Zmenšení a modelace prsou Praha - foto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 30.01.17 09:22
Zmenšení a modelace prsou Praha - foto

Je tu nějaká baba co si nechávala v poslední době změnšovat a modelovat prsa a byla by ochotna do sz poslat foto + nějaké info o operaci, jaký má potíže, pocity atd?
Ideálně jaká co si prsa zmenšovala nějak více třeba ze zdravotního hlediska?

Já na 168 cm nosím prsa F, dříve jsem měla i G, ale to jsem měla nějaká kila na víc. Za poslední rok jsem zhubla cca 20kg aniž bych se snažila a momentálně jsem štíhlá, ne nějak hubená, ale štíhlá. Z prsou mě ubyl také tuk, ale zustali hodně povyslá. Nelíbí se mi to a i vsouvislosti, že jsem zhubla a celkově k mé postavě (byt mám relativně široká záda) ty prsa vypadají neadekvátně až vulgárně. Bolest zad i přes hodně kvalitní podprsenky je samozřejmostí:(
Ráda bych si je nechala změnšit spíš více na cca D pokud je ale takto výrazný zásah možný.
Chtěla jsem tedy poprosit pokud tady někdo takový je, kdo si také nechával změnšovat a byl ochotný klidně do zpráv o tom promluvit a zaslat foto - samozřejmě jen prsa před a po a bez hlavy atd…fakt nemám v úmyslu nějakou tady očumovat, tak budu ráda…

Reakce:

cecetka
Kelišová 7353 příspěvků 30.01.17 09:59

@Zahradnice Roku Pokud by se ti nikdo neozval, pak na internetove televizi stream.cz bezel porad Novy zivot diky plastikam. Je tam ukazano hodne pripadu zmenseni a modelace prsou i s komentarem plastickeho chirurga. Vysvetluje, proc je potreba udelat to a takhle a co vsechno se da s prsy udelat, aby byla zachovana jejich funkcnost. Vyhledej, treba se ti to bude libit.

cecetka
Kelišová 7353 příspěvků 30.01.17 10:01

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 30.01.17 10:07

Ja jdu v lete na konzultaci do esthe. Mam na 168 cm velikost 75J, chci zkusit zhubnout ale stejne to na vic jak G nebude.

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 30.01.17 10:14
@Janina81 píše:
Ja jdu v lete na konzultaci do esthe. Mam na 168 cm velikost 75J, chci zkusit zhubnout ale stejne to na vic jak G nebude.

to držím palce. Já teda nehubla že bych hubnout chtěla ale samo. Tedka bych ráda akorát maličko stehna zhubla + břicho nebo zhubla nějak dotvarovala. Děti neplánuju, takže mě kojení netrápí. O kolik by jsi chtěla zmenšit?

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 30.01.17 10:15
@cecetka píše:
@Zahradnice Roku Pokud by se ti nikdo neozval, pak na internetove televizi stream.cz bezel porad Novy zivot diky plastikam. Je tam ukazano hodne pripadu zmenseni a modelace prsou i s komentarem plastickeho chirurga. Vysvetluje, proc je potreba udelat to a takhle a co vsechno se da s prsy udelat, aby byla zachovana jejich funkcnost. Vyhledej, treba se ti to bude libit.

Jo našla jsem mraky věcí i pořádů kdy lidé vyhráli plastiku…ale je taky rozdíl dělat plastiku když to točí tv a když ne…zajímaly mě zkušenosti reálné reálných žen + taky fotky bez retuše…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 30.01.17 10:33

Ahojky, já zkušenost osobní nemám, i když bych taky potřebovala zmenšit, ale kolegyně z práce byla na zmenšení a modelaci, myslím, že v Hradci…Tvarově má prsa hezká, ale měla velké potíže s hojením, měla v rané infekcí a tam má místo tenkých jizev ošklivé plošné, cca 2 cm..Ale asi i tak je spokojená…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 13:11

Já mám osobní zkušenost z 75F na 75D, stalo to asi 40k, jizvy mám okolo bradavky a kolmo dolu a pak v podprsni ryze - jako kotva, jsem 9 let po operaci a komu to neřeknu, tak to prý nevidí, nevšimne si (vidět to ale je).
Za mě super, jsem rada, doporucuju. Po porodu (nekojila jsem, mliko ale bylo, ale nějak mi to neslo) mám 80D, trochu mi prsa vyrostly, nebo spis objem hrudníku, podprdy před mi jsou malý.
Anonym snad chápete

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 31.01.17 09:03
@Anonymní píše:
Já mám osobní zkušenost z 75F na 75D, stalo to asi 40k, jizvy mám okolo bradavky a kolmo dolu a pak v podprsni ryze - jako kotva, jsem 9 let po operaci a komu to neřeknu, tak to prý nevidí, nevšimne si (vidět to ale je).
Za mě super, jsem rada, doporucuju. Po porodu (nekojila jsem, mliko ale bylo, ale nějak mi to neslo) mám 80D, trochu mi prsa vyrostly, nebo spis objem hrudníku, podprdy před mi jsou malý.
Anonym snad chápete

Byla by jsi ochotná poslat fotky před a po? Já tedy tak malý obvod nemám ale mám F a měla jsem G, zhubla jsem, takže mi to spadlo na cca plnější F.

kokli2
Kecalka 146 příspěvků 31.01.17 19:45

Byla jsem v prosinci 2013, z 75I na 75C a naprosto super, ta uleva tech 1,8kg, kterym jsem zamavala je super. Uz jsou to 3 roky, trochu jsem priprala, ale nic zavratneho, po operaci 62kg ted bohuzel 70kg (stres), kazdopadne prsa mi zase povyrostly i pred pribranim. Mam je velky z tkane, takze se to stat muze. Doktor se me ptal, jestli budu planovat dalsi dite kvuli zanechani moznosti kojeni, ale uprimne ani netusim, jak jsme se domluvili :-)

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 01.02.17 12:26
@kokli2 píše:
Byla jsem v prosinci 2013, z 75I na 75C a naprosto super, ta uleva tech 1,8kg, kterym jsem zamavala je super. Uz jsou to 3 roky, trochu jsem priprala, ale nic zavratneho, po operaci 62kg ted bohuzel 70kg (stres), kazdopadne prsa mi zase povyrostly i pred pribranim. Mam je velky z tkane, takze se to stat muze. Doktor se me ptal, jestli budu planovat dalsi dite kvuli zanechani moznosti kojeni, ale uprimne ani netusim, jak jsme se domluvili :-)

cože a tak to je super o několik velikostí. myslela jsem, že to ani takto nedělají. Já bych právě pokud bych se rozhodla do toho na zimu/jaro jít tak bych asi nechtěla dát 70k za zmenšení o 1 velikost ale když už tak pořádně. Píšu ti sz :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >