Změnila nějak plastika Váš vztah?

222
7.12.19 12:31

Změnila nějak plastika Váš vztah?

Ahoj brzy půjdu na plastiku nosu, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti. Prý to hrozně pomůzě sebevědomí a tím padem i vztahu, teda vztah máme dobrý ale třeba tím bude ještě lepší? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

512
7.12.19 12:33

Promiň, možná si to pletu, ale nepsala's někde, že máš psychické problémy?
Fakt nedoporučuji jakkoliv upravovat tělo, dokud se to nezlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
7.12.19 12:35
@MrsNorris píše:
Promiň, možná si to pletu, ale nepsala's někde, že máš psychické problémy?
Fakt nedoporučuji jakkoliv upravovat tělo, dokud se to nezlepší.
To není žádný rozmar, svůj nos nesnaším od puberty. A teď jsem v pohode, a myslím že mi to naopak pomůže :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21287
7.12.19 12:40
@Lobos píše:
Ahoj brzy půjdu na plastiku nosu, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti. Prý to hrozně pomůzě sebevědomí a tím padem i vztahu, teda vztah máme dobrý ale třeba tím bude ještě lepší? :)

Vždyť jsi hezká. Co chceš řezat? Jedna známá na tom byla, nos měla výraznější (ne jako Simona Babčáková teda). Změnila se jen malinko. Řekla bych, že pokud se hroutíš kvůli nosu, plastika ti problém z hlavy nevyoperuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17728
7.12.19 12:42

@Lobos jiný nos ti vztah nezachrání

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
7.12.19 12:45
@ka2ka píše:
@Lobos jiný nos ti vztah nezachrání

Ale já mám super vztah, jen doufám že se tím třeba ještě zlepší. A trochu mám obavy na druhou stránku abych nebyla pro přítele najednou cizí. Zajimají mě zkušenosti akorát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
7.12.19 12:48

@Russet Děkuji jsi milá :). Ale jinak ten nos to je rozhodnutí opravdu dlouholeté a dobře zvažené, a taky mě nevidíš z profilu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394

Já mám taky otresnej nos, orel by mohl závidět. Ale nikdy bych nešla na operaci pokud by mě to neohrozovalo na životě. Zvlášť v oblasti hlavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4521
@Lobos píše:
Ahoj brzy půjdu na plastiku nosu, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti. Prý to hrozně pomůzě sebevědomí a tím padem i vztahu, teda vztah máme dobrý ale třeba tím bude ještě lepší? :)

Viděla jsem na netu jednu holku před a po plastice nosu. Před byla podle mě velmi zajímavá a krásná ženská, po se z ní stala líbivá tuctová a nezajímavá holka. Krom toho, nechápu jak nos může změnit kvalitu vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
7.12.19 12:53
@Enmamma píše:
Viděla jsem na netu jednu holku před a po plastice nosu. Před byla podle mě velmi zajímavá a krásná ženská, po se z ní stala líbivá tuctová a nezajímavá holka. Krom toho, nechápu jak nos může změnit kvalitu vztahu.
Nos ne, ale lepší pocit ze sebe.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17246
7.12.19 13:03

Nerozumim te predikci- mame super vztah, bude po plastice jeste lepsi? jako vazne? tak pokud je vztah super, tak prece plastika nic nezmeni, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.12.19 13:03

Základ úspěchu je vybrat dobrého a zkušeného operátora. U plastiky nosu zvláště. Osobně bych šla pouze k Měšťákovi, nebo doc. Válkovi. Dcera byla u Válka, a je velmi spokojená. Dobře provedená plastika neovlivní tvůj vzhled natolik, že by tě doma nepoznali. :)
https://doc-mudr-jan-valka.zdravotniregistr.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
222
7.12.19 13:06
@Anonymní píše:
Základ úspěchu je vybrat dobrého a zkušeného operátora. U plastiky nosu zvláště. Osobně bych šla pouze k Měšťákovi, nebo doc. Válkovi. Dcera byla u Válka, a je velmi spokojená. Dobře provedená plastika neovlivní tvůj vzhled natolik, že by tě doma nepoznali. :)
https://doc-mudr-jan-valka.zdravotniregistr.cz/

No já u Měšťáka byla na konzultaci ale nakonec jsem se rozhodla jinak. Ale věřím že je dobrý a děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
7.12.19 13:07

@Zuziky No asi jsem se vyjádřila debilně. Prostě ale tak mohl by být jestě lepsí když se sebou bude opravdu spokojená..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3909
7.12.19 13:09

Kdysi jsem o plastice nosu uvažovala, nemám sice orlí nos, ale dost výrazný hrbolek na nosní kosti. Už jsem absolvovala konzultaci, měla termín a těsně před nástupem na operaci mi najednou manžel řekl, že se bojí, že už to pak nebudu já. Tak jsem to odvolala a žiju s tím od té doby mnoho let a nelituji. Možná, že by to náš vztah změnilo, ale spíš k horšímu, kdoví :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama