Reklama

Změní se s jinou holkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 19:15
Zmeni se s jinou holkou?

Zmeni se muz co vzdy sve holky podvadel a byl suknickar? Dokaze se tak zamilovat ze by se zmenil?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12749 příspěvků 1 inzerát 25.03.18 19:18

Ne

PaníBovaryová
Závislačka 3878 příspěvků 25.03.18 19:27

Motivace ke zmene musi prijit zevnitr a byt silna (= musi sam chtit) + se musi jednat o osobu se silnou vuli, cilevedomou. Nemam iluze, ze takovych lidi je moc :lol: vetsinou to prejde pri prvni partnerske krizi a suknickar naskoci na stary zabehly mod

Aries6
Generální žvanilka 21944 příspěvků 5 inzerátů 25.03.18 19:30
@Anonymní píše:
Zmeni se muz co vzdy sve holky podvadel a byl suknickar? Dokaze se tak zamilovat ze by se zmenil?

Já si myslím, že ne změnit, ale může dozrát - jakoby „z toho vyrůst“. Znám pár takových z dřívějších časů a teď vedou nejspokojenější rodinný život.
Ale já mám na mysli mladé kluky. U dospělého chlapa (řekněme 30+) bych asi změnu nečekala.

Příspěvek upraven 25.03.18 v 19:31

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 25.03.18 19:30
@Anonymní píše:

100% to vyloučit nejde, ale takových, kteří se od základu změní nejspíš moc nebude.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 25.03.18 19:36

Těžko říct..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 19:38

Ano, chlap se s různými známostmi mění, formuje se jeho osobnost. Mě však zatím všechny známosti měnily spíše k horšímu pro ty slečny „budoucí“ :D… s výjimkou mého prvního vážného vztahu.

Mám kamaráda, co je tělem i duší děvkař. Baví ho balit holky, užívat si. Nemá problém vystřídat za rok 10 holek, případně mít více holek ve stejném časovém období. Teď má svůj první vážný vztah, ale chybí mu to. Má hodně blízko k tomu, aby svou slečnu při každé neshodě opustil a šel si zase užívat. Má strach, že mu život utíká pod rukama a nic z něj nemá. Jeho slečna se mu i v posteli hodně rychle omrzela… Tož tak… z tohodle důvodu se i omlouvám za anonym, moje jméno není složité spojit s nickem… a náhoda je blbec, že? ;)

mary.27
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 25.03.18 19:44

Tak stát se to může, s věkem přichází problémy s erekcí, takže by byl milenkám k ničemu a nebo může potkat ženu, která je velká osobnost a díky tomu, že bude jeho femme fatale, tak přehodnotí svůj život…

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 25.03.18 19:57
@Anonymní píše:

záleží kus od kusu pokud byl sukničkář ve 20 tak ve 22 jiný nebude ale pokud by byl sukničkář ve 20 a ted je mu 35 tak je možné že by dozrál.. těžko říct

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 20:00

Jeste pred rokem byl suknickar.Ted je mu 36 let.

Klopotkova
Echt Kelišová 7541 příspěvků 25.03.18 20:07
@Anonymní píše:

Ve 36letech věku bych tomu moc šancí nedávala. Změnit se může až na stáří, kdy mu bude ubývat teestosteron. S novou, neokoukanou partnerkou se změnit může, ale jen na chvíli v řádech několika pár měsíců.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 20:08

Podle mě se spíš nezmění, ale pár výjimek ano. Já sama dřív podváděla, ale neměla jsem žádné vážné vztahy. Když jsem potkala manžela, přestala jsem :nevim: Znám taky jednoho děvkare. Ten má vždy nějakou přítelkyni a tu denně podvádí. Nikdy s žádnou nežil. Holek má doslova na každém prstu deset. On bydlel dřív s manželem ve spolubydlení a byla sranda tam furt potkávat jiné :lol: Je mu přes 30 a jeho táta je úplně stejný. :lol: On říká, že se sice dokáže zamilovat, ale nevydrží s jednou holkou. A ikdyž miluje, má neustálou potřebu dobívat a spát s jinými. Je vlastně z toho nešťastný, ale nemůže si pomoct :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.18 20:13

Myslite teda ze to prvotni nadseni opadne a pak bude hledat jinou, neokoukanou? Je z ni uplne hotovej, na to kolik ma za sebou holek rikal ze tohle jeste nezazil, ze to byla laska na prvni pohled.Uz po mesici ji miluje, planuje deti a ja jen koukam a nechapu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 25.03.18 20:13
@Anonymní píše:

tak to bych měla trochu strach a nic moc neočekávala… :think:

Esmeralda75
Závislačka 3359 příspěvků 25.03.18 20:30
@Anonymní píše:

Ani náhodou, možná chvíli bude vernej, v největším zamilovaní, pak bude stejně podvadet

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >