Změnilo se něco v partnerství při narození prvního dítka?

Anonymní
12.6.13 13:46

Změnilo se něco v partnerství při narození prvního dítka?

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat jestli se změnil Vás partnerský život, at už v dobrém nebo ve zlém, když se narodilo první miminko?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15230
12.6.13 13:48

U nás nijak zásadně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
12.6.13 13:48

Ve vsem… jiny rezim, jine priority, jine moznosti, mene volnosti, vice starosti, proplakane noci, vetsi bordel v byte… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7139
12.6.13 13:49

Jelikož nemáme hlídání tak to ovlivnilo náš společný kulturní život, jinak asi nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
12.6.13 13:49

@Barca12345 úplně stejně:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
12.6.13 13:50

Jo a ještě i kočkám se změnil poklidný líný život ve středověk:-D:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10349
12.6.13 13:50

@Barca12345 musim souhlasit s Barcou, a jeste kolikrat vecer padam unavou na hubu takze manzel je chudak pasé, akorat ten bordel koriguju uklizim ob den, mam docela hodne dite, ale i tak :nevim:

Příspěvek upraven 12.06.13 v 13:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10349
12.6.13 13:51

@MarieOVMUC :lol: tak nejak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3474
12.6.13 13:52

U nas se nic razantniho nezmenilo, az na to, ze uz jsme.se 2,5 roku poradne nevyspali :-D Jinak je se jako driv - mazlime se, povidame si, kazdy si udela cas na svuj konicek, zveme znami na grilovacky apod. - deti se prizpusobily nam a je to fajn ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5200
12.6.13 13:52

Ano, můj muž mne mile překvapil. Už v porodnici se chtěl naučit přebalovat, tak od 3 měsíců k ní v noci i vstává (někdy). Co jsme z porodnice doma, každý večer koupeme spolu, tatínek vždy suší, zpívá a tancuje, když malá pje mlíčko. Stejně tak u ranního mlíčka. :roll: :mrgreen: Prostě s ní blbne, nosí ji na rukou, ukazuje kytičky na zahradě, předvádí zvuky zvířat, večer krmí kaší, dělá s ní blbiny, pohlídá, když jedu pryč. Když je potřeba, ledacos zařídí. Prostě mě překvapil v tom, že když to byl dřív drsnej „chlapák“, tak teď je opravdu moc srdečnej tatínek naší holčičky.
Mezi náma se nic nezměnilo, řekla bych (jsme spolu 12 let, 7 bydlíme spolu, 3 jako manželé).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
12.6.13 13:54

Proč anonym??? 8o

Jinak ano, každé dítě mi změnilo život..ale jsou to jediné, co se mi v životě povedlo, takže nelituji… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10349
12.6.13 13:55

@Pinkie se starosti o malou to mame stejne, prijde mi ze ho to decko obmekcilo, ze je mi obcas do place z toho ze jsem tohle nezazila se svym vlastnim tatou, ale zaroven me to hreje u srdicka a rikam si jaky spolu ti dva budou mit krasny vztah, pokud jim tohle vsechno vydrzi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7381
12.6.13 13:56
**@peggy.sl píše:
Proč anonym??? 8oJinak ano, každé dítě mi změnilo život..ale jsou to jediné, co se mi v životě povedlo, takže nelituji… :lol:

Prosiimte tohle nerikej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9649
12.6.13 13:57

Nikdy bych nerekla ze male lituju - absolutne nikdy… ale opravdu, ze sveho minuleho zivota nemam skoro nic. az ted, kdy jsou ji dva a pul jsem se pomalu vratila do starych koleji - a to jen castecne…
Zadne akcicky s prateli, jen sem tam, kdyz to bylo prizpusobeno i male, kina, vecere, lyzovacky - nerikam, ze jsme nic nepodnikali, ale vse se muselo prizpusobit :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
neprihl. Hobitka
12.6.13 13:58

Na urovni partnerskeho vztahu nijak zasadne.

Nicmene mame „nehodne“ :-) dite, takze zivotni standard ve smyslu uklizenost a stravovani je hruza hruzouci (uz rok, ale vsichni zijem).

Na konicky moc casu nezbyva, ale to jsme tak nejak cekali, snazime se vyjit si vstric a leccos se da i s ditetem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat