Změnil se chlap po nevěře?

Smazaný anonym
21.11.15 17:03

Změnil se chlap po nevěře?

Ahoj,

docela by mě zajímalo, jestli se chlap, který se třeba vrátil po nevěře domů, změnil? Byl hodnější? Rezignoval na život? Byl depresivnější třeba?
Ptám se proto, protože kamarádce se po 5 letech vrátil (oba jsou už starší), a to bez peněz (utratil je s milenkou), sice jsou spolu, ale on jako by zabalil život, přišel o řidičák a už si ho nechce dělat zpátky, zdá se mi, že trochu zdětinštěl, ona musí všechno zařizovat…

Jaké máte zkušenosti?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Frantiskaaa
21.11.15 17:09

Kolik je jim roků, prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
14539
21.11.15 17:14

A proč ho kamarádka brala zpátky, když se evidentně nevrátil z lásky či citu k ní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6540
21.11.15 17:16

Přijde mi, že mu to s milenkou nevyšlo, o vše přišel, tak šel k manželce, i když podle popisu tam není šťastný. Připadá mi, že se k ní vrátil, protože mu nic jiného nezbývalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Frantiskaaa
21.11.15 17:20
@renda81 píše:
Přijde mi, že mu to s milenkou nevyšlo, o vše přišel, tak šel k manželce, i když podle popisu tam není šťastný. Připadá mi, že se k ní vrátil, protože mu nic jiného nezbývalo.

Taky z toho mám takový pocit.

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
21.11.15 17:21
@renda81 píše:

Asi tak, milenka je mrcha od jednoho zbohatlíka, který se schovává v zahraničí (anebo už ho zastřelili, nevím, ale Krejčíř to není), naslibovala mu hory doly, jezdili spolu po světě, a když přestal dodávat peníze, tak to skončila.

Kamrádce je 57, jemu taky tak, hledat nového partnera v tomto věku je fakt těžké. Myslím, že spolu jsou docela spokojení, ale on jako by to zabalil - kdysi měl megalomanské plány na barák, firmu, co dokáže - nic z toho nezrealizoval. Možná že to bude spíš skepse z tohoto.

• Citovat
  • Upravit
Frantiskaaa
21.11.15 17:25

K tématu - nedokáže se změnit, byla jsem milenkou staršího muže, ale bohužel ne jediná, ale to je na jiné téma, manželka na vše přišla, udělala ródeo a on toho nenechal a to je jim oběma 58.

• Nahlásit
  • Citovat
14539
21.11.15 17:26
@Anonymní píše:
Asi tak, milenka je mrcha od jednoho zbohatlíka, který se schovává v zahraničí (anebo už ho zastřelili, nevím, ale Krejčíř to není), naslibovala mu hory doly, jezdili spolu po světě, a když přestal dodávat peníze, tak to skončila.Kamrádce je 57, jemu taky tak, hledat nového partnera v tomto věku je fakt těžké. Myslím, že spolu jsou docela spokojení, ale on jako by to zabalil - kdysi měl megalomanské plány na barák, firmu, co dokáže - nic z toho nezrealizoval. Možná že to bude spíš skepse z tohoto.

Chápu, že hledat partnera v 57 letech není vyloženě jednoduché, ale není lepší snad raději být i sama, než mít doma loosera, který je se mnou kvůli tomu, že ho jinde vyhodili a já jsem jeho poslední štace???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
21.11.15 17:36
@káťa píše:
Chápu, že hledat partnera v 57 letech není vyloženě jednoduché, ale není lepší snad raději být i sama, než mít doma loosera, který je se mnou kvůli tomu, že ho jinde vyhodili a já jsem jeho poslední štace???

Já jsem k tomuhle věku benevolentnější - raději možní vyzkoušeného loosera než ty hrůzy, co jsou v tomhle věku volné. Moc bych kamarádce přála, aby byla spokojená - jeho odchod prožívala hrozně, léčila se z toho na psychiatrii, staral se o dva kluky, místo vysněného domu žila v barabizně (ale fakt - prorezlá sprchovací kout na chodbě - koupelnu neměli, záchod - mísu - o patro níž v takové dílně, střecha padala na hlavu - havarijní stav toho domu byl již před 20 lety).

• Citovat
  • Upravit
14539
21.11.15 17:51
@Anonymní píše:
Já jsem k tomuhle věku benevolentnější - raději možní vyzkoušeného loosera než ty hrůzy, co jsou v tomhle věku volné. Moc bych kamarádce přála, aby byla spokojená - jeho odchod prožívala hrozně, léčila se z toho na psychiatrii, staral se o dva kluky, místo vysněného domu žila v barabizně (ale fakt - prorezlá sprchovací kout na chodbě - koupelnu neměli, záchod - mísu - o patro níž v takové dílně, střecha padala na hlavu - havarijní stav toho domu byl již před 20 lety).

No právě to by pro mě právě byl důvod, proč ho nebrat zpět. Kdyby jí byl tak trochu volnej a jeho odchod brala sportovně a nežrala ho tolik a po těch 5 letech zrovna nikoho neměla, pak bych vykopnutého loosera možná vzala zpět a tím, že je mi tak trochu fuk jestli být momentálně sama nebo s ním. Ale takhle??? 57 není zase až tak moc a jelikož k ní očividně nic necítí, dá se očekávat, že až se oklepe ze zklamání, poohlédne se zase někde jinde…a aby zase ona potom neskočila na psychiatrii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
21.11.15 17:55

Fakt bych neřekla, že zdětinštěl, ale že uvalil všechny prachy, milenka ho kopla do zádele a milej se vrátil tam, kde se o něj někdo postará. Se divím, že ho hned ve dveřích neotočila na zpáteční cestu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8515
21.11.15 18:03
@Anonymní píše:

no právě - vyzkoušenej, vrátil se k ní z nouze, potřebuje někoho, kdo by se o něj postaral. až si zas najde někoho jiného, bude to vše prožívat kamarádka znova? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
21.11.15 18:22
@Anonymní píše:

A už aspoň hnul prstem? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
23.11.15 17:01
@Anonymní píše:
Ahoj,

docela by mě zajímalo, jestli se chlap, který se třeba vrátil po nevěře domů, změnil? Byl hodnější? Rezignoval na život? Byl depresivnější třeba?
Ptám se proto, protože kamarádce se po 5 letech vrátil (oba jsou už starší), a to bez peněz (utratil je s milenkou), sice jsou spolu, ale on jako by zabalil život, přišel o řidičák a už si ho nechce dělat zpátky, zdá se mi, že trochu zdětinštěl, ona musí všechno zařizovat…

Jaké máte zkušenosti?

Zdravím…já jen čtu dobře, že se vrátil po 5 letech? Jen, že to už snad není nevěra, měl jiný vztah. A narovinu, ona musí všechno zařizovat? Ne nemusí, ona to totiž chce pro něj dělat. Víte někomu vycházet vstříc a pomoct, když je v háji, to je v pohodě, ale neznamená to, že to potom bude všechno jako dřív. Nevím jestli mi rozumíte. a je jedno kolik je jim let. Každý by měl vědět jestli mu za to ten druhý stojí. A ne každý umí udělat tlustou čáru za tím co bylo a už se neohlížet. Je to holt běh na hoooodně dlouhou trat, akorát člověk múže zjistit, že vlastně běží sám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9723
23.11.15 17:37
@Martija píše:
Zdravím…já jen čtu dobře, že se vrátil po 5 letech? Jen, že to už snad není nevěra, měl jiný vztah. A narovinu, ona musí všechno zařizovat? Ne nemusí, ona to totiž chce pro něj dělat. Víte někomu vycházet vstříc a pomoct, když je v háji, to je v pohodě, ale neznamená to, že to potom bude všechno jako dřív. Nevím jestli mi rozumíte. a je jedno kolik je jim let. Každý by měl vědět jestli mu za to ten druhý stojí. A ne každý umí udělat tlustou čáru za tím co bylo a už se neohlížet. Je to holt běh na hoooodně dlouhou trat, akorát člověk múže zjistit, že vlastně běží sám…

Tak to je hezky prirovnani s tim behem a osamocenym bezcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama