslime sve. proste si navzajem pomahame a jsem vdecna za to, ze mam takoveho chlapa. s tim jejim bych nevydrzela ani den. Ale svuj nazor jsem ji nerikala

• Nahlásit
  • Citovat
22512
19.7.13 09:10

Proc mas potrebu ji cpat do hlavy tyhle kecy? I kdyz jsou treba pravdive. A proc by v tehle dobe nemelo byt normalni, ze ona dela doma a jeji muz pracuje? Kazdy at si to nastavi podle sveho.
Taky mam znamou, ta mi v tehu neustale rikala co a jak bude, hustila do me, jak nebudu moct kojit, jak mam zaprahnout muze. Vis co? Uplne jsem ji odstrihla. Vidime se 2× rocne, ja si vyslechnu chytry kecy a zas jedu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
19.7.13 09:11

@Katulka007 A to chceš jako souhlas s tím, co jsi napsala? Promiň, ale já si taky nenechám od lidí do ničeho kecat. Navíc každé dítě je jiné a každá ženská taky. Znám holky, co zvládají dvojčata a znám holky, co nezvládají péči pomalu ani o sebe :nevim: A co se týče tvojí kamarádky, nevím, proč by měla být blbá :think: Já se taky starám o domácnost a přítele a nevadí mi to a nepřipadám si jako blbka :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Poison Ivy
19.7.13 09:17

A co že je ti po tom 8o?

• Nahlásit
  • Citovat
19.7.13 09:20

Nikomu nevnucuju chytry kecy, to ona mi porad vycita ze se malo staram o domacnost protoze mi muj chlap pomaha a na to ja ji vzdycky reknu to jsem psala prvne. To si to mam jako nechat libit?!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
19.7.13 09:21
@Katulka007 píše:
Nikomu nevnucuju chytry kecy, to ona mi porad vycita ze se malo staram o domacnost protoze mi muj chlap pomaha a na to ja ji vzdycky reknu to jsem psala prvne. To si to mam jako nechat libit?!

Ne, nemáš… boj, boj, boj boj :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Ve-ru
19.7.13 09:22

@Katulka007 A jsi opravdu její kamarádka, nebo tchyně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
19.7.13 09:22

Podobná diskuze tu byla nedávno :roll: a odpovím tedy stejně… Co je ti potom? Tyhle přemoudřelý rady prostě nemá nikdo rád :nevim: může mít extrémně hodný děti a bude stíhat všechno co ty víš? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
19.7.13 09:23

Otočí se jí život, ale stejně si na to musí přijít sama… Nechápu, proc jí to teď musíš cpát… :nevim: A řešit to… Ty jí pak asi domů chodit uklízet, vařit a starat se o deti, nebudeš, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
19.7.13 09:24

Tak si dejte pres papule a bude. Sorry, tvoje problemy chci mit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu