Změny-školka od 3 let

266
11.1.07 12:48

Změny-školka od 3 let

Ahoj,
poradíte mi někdo? Pracuji,pobírám RP, dítko(v dubnu mu budou 3 roky) hlídá babička.Chtěla bych ho dát od 3 let do školky na ty 4hodiny denně.Musím to někde hlásit (sociálka)? Zůstává mi RP?Nejsou nějaké změny? Díky.Katty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Vvv
1364
11.1.07 13:13

Ahoj, musíš ohlásit na sociálce (tam kde ti přiznali RP) změnu s tím, že podepíšeš nějaké prohlášení, že dítě chodí do školky na dobu nepřesahující 4 hodiny denně. Pak ti samozřejmě RP zůstane do 4 let věku dítěte. No a po nástupu dítěte do školky tě čeká koncem každého měsíce opět cesta na sociálku s vyplněným a od školky potvrzeným formulářem, že dítě opravdu stále chodí jen na 4 hodiny. Alespoň u nás je taková praxe :roll:
Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
11.1.07 13:24

Ted jsem to asi nejak nepochopila, od tri let muze byt dite kazdy den na 4 hodiny ve skolce a neprijdu o materskou? Ja mela za to, ze maximalne 4 dny v mesici? Je to nejaka zmena oproti minulym rokum?
Diky
Kacica

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
11.1.07 13:39

No jasně, že jsou změny :lol: Jsou o době ve školce a výši výdělku při rodičáku. Ale to už delšííí dobu. A mluvíme o rodičáku a né mateřské, že jo? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
11.1.07 13:41

jasne, ze rodicak, ja tomu porad rikam stejne, o tom vydelku vim, ale o tech hodinach ve skloce jsem nevedela, tak to je super :-)
diky kac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
11.1.07 13:44

ahojky Kaci,

pokud vim,tak od 2,5 r. muze ditko do skolky na 5dnu v mesici na 4h.
Ale od 3r muze kazdy den na 4h.

Alespon u nas ve skolce to tak je(od tech 2,5r),protoze tak maly mel jit-na tech pet dnu.Ale vzhledem k preplnenosti skolky uz na tech 5dni neberou(museli jsme to vyrizovat,protoze uz byla podepsana smlouva) a jeste nevi,jestli vubec budou brat jen ty polodenni deti,protoze zajem je obrovsky.-taky se totiz rozmyslim,jestli nepujde jen na ty pul dny…

Any

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
11.1.07 16:18

Změny-školka od 3 let

Ahojky,
děkuju za odpovědi. :) Je to teda dobrý, lítat každý měsíc na sociálku s potvrzením ze školky, ale za ty prachy mi ta jedna vycházka měsíčně teda stojí.Aspoň Dandíkovi našetříme do budoucna na mimoškolní aktivity a možná i bráchu 8O .Paráda!Katty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
11.1.07 18:14

Kačico, ty nečteš náš deníček :lol: :lol: :lol: !!!
Už jsem tam několikrát psala, když dám Pepču do školky, tak max. na ty 4 hodiny a zůstane mi rodičák. Určo to tak je, akorát je problém s tím, že je málo míst a samo mají přednost matky zaměstnané na plný úvazek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama