Zmenšily se mi chodidla

37
11.6.21 16:32

Zmenšily se mi chodidla

Ahoj,

Je normální, že se mi po letech zmenšily chodidla až o dvě čísla? Před dvacítkou jsem měl 42 a ve 29 letech už jen 40.

Spíš mi narostly do šířky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9896
11.6.21 16:47

Ne, normální to neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3825
11.6.21 16:47

A staré boty jsou ti velké?
Ten rozptyl mi nepřijde tak velký, taky nám boty různých velikostí, zvlášť je rozdíl u zimnich/sandalu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
11.6.21 16:52

Ono záleží jaké kupuješ boty, já normálně nosím 39, ale někdy mám 38 a někdy 40. Ono číslování je u každého výrobce jiné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
11.6.21 17:42
@Jolka86 píše:
Ono záleží jaké kupuješ boty, já normálně nosím 39, ale někdy mám 38 a někdy 40. Ono číslování je u každého výrobce jiné.

Možná to bylo i jinak číslované dříve, než do toho vkročila EU. Dříve jsem bral boty od Vietnamců.

Anebo jsem málo chodil na túry, tak se mi smrskly. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6067
11.6.21 17:58

@Caligos jo, to se klidně může na velikosti takhle projevit, jestli jsi měl dominatní palec a nosil špatnou obuv a teď z toho máš vybočený palec - tak pak ti to ubyde na délku a přibude ten vybočený kloub na šířku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
11.6.21 18:26
@vulpes píše:
@Caligos jo, to se klidně může na velikosti takhle projevit, jestli jsi měl dominatní palec a nosil špatnou obuv a teď z toho máš vybočený palec - tak pak ti to ubyde na délku a přibude ten vybočený kloub na šířku :nevim:

Možná. Já jsem objednával tyto https://www.ardon.cz/…ex-s1p-black?… a podle tabulky mám 40. Konce prstů jsou volné avšak boty jsou poněkud úzké. Tlačí mě palce ze strany a trochu i malíčky.

Venkovní obuv mám 41. I když je taky volnější.

Edit: Tak podle Bati je 25,7 cm velikost 41. Takže asi jde jen o různé výrobce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
11.6.21 18:43

By mě taky zajímalo, zda se vůbec boty s ocelovou stélkou dají vůbec roztáhnout. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat