Zmenšení prsou ze zdravotního důvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 13:23
Zmenseni prsou ze zdra.duvodu

Zdravim, dnes jsem byla u mudr a doporucil mi zmenseni prsou ze zdravotnich duvodu-krcni pater. Mate s tim nekdo zkusenost? Pry je potreba vyjadreni od ortopeda, gynekologa a psychologa, aby operaci proplatila pojistovna? Dale by me zajimal prubeh vseho pred a po operaci, kam vsude dojit jak se rana hoji, bolestivost, jizvy atd. Dekuji.

Reakce:
Lucy75
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 13.09.19 13:25

Jsem 1000% spokojená, je to obrovská úleva, kdyžtak mi napiš sz, jizvy jsou celkem ok, bolest byla jen při tahání drenu.. doporučení lékařů mi stačila 2 a bylo to na pojišťovnu :potlesk: jen jsem tehdy ve FN Olm. platila „dar“ 5tis. a asi 3 měsíce čekala, protože přednost měli samoplátci ;)

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 13.09.19 13:37

@Lucy75 Dar??? To se jeste dnes z pacientu taha? 8o 8o 8o

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 13.09.19 13:41

@cecetka to nevím, je to asi 9 let ;) píšu, jak jsem to měla já.. a bude se to lišit pracoviště od pracoviště.. je potřeba ověřit, zda na konkrétní plastice vyžadují 2 nebo 3 doporučení a zda se něco hradí (je potřeba počítat cca 2tis. na speciální kompresní prádlo, které se musí po opce nosit..)

Josefína 1234
Povídálka 12 příspěvků včera v 19:02

Určitě bude nutné potvrzeni minimálně obvodniho lékaře, doporučuji zavolat si na pojistovnu, dají ti potřebné formuláře, pokud půjdeš k soukromému plastikovy, výkon si uhradíš a pojistovna ti proplatí zpětně. Drény u modelace(zmenšení) nejsou vždy, záleží jak moc se zmenšuje…kompresní pradlo cca 1200,– nesmí se sundat minimálně do první kontroly cca 5dní. Příprava pred je jako pred každou operací, takže od pulnoci na lačno. Jinak nic extra. Po výkonu se na prsa přikládá chladicí gel, a na bolest ( ne každého to bolí, záleží jak jsi citlivá) dostaneš injekci nebo infuze. Vykon vyžaduje 1-2dny hospitalizace. Jizvy jsou minimální, pri spravnem masírovaní nejsou ani vidět.

Váš příspěvek
Reklama