Zmenšení prsou - zkušenosti?

241
30.6.19 22:54

zmenšení prsou - zkušenosti?

Jsem 2 roky po porodu, dceru ještě trochu kojím, ale ty prsa… Při váze 55 kg mám velikost košíčku E, někde už na mě zkoušeli i F. O bolestech hlavy a zad nemluvě.

Máte někdo zkušenosti se zmenšením prsou, které by uhradila pojišťovna?
Kam bych se měla objednat? Nevím jestli s tím jít nejdřív za obvoďákem, nebo rovnou nějakou neurologii.
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
14366
30.6.19 23:12

Na ortopedii - ale je potřeba tam chodit nějakou dobu a ta záda nejdřív rehabilitiovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
30.6.19 23:14

A další dítě už neplánuješ? Určitě musíš mít minimálně půl roku ukončenou laktaci, aby prsa byla ustálena. Jinak známá to řešila přes ortopeda. Ten ji ale nejdřív poslal na rehabky, že tam kvůli pojišťovně musí. Až nezaberou rehabky, tak pak může napsat doporučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
4.10.20 21:02

Ano ci ne

Ahojky, chci se s vámi poradit. Je mi 19, mam velikost 80J a je to sileny. Prsa mi stale rostou a dokonce je jedno o velikost vetsi nez druhe. Mela bych narok na operaci pres pojistovnu, mam je i hodne povisla kvuli tomu jak jsou tezka. Hlavne jsem se chtela ale zeptat… ma cenu v tomto veku a navic pred detmi jit na zmenseni? Jsem z toho uz nestastna, je to strasna pritez uz i kvuli zadum, ale nechci nakonec skoncit s nicim v podprsence

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 21:18

Ano, má to cenu, taky jsem byla před dětmi a jediné, čeho lituji je, že jsem nešla ještě dřív. Operace mi změnila život. Ale poradím ti, jediná konzultace, která má smysl je u plastického chirurga, tady se dozvíš milion řečí, jak před dětmi né a jak vlastně vůbec ne a bla bla bla

• Citovat
  • Nahlásit
704
4.10.20 21:31

Hele ikdyby tak ted si odbydes jednu operaci, ulevi se ti zadum, dychani a proste vsemu a pak po detech okolo 35 nebo klidne i pozdeji treba po 40 kdyz uz budes vedet jiste ze dalsi dite ne tak druhou. Trapit se 15 - 20 let s velkyma kozama (s odpustenim) je proste kravina.
Ja mam prsa od prirody maly a dekuju denne ze nemusim nosit podprdu a ze jsou takovy jaky jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70752
4.10.20 22:11

Toto téma mne taky zajímá. Mám 75 K a bolí mne docela záda. Jaký je postup, aby to hradila pojišťovna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.20 18:41
@Qwentin píše:
Toto téma mne taky zajímá. Mám 75 K a bolí mne docela záda. Jaký je postup, aby to hradila pojišťovna?

A kolik mas kilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70752
5.10.20 20:41
@Pavlik Morozov píše:
A kolik mas kilo?

obezitu ani nadváhu nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.10.20 20:50
@Qwentin píše:
obezitu ani nadváhu nemám

Takze mas 55 kilo a prsa velikost K?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.10.20 12:05

@Lilia89 Byla jsem na zmenšení ale bez pojišťovny. Dělali mi to v Yes visage no a platil mi to manžel:-) Věděl, že se s těmi mými mega prsy trápím i když jemu se celkem líbili. Taky jsem měla bolesti zad a v létě ani nemluvím o tom pocení a vyrážkách. Teď si to nemůžu vynachválit. Nakupování je pro mě radost, můžu si koupit spodní prádlo o jakém jsem předtím jenom snila. Operaci jsem měla před dětma ale bylo mi 27 let, takže nevím jak by to bylo v tvým případě, když jak říkáš ještě rostou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama