Zmenšení žaludku: zkušenosti po letech ?

Anonymní
30.5.21 16:02

Zmenšení žaludku zkušenosti po letech ?

Ahoj,

je tady někdo delší dobu po bariatrické operaci? Třeba 3-5 let a více? Zajímají mě konkrétní zkušenosti po více letech. Zajímá mě výhradně tubulizace či bypass. Zda by jste třeba šli do toho znova nebo šli na jiný typ operace či někam jinam atd. Případně na co si dát pozor atd.
Piště prosím jen kdo operaci sami máte…komentáře o bandáži nebo o tom, že máte kolegyni, která má kolegyni a ta to přežrala atd mě nezajímájí… jen tubu či bypass a od lidí co jsou po nich už nějaký ten rok…

děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.5.21 16:31

Svagrova, bypass před 4roky. Zhubla a hodne, zase to ale přejedla a ted ma vic nez měla. Pomohlo ji to, ale uvědomuje si ze mela docházet k psychologovi, protože má přejídání z psychických problémů a to zanedbala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 17:26

Mám tubu přes dva roky, dole pořád 36kg, takže vážím tak akorát ;) občas to tlačí, občas pálí žáha, jinak pohoda..
nepřežírám to, takže maximum porce je velikost malého jogurtu, úplně to stačí
nelituji ani vteřinu!
anonym-zdr.stav, díky!
Jinak přežrat se dá vše, žaludek je sval - kolega měl 2× plikaci a zas váží přes 170kg, tubu je podle mne ideální volba. Hodně štěstí a mrkni na Kafemlýnky fcb, tam jsou jen lidi, co to mají za sebou…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 19:36
@Anonymní píše:
Mám tubu přes dva roky, dole pořád 36kg, takže vážím tak akorát ;) občas to tlačí, občas pálí žáha, jinak pohoda..
nepřežírám to, takže maximum porce je velikost malého jogurtu, úplně to stačí
nelituji ani vteřinu!
anonym-zdr.stav, díky!
Jinak přežrat se dá vše, žaludek je sval - kolega měl 2× plikaci a zas váží přes 170kg, tubu je podle mne ideální volba. Hodně štěstí a mrkni na Kafemlýnky fcb, tam jsou jen lidi, co to mají za sebou…

děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 16:03

Někdo další zkušenosti má?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie