Zmenší se bradavky po kojení?

58
21.4.18 15:56

Zmenší se bradavky po kojení?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy se bradavky zmenší a vrátí do původního stavu? Během těhotenství se mi tak třikrát zvětšili, nez jak byli původně :oops:.. Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.4.18 16:04
@Janis7 píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy se bradavky zmenší a vrátí do původního stavu? Během těhotenství se mi tak třikrát zvětšili, nez jak byli původně :oops:.. Děkuji za odpověď

Jjo, alepsoň mně se vrátili do původního stavu. Dvorce jsou trochu větší, ale nevím jestli to není většíma prsama.

• Citovat
  • Nahlásit
1086
21.4.18 16:14

No mně se zmensily sice, ale pravdou je, že je mám po dvou kojenich jiné, vydundane :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.18 17:24

Mě zůstaly veliké bradavky a prsa naopak zmizela úplně. 8o Po porodu jsem už 2 roky, malého jsem nekojila, takže si nedělám iluze, že se ještě něco zlepší…chci jít na plastiku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.18 18:44

Bradavky mi zůstaly velké jak dudel, prsa mám povislejší.

• Citovat
  • Nahlásit
4717
21.4.18 18:48
@Anonymní píše:
Mě zůstaly veliké bradavky a prsa naopak zmizela úplně. 8o Po porodu jsem už 2 roky, malého jsem nekojila, takže si nedělám iluze, že se ještě něco zlepší…chci jít na plastiku.

proc plastiku, co je spatneho na vetsich bradavkach?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
21.4.18 20:50

No mam kamaradku a ta ma ted tak 2cm dlouhe bradavky… asi malicko rikala ze se zmensily vratily, ale uplne do puvodniho stavu ne… ja mam bradavky po roce od kojeni stejne… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
21.4.18 23:20

Tak doufám, ze se zmenší.. momentálně je mam opravdu velké..možná větší nez kolečko salámu :? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7951
22.4.18 05:52

@Janis7 tak to asi myslis prsni dvorce a ne bradavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
22.4.18 12:44

Ano, dvorce :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.18 17:31
@Pesimistaa píše:
proc plastiku, co je spatneho na vetsich bradavkach?

Proti větším bradavkám nemám nic, kdybych neměla jenom je.

• Citovat
  • Nahlásit
58
23.4.18 21:48

Větší bradavky jsou v pohodě..ale ty dvorce.. No myslim, ze se to vrátí do původního stavu, tak do roka, od ukončení kojeni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
16.2.20 11:01

Mne se dvorce ani bradavky nezvetsily, jen ztmavly a to se vratilo do normalu, jedine co, tak mam ted praa furt jakoze vzrusene, driv jsem mivala v klidu dvorce takove nafoukle a to ted uz nemam, z meho pohledu je to zmena k lepsimu, kojila jsem 8 mesicu kazde 2h

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
16.2.20 12:20

Po prvnim kojeni se dvorce vratily do normalu…ale vytahane bradavky zustaly :mrgreen: mam od prirody male prsa, takze tam pak bylo velky nic (chapej plochy hrudnik) a jen ty trcici bradavky :pankac: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama