Změnil se váš život po skupinovém sexu

Anonymní
22.2.21 15:23

Změnil se váš život po skupinovém sexu (trojka, pár,..)

Ahoj, upřesňující informace, kde ten druhý muž měl mnohem větší chloubu.

příklad, já mám 17-18×13-14 jak kdy a druhý v trojce nebo z páru by měl třeba jako 20×15 a víc, proste o dost hrubší. Délka asi mi ani tak nechybí, ale proste ta tloušťka je trošku problém, no. Jako já jsem úplně v pohodě se sebou, akorát to je teď, když jsem to ještě nezažil a chci se zeptat jestli se vám, nebo třeba z doslechu, stalo, že po takovém zážitku to prostě ten vztah natrvalo poznamenalo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21054
22.2.21 15:27

Jaký šrouby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 15:31
@divine woman píše:
Jaký šrouby?
Šrouby? Promiň, čeština není můj rodní jazyk.. :-D Možná tam je problém? :-D
  • Citovat
  • Nahlásit
1183
22.2.21 15:45

Já byl v trojce jen jednou a to jako ten „přizvaný“, takže pokud přemýšlíš o poznamenání sexuálního života s tvou partnerkou to říct nemohu… ani nevím, jak byl obdařený ten druhý, abych řešil nějaké své dilema… mám lehký nadprůměr do velikosti, tak jako ty, oproti běžné populaci (aspoň co se tvrdí na internetech :D), takže mě ani nerozhodí to, jestli má někdo větší penis. Už i proto, že spousta žen tam dole taky není nekonečná a větší nádobíčko naopak spíš vadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
22.2.21 16:19

Nerozumím jazyku tvého kmene :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
22.2.21 16:20

No tvůj vztah primárně poznamenává tvoje nejistota a ne - fakt to není spojené s velikosti penisu.

A ne - nejsi v pohodě. Píšeš na emimino, jestli nebudeš mít trauma z trojky, kde by byl chlap co by ho měl o fous tlutějšího než ty.

Zkus prosím překonat svou freudiánskou genitální fixaci a dozrát do zralého muže, co umí sám sebe přijmout takový jaký je a jeho sebevěomí má výrazně zdravější kořeny než orientace na výkon svého penisu.

Překvapivě se díky tomu staneš daleko atraktivnějším pro ženy a mnohem lepším milencem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 16:44
@Ou píše:
No tvůj vztah primárně poznamenává tvoje nejistota a ne - fakt to není spojené s velikosti penisu.

A ne - nejsi v pohodě. Píšeš na emimino, jestli nebudeš mít trauma z trojky, kde by byl chlap co by ho měl o fous tlutějšího než ty.

Zkus prosím překonat svou freudiánskou genitální fixaci a dozrát do zralého muže, co umí sám sebe přijmout takový jaký je a jeho sebevěomí má výrazně zdravější kořeny než orientace na výkon svého penisu.

Překvapivě se díky tomu staneš daleko atraktivnějším pro ženy a mnohem lepším milencem.

Nevím.. ale mně nejde o moje trauma.. snažíš se to prekrucovat. Já jenom nechci, aby ONA když tak odešla. Já si myslím, že mám hodně co nabídnout, ale slyšel jsem hodně blbé příběhy na blozích. Spíš mi příjde, že máš nějakou frustraci a snažíš se to tady překrucovat, abys mohl ukázat nějakou nadřazenost a vyspělost? Nevím, ale když řeknu, že jsem v pohodě s tím, tak jsem s tím v pohodě a nepotřebuju frustráty dělajíci amatérske psychologické rozbory.

• Citovat
  • Nahlásit
4839
22.2.21 16:58
@Anonymní píše:
Nevím.. ale mně nejde o moje trauma.. snažíš se to prekrucovat. Já jenom nechci, aby ONA když tak odešla. Já si myslím, že mám hodně co nabídnout, ale slyšel jsem hodně blbé příběhy na blozích. Spíš mi příjde, že máš nějakou frustraci a snažíš se to tady překrucovat, abys mohl ukázat nějakou nadřazenost a vyspělost? Nevím, ale když řeknu, že jsem v pohodě s tím, tak jsem s tím v pohodě a nepotřebuju frustráty dělajíci amatérske psychologické rozbory.

Kdybys byl v pohodě, tak to neřešíš a už vůbec ne na emiminu. Pokud ona potřebuje trojku, ty s tím máš problém a máš strach, že větší péro ohrozí váš vztah, pak možná nebudete hodnotově kompatibilní. Na druhé straně, pokud budeš v roli cuckold, třeba neodejde a bude vám všem dobře.
Obecně platí, že partnera nelze nutit a neměl by se nechat nutit do aktivity, která mu není po chuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
22.2.21 17:02

Bez ohledu na pinďoura to poznamená každý vztah.

Mě by už jen ukrutně sra*** koukat jak se jí to s jiným líbí, a že to vůbec v našem partnerství připustí… Sám na sebe bych se naopak nemohl dívat, že jsem někomu dohodil bezplatnou šlápotu.

Ale asi jsem jen málo moderní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
22.2.21 17:09
@K-á-č-k-o píše:
Bez ohledu na pinďoura to poznamená každý vztah.

Mě by už jen ukrutně sra*** koukat jak se jí to s jiným líbí, a že to vůbec v našem partnerství připustí… Sám na sebe bych se naopak nemohl dívat, že jsem někomu dohodil bezplatnou šlápotu.

Ale asi jsem jen málo moderní

Sobče! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31706
22.2.21 17:35
@Anonymní píše:

A kdo vymyslel tu trojku?

Vždyt to nemusíš dělat, když se bojíš, že Tě ona opustí…

Ale ona tě může opustit i bez trojky, nemáme na nikoho druhého výhradní právo… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 11:10

Bylo to na nic. Chlap nemohl pochopit, že mě ten zážitek vůbec nenadchl, že mi to přišlo, že se ti dva jen předvádí a že už nic takového nechci zažít. Chlap pak začal otravovat, že to zopakujeme a ne nebyla odpověď, byl přesvědčen, že mě prostě ukecá nebo co. :poblion: :poblion: No, naštěstí už spolu nejsme.

• Citovat
  • Nahlásit
21229
23.2.21 11:21

To asi moc v pohode nebudes, kdyz uz predem resis, jestli v trojce nebude mit nekdo vetsi pero nez ty…byt tebou, tak se do toho vubec nepoustim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2809
23.2.21 11:22

Ve velikosti to není, pokud nemáš pindíka velikosti dětského malíčku. Ale trojka obvykle vztah nemile poznamená, ne kvůli porovnávání velikosti, ale protože to většinou není žádný přínos pro vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
23.2.21 12:15
@Anonymní píše:
Ahoj, upřesňující informace, kde ten druhý muž měl mnohem větší chloubu.příklad, já mám 17-18×13-14 jak kdy a druhý v trojce nebo z páru by měl třeba jako 20×15 a víc, proste o dost hrubší. Délka asi mi ani tak nechybí, ale proste ta tloušťka je trošku problém, no. Jako já jsem úplně v pohodě se sebou, akorát to je teď, když jsem to ještě nezažil a chci se zeptat jestli se vám, nebo třeba z doslechu, stalo, že po takovém zážitku to prostě ten vztah natrvalo poznamenalo?
Řešíš úplné voloviny. Kdybych měla měnit partnera po každém skupinové sexu, tak se ani nestihneme seznámit. Tohle má vztah obohatit, ale jen pokud na to máš náturu. Jinak je to spíše naopak.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat