Zmenšení krční mandle plazmou - Nemocnice Kladno-zkušenosti

1.10.19 20:45

Zmenšení krčních mandlí plazmou - Kladno,Praha-zkušenosti

Dobrý den maminky,

mého 6letého syna čeká operace krčních mandlí, kvůli spánkovému apnoe, které má opravdu velké a s tím jsou spojené další obtíže.
Máte některá konkrétní zkušenost s Kladenskou nemocnicí, kde nově provádí zákrok plazmou, který má být celkově šetrnější.

Moc děkuji všem za případné zkušenosti i s jinou nejlépe pražskou nemocnicí.
S pozdrave, Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

546
1.10.19 21:45

Zkušenost máme s plazmou u syna u nosních mandlí v Plzni a rozhodne bych do toho sla znova, je to nesrovnatelně šetrnější. Syna to skoro nebolelo a v pohode za par hodin vsechno jedl. Před synem tam byl pán na krčních mandlich a ty jsou dle mě větší zahul než nosni, a taky rikal ze byl spokojený. Ty peníze za to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.10.19 22:01
@evulka84 píše:
Dobrý den maminky,

mého 6letého syna čeká operace krčních mandlí, kvůli spánkovému apnoe, které má opravdu velké a s tím jsou spojené další obtíže.
Máte některá konkrétní zkušenost s Kladenskou nemocnicí, kde nově provádí zákrok plazmou, který má být celkově šetrnější.

Moc děkuji všem za případné zkušenosti i s jinou nejlépe pražskou nemocnicí.
S pozdrave, Eva
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 13:00

Zapomněla jsem napsat, že na nosní mandli už jsme byli.Ale jak píšete, krční mandle a jejich zmenšení nebo odstranění je větší zákrok než ty nosní. Ale moc díky za reakci, jedná se mi hlavně o zařízení, kde operaci podstoupit, na té nosní jsme byli V Modřanech v soukromé klinice a zase taková spokojenost to nebyla za ty peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama