Změnily jste se “dole” v těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.10.21 18:42

Změnily jste se “dole” v těhotenství?

Ahoj holky,

asi blby dotaz, ale dneska při sprchování jsem se zdesila, jak to dole vypada :? Jsem 22tt a mám ji daleko větší ale hlavne tak trochu víc visící :oops:

Je to normální? A srovna se to po porodu? Tohle fakt není moc pěkný :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11967
11.10.21 18:45

Ano normalni. Po porodu se to plus minus srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 18:53

Ano, mě i změnila barvu, byla fialová :mrgreen: teď už je zase pěkná, ale byl to děs.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 18:56

Jasně, velká, napuchlá, kynutá buchta. Srovnalo se to.

• Citovat
  • Nahlásit
2563
11.10.21 19:07

Těžko říct, už si tam nějakej ten pátek nevidim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 19:26

Já jsem se radši nekoukala. Ale prý to tam bylo velký a fialový.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 19:28

Fialová zatím není ale velká teda jo :lol: a hlavne porad cítím takový tlak, jak kdyby za ni někdo tahal. No myslím ze je fajn, ze si na ni ve finále ani neuvidim :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 19:33

Já ji mám teď takovou buclatou, ale za chvíli rodím, tak se těším, až se srovná 😆

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 19:46

Mně se v těhotenství nezměnila vůbec, nebyla ani nateklá, ani fialová. Zato po porodu :? No a po třech už to prostě nikdy nebude jako dřív…

• Citovat
  • Nahlásit
10135
11.10.21 19:46

Okolí tak nějak ztmavlo jinak žádná změna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
11.10.21 19:52

Já teda mám pysky ven celý život :D ale teď ji mám opravdu, jak tu někdo řekl, „baculatou“ ještě víc :D :D a to jsem 17 tt.
No, ještě že si tam člověk přestane za chvíli vidět. Kamarádka teď rodila a po velkém šití se na to podívala a taky byla zhrozena :D Ale zasmáli jsme se tomu. Vše se zase vrátí zpět ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 20:26

Taky jsem si teď ve 25tt všimla že mi nějak visí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7794
11.10.21 21:03

Já teda vzhled nezkoumala, ale genitálie byly nateklé, taky jsem se poprvé při hygieně zděsila. A nejblbější nápad mého života byl podívat se přes zrcátko asi 3 týdny po porodu, jak tam vypadám. Byl to fakt pitomý nápad, myslela jsem, že už mi ta hrůza zůstane. :zed: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Časem se postupně všechno vrátí do normálnu, žádné katastrofální změny nezůstaly trvalé. Tak klid, nenervuj se, vše bude zase dobré. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
11.10.21 21:22

Ono to zase všechno zaleze neboj :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4723
11.10.21 21:48

No já jedu už druhé těhotenství v obou jsem ji měla nateklou dost od cca 20tt, nejvic je to poznat, když si člověk čupne, tak se kočka vyvalí :lol:
Po prvním porodu se to všechno zatahlo a byla jsem jak předtím. Tak toužebně doufám, že to bude totožné i u toho druhého. Za mě radši nateklá buchta než hemeroidy, věčná zácpa a varix na pysku, že si nemůžeš ani sednout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat