Zmenšení prsou na pojišťovnu

Anonymní
23.5.21 22:30

Zmenšení prsou na pojišťovnu

Hezký den,
chtěla bych se zeptat, jak je to se zmenšením prsou s uhrazením od pojišťovny v roce 2021. Je mi 22 ale trápí mě bolesti zad v oblasti hrudní páteře a krku. Trpím na migrény a bývá to právě od krční páteře. V práci denně 9 hodin stojím a večer je to očistec. Prsa mám velikost 85G.
Všichni mi říkají abych počkala po dětech ale to mám trpět ještě tak dlouho?
Proto moje otázky zní: co všechno musím plnit a zařizovat aby mi prošlo zmenšení na pojišťovnu?
A je popřípadě možné udělat operaci na pojišťovnu dvakrát?
Protože si myslím, že po dětech to budu mít zpátky.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10886
23.5.21 23:00

Nejlépe se obrátit na zkušeného plastického chirurga, který dělá operace na pojišťovnu, těch zase moc není. Ten už to řekne dál, co zařídit. Já to nepodstupovala v ČR, ale jedna z otázek byla, zda mám děti a plánuji další do budoucna. A důležité je taky se s těmi problémy někde léčit. Mě třeba kdysi v ČR docela setřeli. BMI tehdy nesmělo přesahovat na nadváhu. Nehraje roli jen samotná velikost prsou, ale jejich poměr k tělu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17477
23.5.21 23:27

No musíš s tím začít chodit ortopedovi a nějakou dobu poctivě cvičit napravná cvičení. Zároveň pokud máš nadváhu, tak revizák bere ohled i na to, pokud pár kilo shodíš. Když to podpoří i neurolog, že z toho máš migreny, tak to taky pomuže.

Na to aby ti to proplatila pojišťovna není nárok automaticky, je to pro případ, že konzervativní lečba nefunguje.

Teprve pak má smysl hledat chirurga. A teda dělá to každá nemocnice, kde mají plastickou chirurgii.

A normálně to jde řešit i před dětma a dá se to udělat tak, aby se nenarušilo kojení.

Jiank ted vřele doporučuju zajít někam na brafitting, je možne že ve skutečnost ti bude sedět uplně jiná velikost podprsenky a to s bolestmi muže dost pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat