Změnily byste pediatra? Jak se to dělá?

152
5.3.16 13:46

Zmenily byste pediatra?jak se to dela?

Ahoj. Chtela bych jeste ted pred porodem zmenit detskou doktorku. Mozna jsem precitlivela pred porodem :nevim: Vlastne co si pamatuju, tak se na nas usmala a byla mila jen jednou, kdyz jsem k ni registrovala po odchodu z porodnice prvni dcerku.To mi ochotne rikala, co a jak, samy usmev.Pak jsme tam chodily na ockovani atd.To na me pokazde hledela takovym prisnym pohledem.Na me dotazy vzdy odpovidala: toto delejte tak, davejte ji to, ne, to ji nedavejte. Rikala mi to vzdy tak, ze jsem se pomalu bala rict nazor. Vcera jsme tam byly po dlouhe dobe. Dcera ma uz 3 roky, je nachlazena, ale zacla chrchlat tak, ze se az dusila, tak jsrm tam sla.Bala jsem se, jestli to nema na pruduskach.Mudr jsem to tak rekla. Pohled jakoze: jezis a co cekas ty nano, kdyz je nemocna.Pry: postavte ji sem a ty si vyhrn tu halenku.No,nevim, ale myslim, ze lidstejsi pristup by neskodi.Co jsrm koukala na nazory na tuto lekarku na internetu, tak tam bylo nekolikrat psano: arogantni pristup.Tak chci lekarku zmenit. Staci zajit k nove a ona si vyzada kartu a uz muzem pak jit tam.Nebo musim osobne jit k te nasi. Bojim se, ze me zavrazdi pohledem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.3.16 13:49

Stačí si najít novou Mudr., zeptat se, zda bere děti a požádat ji, aby si kartu vyžádala sama. U nás nebyl problém, vyžádala si kartu a k bývalé už jsme nemusely… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48710
5.3.16 13:52

Resila jsem zmenu kvůli stěhování, když měla dcera necelý rok.
Domluvila jsem si novou dětskou. Ta si nechala preposlat kartu.
A původní jsem šla poděkovat a oznámit, že se stěhujeme, že nová dr. jméno jsem ji rekla bude chtít kartu dcery, nebyl problém.

Kdybych nebyla spokojena domluvim si jinou dětskou, staré bych buď řekla nebo neřekla, že přecházíme jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
5.3.16 13:53

@MalVera Kartu do ruky ti tvoje doktorka davat nebude. Vzdycky se to posila rovnou k te nove a nova lekarka si ji vyzada sama. Take jsem menila a neni to o precitlivelosti. Pokud ti nesedne, jdi jinam ;-) Male byly teprve 4 mesice, tkz nas skoro nikde nechteli. Ale ve 3 letech bys mela najit raz dva lepsiho pediatra. Kdybys byla z Prahy, rada doporucim tu moji. Je velmi lidska, o vsem si s tebou promluvi, tohle presne jsem potrebovala a u te puvodni mi chybelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49760
5.3.16 13:54

@MalVera pokud se tě nelíbí její přístup tak si najdi jinou, ona už si to vyřídí sama. Já taky měnila a udělala jsem dobře :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
5.3.16 14:18
@adlita píše:
@MalVera Kartu do ruky ti tvoje doktorka davat nebude. Vzdycky se to posila rovnou k te nove a nova lekarka si ji vyzada sama. Take jsem menila a neni to o precitlivelosti. Pokud ti nesedne, jdi jinam ;-) Male byly teprve 4 mesice, tkz nas skoro nikde nechteli. Ale ve 3 letech bys mela najit raz dva lepsiho pediatra. Kdybys byla z Prahy, rada doporucim tu moji. Je velmi lidska, o vsem si s tebou promluvi, tohle presne jsem potrebovala a u te puvodni mi chybelo.

Mně dávali kartu do ruky všichni lékaři. Pediatr, gynda i obvodní :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
5.3.16 14:30

@Tereza1986 Tak me za cely zivot vubec nikde. Pry se to nesmi. Lekar nedal kartu mj. nikdy celou, ale jen jeji vypis. Bylo mi receno vzdycky to stejne, ze kdybych se nedejboze chtela soudit nebo nastal jakykoliv problem, ze je to pro ne dukazni material a z ruky to proste nedaji. Novy lekar pak obdrzel velmi okrajenou verzi puvodni karty. Ted naposledy jsem dopadla tak, ze me nove prakticke lekarce prisla jedna jedina strana A4, kde nebylo skoro nic :roll: PS: vzdycky to bylo v Praze, tak mozna jsem mela smulu na ostrejsi doktory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
5.3.16 14:36

Resim podobny problem…arogantni pristup pediatra…vůbec neposloucha co ji rikam a jede si podle sveho. Kolikrat v lekarne mi poradili lepe. Ale kdyz jsme chodily jen do poradny tak byla mudr v pohode. Nechapu tu zmenu. A nechova se takto jen k nam. Jestli můzes tak bych sla jinam. Ja zkousela dve jine dobre doktorky ale nevzaly nad protoze maji plno. Mrzi me ze si clovek opravdu nemůze vybrat dobrou doktorku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
5.3.16 14:38

@MalVera když nejses spokojena tak si najdi novou a ta si od stare sama vyzada kartu ;)

• Citovat
  • Upravit
23381
5.3.16 15:59

@MalVera měnila jsem u malého kardiologa a vyřešila jsem to tak, že jsem si našla nového a ke staré už jsem nepáchla. Jen jí dělám pořád velmi dobrou reklamu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
5.3.16 16:38

Dcera kdyz byla mala se porad kroutila po kojeni a brecela tak jsem to dr rekla ze ma asi bolesti bříška. A on se na me podival a rika, jestli mi to dcera, 2mesice, rekla. Ze jestli mi to nerekla, tak ji nic neni. Menila jsem dr tak, ze jsem zasla k novemu a kartu si vyzadali sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2435
5.3.16 16:39

@adlita. Mohla by jsi prosím do sz poslat kontakt na vaši dětskou doktorku? Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58543
5.3.16 16:49
@MalVera píše:
Ahoj. Chtela bych jeste ted pred porodem zmenit detskou doktorku. Mozna jsem precitlivela pred porodem :nevim: Vlastne co si pamatuju, tak se na nas usmala a byla mila jen jednou, kdyz jsem k ni registrovala po odchodu z porodnice prvni dcerku.To mi ochotne rikala, co a jak, samy usmev.Pak jsme tam chodily na ockovani atd.To na me pokazde hledela takovym prisnym pohledem.Na me dotazy vzdy odpovidala: toto delejte tak, davejte ji to, ne, to ji nedavejte. Rikala mi to vzdy tak, ze jsem se pomalu bala rict nazor. Vcera jsme tam byly po dlouhe dobe. Dcera ma uz 3 roky, je nachlazena, ale zacla chrchlat tak, ze se az dusila, tak jsrm tam sla.Bala jsem se, jestli to nema na pruduskach.Mudr jsem to tak rekla. Pohled jakoze: jezis a co cekas ty nano, kdyz je nemocna.Pry: postavte ji sem a ty si vyhrn tu halenku.No,nevim, ale myslim, ze lidstejsi pristup by neskodi.Co jsrm koukala na nazory na tuto lekarku na internetu, tak tam bylo nekolikrat psano: arogantni pristup.Tak chci lekarku zmenit. Staci zajit k nove a ona si vyzada kartu a uz muzem pak jit tam.Nebo musim osobne jit k te nasi. Bojim se, ze me zavrazdi pohledem :lol:

najdi nového pediatra, řekni, že chceš k němu, karta je tam a tam a hotovo, oni si to zařídí mezi sebou. Překlašovala jsem děti při stěhování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama