Partner nechce dítě - změní se to někdy?

Anonymní
4.12.19 02:10

Změní se to někdy?

Ahoj všem, mám problém s přítelem a když říkám problém je to docela důležité, chci dítě mě je 24 a mu 23 (neříkám hned, třeba za 3-4roky) ale partner momentálně se rozhodl že ho nechce nikdy, nevím co si počít, nechci partnera opustit, protože ho miluji, ale dítě je taky důležité, vždy jsem ho chtěla..nevím jak dál, poradí mi někdo? Jestli se to třeba může změnit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3184
4.12.19 02:22

Můj na to přišel skoro až ve 40 :mrgreen:

Těžko radit, teď bych ho nechala, je fakt moc mladej :nevim: chlapi dozrávají dýl.. Dej mu trochu času, občas se o tom pobavte a uvidíš, odejít můžeš vždy, když to bude taková překážka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 02:28

@Lainaire8
Právě nechci až v takovém pozdějším věku to už by se přece jen nemuselo povest :slight_smile: a nechci promarnit tuhle šanci, abych byla máma :slight_smile:stane se to, ale ne všem :slight_smile: určitě bych s ním chtěla zůstat, ale trápí mě to a moc, chci rodinu za pár let. Ale děkuji za odpověď :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11600
4.12.19 04:05

Muze, ale kdo vi :nevim: Muj taky nechtel, hodne jsme to probirali (behem delsi doby), snazila jsem se dopatrat pricin a vyhodnotit, zda je to neco, co se ma sanci zmenit…ale pocitala jsem s tim, ze jdu do rizika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
987
4.12.19 04:40

Změnit se to může a nemusí. Znám lidi, kteří k tomu dozráli a jsou super rodiči, ale mám kamarádku, která už na střesní tvrdila, že děti nechce. Bude jí 30 a nechce je pořád. Asi bych si s nim promluvila jestli myslí vážně, že nechce nikdy nebo s dětmi v budoucnu počítá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9136
4.12.19 06:37

Mam kolegu, ktery ve 25 letech rikal, ze do tohohle sveta NIKDY deti neprivede. Za par let se stal milujicim otcem dvou deti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3184
4.12.19 06:54
@Denuliiiik píše:
@Lainaire8
Právě nechci až v takovém pozdějším věku to už by se přece jen nemuselo povest :slight_smile: a nechci promarnit tuhle šanci, abych byla máma :slight_smile:stane se to, ale ne všem :slight_smile: určitě bych s ním chtěla zůstat, ale trápí mě to a moc, chci rodinu za pár let. Ale děkuji za odpověď :srdce:

Tak já jsem o dost mladší, takže jsem si to mohla dovolit :mrgreen: ale v té době jsem si taky myslela, že děti už nechci a byla jsem ráda, že on taky ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.12.19 07:07

Může k to mu později dospět. Času máte ještě celkem dost. Měla jsem spolužačku na střední, byla to šílená feministka a že chlapa ani děti k životu nepotřebuje…No ale čas je někdy mocný čaroděj a hleďme, teď má fajn chlapa a dvě děti a je šťastná jak blecha ;) Zkus ještě počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
1024
4.12.19 07:14

Muj muz otocil az ve 35 letech. Do te doby nechtel ani dite ani se zenit. Podle me to tak ma spousta chlapu, takze je docela risk si najit partnera stejne stareho nebo dokonce mladsiho. Ja s tim pocitala, ze bych si cca do 30 chtela poridit dite, tak jsem automaticky hledala muze starsiho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11371
4.12.19 07:14

Může se to změnit a nemusí.
Co se vztahem neporadím.
Ve vašem věku asi čekat, ale jak dlouho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19653
4.12.19 07:18
@Anonymní píše:
Ahoj všem, mám problém s přítelem a když říkám problém je to docela důležité, chci dítě mě je 24 a mu 23 (neříkám hned, třeba za 3-4roky) ale partner momentálně se rozhodl že ho nechce nikdy, nevím co si počít, nechci partnera opustit, protože ho miluji, ale dítě je taky důležité, vždy jsem ho chtěla..nevím jak dál, poradí mi někdo? Jestli se to třeba může změnit?

Může. Ale pokud to pramení třeba z traumatického dětství nebo není úplně zdravotně ok, tak bych na to nespoléhala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
4.12.19 07:23

Mám kamarádku která nemá děti, protože chlap nechtěl. Teď je jí přes 40, má nového chlapa a na dítě už se necítí, tak jsou sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 07:53

Ještě je hodně mladý, v tomto věku takhle uvažuje hodně mužů.. Ale málokdy se to změní před 30, spíše později, až začnou trochu bilancovat, řekla bych tak v rozmezí 30-38.
Jinak kolegyně měla kluka, tehdy měl tak 26 s děti ani svatbu nechtěl nikdy. Ona byla starší, neplánovaně otěhotněla. Tak měli miminko, chlapci se to zalíbilo, tak chtěl hned další a potom další. Děti mají 3, protože kolegyně už další nechce, on by jich bral klidně 5, možná i víc. A svatba nakonec taky proběhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.19 09:07

Ahoj zakladatelko,
pokud ani u tebe není snaha o dítě na pořadu dne, tak bych to téma nehrotil. Člověk má tisíce představ o tom, co bude za 2,3,5, 10 let, ale naplní se jich jen mizivé procento. A naopak často najde smysl bytí v něčem, co by ho nikdy dříve nenapadlo. Pokud máte funkční vztah, chováte se k sobě hezky, tak bych to tak nechal a až to přijde na řadu, tak bych se tím zabýval…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
4.12.19 09:50

Měla jsem to tak s ex a rozešli jsme se (nejen kvůli tomu), protože já chtěla děti spíš tři a on žádné, možná jedno, ale i to se uvidí. Já jsem si řekla, že ženská biologie je prostě jiná než mužská a že nebudu tvrdnout v neperspektivním vztahu. A to jsme byli mladší, než vy. Ale já prostě nedokážu být ve vztahu, který působí provizorně, potřebuji pocit, že s daným chlapem sdílíme základní představy o životě (a je jedno, jestli za 1 rok nebo za 10). Taky jsem v té době děti ještě nechtěla, ale za tři roky třeba už ano a nechtěla jsem tu dobu strávit v nejistotě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama