Reklama

Změny po začátku LOWCARB stravování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

denkat
Kecalka 107 příspěvků 13.08.18 11:35
Změny po začátku LOWCARB stravování

Ahoj holky, která se stravujete LOWCARB, ráda bych se zeptala jestli po zavedení tohoto typu stravování vaše tělo také reagovalo takto nebo i jinak či hůř. Mám citlivý žaludek takže minimálně tak 1-2× do týdne je mi špatně od žaludku když se stravuju normálně, ale když jsem najela na lowcarb tak takové problémy nepociťuji. Myslím, že v tomto ohledu mi ta strava opravdu prospívá. Nicméně 3 dny po začátku tohoto stravování jsem pocítila silnou bolest hlavy, ale to přešlo a od té doby v pořádku, ale včera se mi na obličeji v oblasti lícních kostí objely takové menší červené tečky, ne pupínky, ale prostě tečky jako kdyby to byly pihy, ale jsou červené, nesvědí, nebojí nic jen tam jsou, prostě taková vyrážka a další problém, který je tedy intimního rázu, začala jsem trpět vaginální suchostí, prostě při sexu ani „kapka“, je to celkem nepříjemné a nevím jestli to nemůže souviset s lowcarb stravováním, protože takový problémy jsem nikdy neměla. Děkuji všem za odpovědi

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4557 příspěvků 13.08.18 11:51

Na zacatku se muzou dit opravdu divne veci :D Ja byla jen unavena, ale treba bolest hlavy je casta. Musis doplnovat mineraly. Ty tecky predpokladam, ze je „keto rash“. Bud to pretrpis, prejde to, anebo pry pomaha na par dni lehce zvysit sacharidy (jen trochu), treba z 20g na 40g…ta suchost se snad spravi taky, ale o tom jsem jeste neslysela. :think:

denkat
Kecalka 107 příspěvků 13.08.18 12:46
@Lenka_Hal píše:
Na zacatku se muzou dit opravdu divne veci :D Ja byla jen unavena, ale treba bolest hlavy je casta. Musis doplnovat mineraly. Ty tecky predpokladam, ze je „keto rash“. Bud to pretrpis, prejde to, anebo pry pomaha na par dni lehce zvysit sacharidy (jen trochu), treba z 20g na 40g…ta suchost se snad spravi taky, ale o tom jsem jeste neslysela. :think:

Děkuji za rady, ta vyrážka mě trochu překvapuje, protože já se držím na příjmu sacharidů mezi 50 až 70 g za den, snad to tedy přejde ..nicméně víc mě trápí ta suchost, teda spíš mého manžela, má pocit, že mě nedokáže vzrušit což vůbec tak není, vzrušená jsem stejně jen jsem prostě na suchu :lol: …počkám ještě nějaký ten den a uvidíme jestli se to spraví

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama