Zmenšení prsou ze zdravotních důvodů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
29.12.19 23:25

Zmenšení prsou ze zdravotních důvodů

Zdravím, od své puberty mám velké prsa. Trpím šíleně na záda, už jsem několikrát byla i na rehabilitaci. Toužím po zmenšení už několik let, ale bylo mi řečeno, že před prvním dítětem si to žádný doktor nevezme na triko. Proto jsem s tím furt čekala. Teď se nám před třemi týdny narodila holčicka, ale právě kvůli velikosti prsou (které jsou teď už možná velikost 90K) jsme měli problém s kojením. Bylo mi řečeno, že čím větší prsa, tím míň místa na mléčné žlázy, protože tam je spoustu tuku. Naštěstí jsem se rozkojila, a musím zaťukat, zatím nám to jde dobře - mléka mám na rozdávání. Ale jestli mě boleli záda před těhotenstvím, tak teď mám pocit, že si je úplně odrovnám. Chtěli bychom ještě jedno miminko, ale nevím jestli to moje záda vydrží. Proto se chci zeptat, je tady někdo, kdo podstoupil zmenšení prsou a poté třeba do dvou let měla miminko? Jak to je s kojením - šlo to lépe, nebo vůbec? Jak poté prsa vypadají? Nechtěla bych si je nechat zmenšit a pak aby vypadali otřesně po druhém miminku. Nevrátila se vám původní velikost při kojení? Chtěla bych je minimálně o polovinu zmenšit, klidně i víc - třeba nějaké D by byly akorát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2415
30.12.19 00:54

Kamaradka mela pred otehotnenim decka a behem kojeni a materstvi se ji silene zvetsily a trpela jak kun na pojistovne ji rekli, ze pokud planuje dalsi dite, ze je operace zbytecna, ze se prsa opet mohou, ale nemusi zvetsit. Otehotnela a po porodu sla na pojistovnu, ze dalsi dite uz neplanuje tak jestli ma narok na operaci, dostala zadanky na neurologii, ortopedii, hematologii, a kdo vi kam, nez to vsechno vylitala trvalo pres ctvrt rok, pak nasledovaly posudky od znalcu na zaklade tech vysetreni a az pak ji pojistovna zakrok priklepla, na termin na plastiku taky cekala celkem dlouho. Rikala ze kdyby to vedela ze se to takto potahne tak si to obehala pri tehotenstvi a po porodu by sla hned, prsa ma neco mezi D-G, rika, ze kdyby sla na soukromou kliniku kde by si to hradila sama byla by spoko, tady ze zmensi a moc to neumodolejou, ale ze uleva poradna. Ted premysli ze si jeste tu modelaci zaplati sama, ze proste neni spokojena z vizualniho hlediska prsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.12.19 06:23

@Peggy54 Toho se také bojím, že prsa zmenší, ale jak budou vypadat už pak neřeší. Ale zase někde jsem četla že je zahrnuta i modelace prsou. Tak jsem taková zmatená. Možná to má každá klinika jinak nastavené. A můžu se zeptat kde si to nechávala kamarádka zmenšit? To že je dlouhá čekací doba, tak s tím počítám. Proto nevím jestli na to jít před druhým miminkem, nebo až po něm. Jestli ta doba nebude tak dlouhá, že bych třeba do půl roku po operaci byla těhotná. To by asi ztratilo smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
30.12.19 11:50

@BB-Verca pry ma kazda pojistovna nekde na webu, seznam klinik ktere s pojistovnou spolupracuji, bohuzel to pry nejsou ty spickove, coz chapu, ze pojistovna to chce kdyz uz musi hradit co nejlevneji a na spokojenosti s vysledkem klientky ji moc nezalezi :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1504
30.12.19 12:08

Jestli te to tolik štve, zkus druhé mimi co nejdriv, a mezitím zjistuj informace. Zada me s miminama bolela taky, to je tim nosenim, povolenými brisnimi svaly. Jinak jsem byla na jine operaci (ne zvetseni, ne zmenšení) pred porodem, kdy mi ji taky původně nechteli delat pred kojenim, ale riskla jsem to a jsem spokojena, je pravda, ze se rozjela jizva, ale ta se rozjela jeste pred kojenim, to mi nevadi, výsledek je lepsi nez původní stav.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.12.19 13:56

@Zuzaja Když mě ty záda boleli i před miminkem. Teď je to jen o to horší. Ale asi máš pravdu, bude asi rozumnější počkat až po druhém mimču. Jen jsem chtěla vědět jestli s tím nemá někdo zkušenost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat