Zmenší se bradavky po kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janis7
Povídálka 37 příspěvků 21.04.18 15:56
Zmenší se bradavky po kojení?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy se bradavky zmenší a vrátí do původního stavu? Během těhotenství se mi tak třikrát zvětšili, nez jak byli původně :oops:.. Děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Anonymní  21.04.18 16:04
@Janis7 píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, kdy se bradavky zmenší a vrátí do původního stavu? Během těhotenství se mi tak třikrát zvětšili, nez jak byli původně :oops:.. Děkuji za odpověď

Jjo, alepsoň mně se vrátili do původního stavu. Dvorce jsou trochu větší, ale nevím jestli to není většíma prsama.

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 21.04.18 16:14

No mně se zmensily sice, ale pravdou je, že je mám po dvou kojenich jiné, vydundane :-)

Anonymní  21.04.18 17:24

Mě zůstaly veliké bradavky a prsa naopak zmizela úplně. 8o Po porodu jsem už 2 roky, malého jsem nekojila, takže si nedělám iluze, že se ještě něco zlepší…chci jít na plastiku.

Anonymní  21.04.18 18:44

Bradavky mi zůstaly velké jak dudel, prsa mám povislejší.

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 2188 příspěvků 21.04.18 18:48
@Anonymní píše:
Mě zůstaly veliké bradavky a prsa naopak zmizela úplně. 8o Po porodu jsem už 2 roky, malého jsem nekojila, takže si nedělám iluze, že se ještě něco zlepší…chci jít na plastiku.

proc plastiku, co je spatneho na vetsich bradavkach?

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 21.04.18 20:50

No mam kamaradku a ta ma ted tak 2cm dlouhe bradavky… asi malicko rikala ze se zmensily vratily, ale uplne do puvodniho stavu ne… ja mam bradavky po roce od kojeni stejne… :mavam:

Janis7
Povídálka 37 příspěvků 21.04.18 23:20

Tak doufám, ze se zmenší.. momentálně je mam opravdu velké..možná větší nez kolečko salámu :? :D

karkarka
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 22.04.18 05:52

@Janis7 tak to asi myslis prsni dvorce a ne bradavky.

Janis7
Povídálka 37 příspěvků 22.04.18 12:44

Ano, dvorce :roll:

Anonymní  22.04.18 17:31
@Pesimistaa píše:
proc plastiku, co je spatneho na vetsich bradavkach?

Proti větším bradavkám nemám nic, kdybych neměla jenom je.

Janis7
Povídálka 37 příspěvků 23.04.18 21:48

Větší bradavky jsou v pohodě..ale ty dvorce.. No myslim, ze se to vrátí do původního stavu, tak do roka, od ukončení kojeni

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama