Změnily se dítěti oči na hnědé později než v roce a půl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 13:37
změnily se dítěti oči na hnědé později než v roce a půl?

Změnily se dítěti oči na hnědé později než v roce a půl?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11644 příspěvků 19.08.18 13:41
@Anonymní píše:
Změnily se dítěti oči na hnědé později než v roce a půl?

Syn má modré. Já hnědé. Už v pár měsících bylo jasné, že čokooči mít nebude. Má je pomněnkové a nemění se mu.

Kosopemi
Kecalka 182 příspěvků 17 inzerátů 19.08.18 13:43

U nas taky tak. Ma 3 roky, a prestoze jsme hnedooci, ma je zelenomodre, barva sla malicko do zelene casem, ale nehnednou.

zrcadlo
Kelišová 6861 příspěvků 19.08.18 13:45

Mně se měnily celé dětství - začínala jsem na jasně modrých (cca do tří let), pak začaly šednout (šedomodré jsem je měla tak do prvního stupně na ZŠ), potom se tam začala objevovat zelená a někdy od puberty mi všichni říkají, že mám zelenohnědé oči. Do tmavě hnědé jsem to už nedotáhla, ale když někdo vidí moje fotky z dětství, tak těm modrým nechce věřit.
Dcera má teď čerstvě tři roky a ještě před pár měsíci jasně modré, teď už se jí tam taky objevuje jiná, takže bude mít asi stejný mišmaš jako já.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 13:49

máme právě šedomodré oči (já oříškově hnědé, patrner světle modré), pod určitým úhlem na sluníčku jde vidět kousíček středu lehce do hněda, na normálním světle jsou ale celé modré. Zajímalo by mě, jestli ještě se to může změnit do hněda nebo už je pozdě

Aliik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 19.08.18 13:49

Dcera (necelých 6 let) měla cca do 2-3 let modré, pak šedomodré, a nyní bych řekla takové šedo-modro-zelené. Prostě světlé, ale modrá bych už tomu neřekla. Možná bude mít průběh jako u příspěvku nade mnou ;)

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 19.08.18 13:53

Mě je 30 a barva očí se mi mění neustále, přes léto jsou víc do hnědo-žluta, v zimě zase převládne šedo-zelená. Všechny tyhle barvy mám na duhovce pořád, ale podle intenzity slunečního svitu převládne buď tmavší nebo světlejší varinata. Švagr mi to nechtěl věřit, takže mi na makro režim fotil pravé oko v každém ročním období a i když jsme to fotili ve stejných podmínkách (zavřená koupelna a speciální barevně nastavitelný blesk) tak máme fotky kde je jasně změna barvy vidět.

morinka7
Kelišová 6829 příspěvků 19.08.18 13:56

Mojí sestře se oči stále mění ( 14 let). Má teda každé oko jiné a pubertou je to daleko víc viditelné :lol:

chaela
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 2 inzeráty 19.08.18 14:01

Už zase? Myslím, že v předchozí diskuzi bylo odpovědí víc než dost. Nechápu, proč tě to tak trápí, ale bohužel s tím nic neuděláš, nic neuspíšíš ani neovlivníš. Chápu, že přečíst si, jak to má někdo jiný, taky pomáhá. Tak ať jen nerýpu, psala jsem ti to i do té minulé diskuze, náš starší byl dlouho modrooký a cca od roku a půl mu oči začínají zelenat. Všichni příbuzní, co mají oči hnědé, je takové mají už od miminka, zhnědly jim někdy do roka. To neznamená, že to nejde později, ale hnědá je dominantní, nejspíš by se už projevila. Ale kdo ví..

Ivčis
Závislačka 3852 příspěvků 19.08.18 14:22

Dcera ačkoli je blondyna má hnědé oči od miminka. Syn měl a má oči modré je mu 5.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 19.08.18 14:30

Dcera měla asi do půl roku modré a od té doby hnědé. Přítel má v zimě modré oči a v létě zeleno sede :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 17:58

asi si mě s někým pletete, na podobné téma jsme si spolu určitě nepsaly… Nicméně díky za váši zkušenost na konci vašeho příspěvku…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 18:00
@chaela píše:
Už zase? Myslím, že v předchozí diskuzi bylo odpovědí víc než dost. Nechápu, proč tě to tak trápí, ale bohužel s tím nic neuděláš, nic neuspíšíš ani neovlivníš. Chápu, že přečíst si, jak to má někdo jiný, taky pomáhá. Tak ať jen nerýpu, psala jsem ti to i do té minulé diskuze, náš starší byl dlouho modrooký a cca od roku a půl mu oči začínají zelenat. Všichni příbuzní, co mají oči hnědé, je takové mají už od miminka, zhnědly jim někdy do roka. To neznamená, že to nejde později, ale hnědá je dominantní, nejspíš by se už projevila. Ale kdo ví..

Tak ještě jednou, ať jde poznat na koho v předchozím příspěvku reaguji…

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 19.08.18 18:08
@chaela píše:
Už zase? Myslím, že v předchozí diskuzi bylo odpovědí víc než dost. Nechápu, proč tě to tak trápí, ale bohužel s tím nic neuděláš, nic neuspíšíš ani neovlivníš. Chápu, že přečíst si, jak to má někdo jiný, taky pomáhá. Tak ať jen nerýpu, psala jsem ti to i do té minulé diskuze, náš starší byl dlouho modrooký a cca od roku a půl mu oči začínají zelenat. Všichni příbuzní, co mají oči hnědé, je takové mají už od miminka, zhnědly jim někdy do roka. To neznamená, že to nejde později, ale hnědá je dominantní, nejspíš by se už projevila. Ale kdo ví..

Já si taky myslela, že je to jedna a ta samá. :D k dotazu, ne, nezměnily. U všech dětí byla barva očí jasná během pár prvních měsíců a zůstala stejná. A teď mimo dotaz. Chceš, aby dítě mělo hnědé oči? Proč? Ptám se ze zvědavosti. :)

chaela
Ukecaná baba ;) 1286 příspěvků 2 inzeráty 19.08.18 19:53
@Anonymní píše:
asi si mě s někým pletete, na podobné téma jsme si spolu určitě nepsaly… Nicméně díky za váši zkušenost na konci vašeho příspěvku…

Netvrdím, že my dvě jsme si psaly. Pouze jsem napsala příspěvek i v předchozí diskuzi, kde měla zakladatelka úplně stejný dotaz s úplně stejnými upresnujicimi informacemi. Ale mně je vcelku jedno, kdo si tu zakládá kolik diskuzi na jaká témata.
Nemyslím to zle, jen to nechápu a v zápalu emocí jsem mela potřebu to napsat. Většinou se koriguju a podobný nesmysly nepíšu.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >