Změny nálad a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verule.Berule
Stálice 97 příspěvků 10.04.18 10:09
Změny nálad a antikoncepce

Zdravím všechny… Již dlouho jsem přemýšlela, zda sem napsat a zeptat se na zkušenosti. Před 3 měsíci jsem musela změnit antikoncepci, při předchozí jsem začala každý měsíc silněji špinit už od půlky cyklu, tak mi gynekoložka předepsala antikoncepci Leanova. Špinění odstraněno, ale vyskytly se u mě změny nálad, chvíli jsem spokojená a najednou mě přepadnou stavy, kdy jsem smutná že se mi nikam nevyvíjí vztah s přítelem, ikdyž on mě ujistuje, že ano a sama vím, že ano, ale hormony si dělají, co chtějí. Do toho všechny kamarádky začínají rodit potomky a mě přepadají myšlenky, že třeba já budu mít problém otěhotnět, přece jen třicítka na krku a v práci zvedám celé dny těžké věci… No a ty mé stavy způsobují, že všechno řeším jídlem tím i přibíráním. Takže jsem v začarovaném kruhu, ale snažím se to před okolím neventilovat, připadám jim smutná až naštvaná, protože se mnou není řeč a mlčím, ale já se prostě jen snažím přetrpět ten čas, kdy mám takoví stavy… Zažila jste to některá, nevím, zda je to tou antikon. či prostě něčím jiným…

Reakce:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 10.04.18 10:15

Jo to klidně být antikoncepce může, mě třeba antikoncepce vymazala náladu úplně, neměla jsem ani dobrou ani špatnou. Když jsem přestala antikoncepci brát a ona vyprchala z těla ( bohužel jsem neměla tabletky tak to trvalo dlouho) tak najednou začalo slunce víc svítit, lidi byli milejší, na druhou stranu problémy byly složitější, ale byla jsem ochotná je řešit.

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4950 příspěvků 10.04.18 10:19

No a co teprve až ten sajrajt přestanes zobat a následně zjistíš, že ti ten tvůj současný přitel vlastně vůbec „nevoní“ a ze s nim ani být nechceš :D

Verule.Berule
Stálice 97 příspěvků 10.04.18 10:21

Tak při předchozí anti bych řekla, že jsem měla tu náladu vymazanou a nebo spíše nebyla ta negativní a nyní ta špatná přijde tak z nenadání a pak zase odejde, ale uvědomuji si ji a snažím se to nějak přetrpět ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 11:28

Řešit antikoncepci jinak než hormonama?
Jinak souhlasím s @Hroznej puberťák já antikoncepci brala 7 let, téměř celou dobu vztahu s mým manželem. Pak jsem vysadila a teměř hned otěhotněla. Jaké pak bylo překvapení, když 9m po porodu opět naskočil cyklus mě začaly ovládat ty „správné“ - vlastní hormony. Manžela jsem najednou viděla a cítila uplně jinak a trvalo sakra dlouho než jsem se s tím sžila.
 Karla

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 10.04.18 11:56

@Hroznej puberťák Jo tenhle efekt opravdu funguje, já se s mužem seznámila když jsem antikoncepci nebrala když jsem jí brát začala tak mi málem vadilo i jak dýchá, když jsem s tím skončila tak jsem se do něj znovu zamilovala, jenom mám veliké štěstí, že tenhle několikaletý experiment se mnou vydržel :srdce:

Uživatel je onlineHroznej puberťák
Závislačka 4950 příspěvků 10.04.18 12:13
@Heivka píše:
@Hroznej puberťák Jo tenhle efekt opravdu funguje, já se s mužem seznámila když jsem antikoncepci nebrala když jsem jí brát začala tak mi málem vadilo i jak dýchá, když jsem s tím skončila tak jsem se do něj znovu zamilovala, jenom mám veliké štěstí, že tenhle několikaletý experiment se mnou vydržel :srdce:

Ještěže tak, průser je to obráceně.

Milis666
Kecalka 180 příspěvků 10.04.18 13:49

No jo je to svinina. Já když jsem ji brala trpěla jsem na migrény a tak jsem po porodu nasadila jinou s minimem hormonů a po tej jsem byla děsně vzteklá a to jsem teda fakt kliďas :)
Tak jsem hormony vypustila a je klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >