Fotky penisů ve zprávě?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Halibar
Kelišová 6337 příspěvků 24.03.18 08:35
Změny na emiminu? Fotky penisů?

Dobré sobotní dopoledne, dámy. Nebyla jsem na emiminu několik měsíců, čekalo na mě dost zpráv, ale jedna mě teda znepokojila - uživatel divaio mi poslal fotku svého penisu s otázkou, zda si myslím, že je jeho penis dost velký… to je jakože nějaká inovace? :roll: to už ani na portálu pro ženské nemá člověk klid? :D

Příspěvek upraven 24.03.18 v 11:12

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Doctus
Závislačka 4327 příspěvků 24.03.18 08:38

Mně taky přišly spontánně několikeré fotky na zhodnocení, a to jsem chlap. Záhadně byli tito uživatelé „smazání“, takže zřejmě fotografie rozesílali zeširoka…

Martina84
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 24.03.18 08:42

Asi se mu libila tvoje profilovka :lol: Já tady žádný penisy nevídám :nevim:

Halibar
Kelišová 6337 příspěvků 24.03.18 08:43

@Martina84 asi ji budu muset změnit :D

Annne
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 24.03.18 08:56

Nie si jedina :) rozposielat svoje zizaly po emimine je tu zda popularny sport

https://www.emimino.cz/…nkovani/164/

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 2 inzeráty 24.03.18 08:58

Já myslím, že to bude dobře vychovaný chlapec. Pozdraví, slušně se zeptá, poděkuje… :mrgreen: Mimochodem, co jsi mu na „TO“ řekla? :jazyk:

Alušáček
Závislačka 2865 příspěvků 24.03.18 08:59

Já žádnou profilovou nemám, přesto mi fotka pinďoura přišla taky a ještě od dvou dalších dotaz jestli mi můžou poslat fotku :lol:

Soňa Zacharová
Závislačka 3144 příspěvků 24.03.18 09:00

@Halibar Ahoj Barčo, to bude tou profilovkou :D

Příspěvek upraven 24.03.18 v 09:01

Annne
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 24.03.18 09:01
@Halibar píše:
@Martina84 asi ji budu muset změnit :D

Si podla fotky pekna baba, tak ti posielaju penisy, skus si tam dat fotografiu nejakej storocnej Fantozziho dcery, myslim, ze by to malo vyriesit problem. :)

martina.se
Hvězda diskuse 56892 příspěvků 24.03.18 09:02

@Halibar :mrgreen: :lol: taky jsem tu několik měsíců nebyla.. a tuhle fotku jsem našla :mrgreen: asi se chtěl pochlubit, no :lol:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 24.03.18 09:04
@Annne píše:
Si podla fotky pekna baba, tak ti posielaju penisy, skus si tam dat fotografiu nejakej storocnej Fantozziho dcery, myslim, ze by to malo vyriesit problem. :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Fantozziho dcery. :mrgreen: To by mohlo zabrat, ro je fakt.

Annne
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 24.03.18 09:11
@Ms.Ragdoll píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Fantozziho dcery. :mrgreen: To by mohlo zabrat, ro je fakt.
*

Akoze ten tvoj smailik :nevim: znamena, ze pochybujes, ze by ich to odradilo? :)
Tak nech si tam da fotografiu storocneho Fantozziho syna, to by mohlo zabrat. :mrgreen:

Edit: Zmenila si smailik, to nie je fer! :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.03.18 v 09:13

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 24.03.18 09:11

Chlapi ty svoje nadobicka posilaj jak divi, pritom ze by to byl zrovna dvakrat pohled pro Bohy… :lol:

Jak tohle vzniklo, to se na to vazne jako nekdo chytne? Neco na zpusob Barneyho Stinsona a jeho prosluleho Naháče? :think: :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.03.18 v 09:17

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2282 příspěvků 24.03.18 09:12
@Annne píše: *Akoze ten tvoj smailik :nevim: znamena, ze pochybujes, ze by ich to odradilo? :)
Tak nech si tam da fotografiu storocneho Fantozziho syna, to by mohlo zabrat. :mrgreen:

Jsem se preklikla :lol:

Annne
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 24.03.18 09:14
@Ms.Ragdoll píše:
Jsem se preklikla :lol:

ja vim :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Petra Paroubková se chce seznámit: Jsem momentálně hodně postižená sexy mozkem!

Televizní reportérka Zpráv na Primě Karolína Hošek se na svém facebookovém... číst dále >

Tři největší trapasy Karly Šlechtové: Na tyhle „bomby“ nikdy nezapomenete!

Končící ministryně obrany Karla Šlechtová toho za svou politickou kariéru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama