Změny AČR ve FKSP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 21:44
Změny AČR ve FKSP

Dobrý večer všem.
Píšu jako anonym a prosím o respektování
Moje otázka je na vojáky, nebo manželky vojáků.
Asi většina z Vás ví co je FKSP a manžel přišel s tím, že pokud do konce roku nevyčerpá to co má na FKSP tak se to všechno a všech v AČR vezme dohromady a dle počtu vojáků se to rozdělí všem. Takže když tam má někdo třeba 25000 tak po novém roce bude mít 2000 Kč. Co o tom přesně víte? Manžel byl vzteklej jak hrom. Šetřil nám to na dovolenou, jenže tento rok se bohužel na dovolenou nedostaneme až příští rok a má tam celkem dost peněz. Co teď? :nevim:

Reakce:
89Luca
Kecalka 486 příspěvků 04.06.19 21:56
@Anonymní píše:
Dobrý večer všem.
Píšu jako anonym a prosím o respektování
Moje otázka je na vojáky, nebo manželky vojáků.
Asi většina z Vás ví co je FKSP a manžel přišel s tím, že pokud do konce roku nevyčerpá to co má na FKSP tak se to všechno a všech v AČR vezme dohromady a dle počtu vojáků se to rozdělí všem. Takže když tam má někdo třeba 25000 tak po novém roce bude mít 2000 Kč. Co o tom přesně víte? Manžel byl vzteklej jak hrom. Šetřil nám to na dovolenou, jenže tento rok se bohužel na dovolenou nedostaneme až příští rok a má tam celkem dost peněz. Co teď? :nevim:

Jsem manželkou vojáka a je to pravda, proto my chceme jet na prodloužený víkend, určitě to nenecháme propadnout!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 22:02

@89Luca achjooo já v hloubi duše doufala že to je kec :zed: v létě se právě nikam nedostaneme a od září do listopadu je pryč, doma jen na víkendy, tak ani nebudeme moct jet třeba n týden někam na pobyt s wellnes na podzim… Vůbec nevím jak s tím naložit a vybrat to :nevim: zas se mi to nechce vypatlat na zbytečnosti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 22:20

Taky jsem zaměstnanec MO, je to tak. Nevyčerpané peníze se budou rozdělovat. Myslím, že by neměl problém koncem roku si zaplatí dovolenou na příští sezónu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 22:24

A nedá se z toho letos zaplatit dovolená na příští rok? Z FKSP resortu vnitra to jde.

89Luca
Kecalka 486 příspěvků 05.06.19 11:03
@Anonymní píše:
A nedá se z toho letos zaplatit dovolená na příští rok? Z FKSP resortu vnitra to jde.

Manžel si myslí že to nejde, prý z toho nejdou zaplatit i rehabky na příští rok

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 12:58
@89Luca píše:
Manžel si myslí že to nejde, prý z toho nejdou zaplatit i rehabky na příští rok

Tak mezi „myslí“ a „má ověřeno“ je docela dost rozdíl. Na jeho místě bych nastudovala pravidla pro poskytování. Na vnitru to lze a šlo vždycky - podstatné bylo, kdy se hradí faktura. Kolegyně má už teď z letošního limitu zaplacené hory na příští leden.

89Luca
Kecalka 486 příspěvků 05.06.19 16:45
@Anonymní píše:
Tak mezi „myslí“ a „má ověřeno“ je docela dost rozdíl. Na jeho místě bych nastudovala pravidla pro poskytování. Na vnitru to lze a šlo vždycky - podstatné bylo, kdy se hradí faktura. Kolegyně má už teď z letošního limitu zaplacené hory na příští leden.

Mezi vnitrem a obrany je rozdíl, a jestli z toho jde platit dovolená na loňský rok můj manžel nezjistuje když ví že nás se to netýká. Pouze ví, že rehabky na příští rok nejdou ale původní dotaz byl někde jinde. A pochybuji že když nejdou rehabky tak půjde dovolená.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 17:28
@89Luca píše:
Mezi vnitrem a obrany je rozdíl, a jestli z toho jde platit dovolená na loňský rok můj manžel nezjistuje když ví že nás se to netýká. Pouze ví, že rehabky na příští rok nejdou ale původní dotaz byl někde jinde. A pochybuji že když nejdou rehabky tak půjde dovolená.

Původní dotaz byl, co teď, když se letos dovolenou nestihne, chlap má ve FKSP našetřeno a s novým systémem by o to přišel. Anonymní slunečnice (také z resortu MO) si myslí, že by z toho dovolená na další rok jít zaplatit měla. Já doporučuju prověřit pravidla na základě zkušenosti, že v podobně fungujícím resortu vnitra to na dovolenou na další rok jde. O loňské dovolené nikdo nepsal, to je jasná blbost.

Luska
Kecalka 359 příspěvků 05.06.19 18:57

Manžel to musel vybrat, jinak by o to přišel.

Váš příspěvek
Reklama