Zmeškaná menstruace, aplikace agolutinu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.14 16:57
zmeškaná menstruace,aplikace agolutinu

Ahoj, mám takový problém a trápení zároveň :( Nikdy jsem neměla nepravidelnou menstruaci, vždycky chodila max. o den či dva dříve nebo později. Teď mi MS nepřišla přes týden, byla jsem u doktorky a ta těhu vyloučila(těhu test byl doma negativní),dělala mi ultrazvuk a nic zvláštního nenašla, nemám ani cystu ani nic jiného. Píchla mi tedy injekci agolutinu s tím že to do týdne mám dostat, byla jsem tam v úterý a v sobotu jsem to už dostala takže tohle je vyřešený. Jde mi o to, že chodím každé 4měsíce darovat vajíčka, teď jsem měla jít v únoru ale tím že se mi zpozdila MS tak prý chvíli počkáme, mám dále psát data MS. Měla jste některá stejný problém, že jste měli taky takhle opožděnou MS a pomohla až injekce a jak pak probíhali další cykly? byli zase nepravidelný nebo se to zase vrátilo do pravidelnosti? a jak to řešit s tím darováním, už jsem s tím počítala ale jak se mi to opozdilo tak nevim za jak dlouho nejdřív můžu čekat že mi doktorka zavolá ať si přijdu pro léky na stimulaci? děkuju moc všem co budete reagovat :hug:

Reakce:
xsaleen
Echt Kelišová 9273 příspěvků 26.02.14 17:09

Já to měla po injekci jako normálně… :nevim:
jen teda darovat vajíčka každý 4m si asi zaděláváš na problémy.. ale na to ses neptala ;)
neměla jsi třeba stres, nebo nějakou nemoc, která ti to mohla opozdit? a nebo se ti jen prostě šoupla ovulace

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.14 17:19

Chodím darovat každý 5tý měsíc :) tak jak mi doktorka zavolá, jsem prý dobrá nosnice tak možná proto chodím darovat častěji, ale co znám holky tak taky chodí darovat co 5měsíců. Jinak byla jsem trochu nastydlá a měla i stres ale to na mě nikdy neplatilo takovým způsobem abych měla takový zpoždění právě.

xsaleen
Echt Kelišová 9273 příspěvků 26.02.14 17:21

Na mě taky stres nikdy neplatil, a když jsem ms přesně potřebovala, tak si madam přišla o 6dní později, když už bylo po všem..

jajda32
Závislačka 3168 příspěvků 26.02.14 17:51

Chodíš darovat vajíčka pro ty, co nemůžou mít děti? Takže někde po světě běhají „tvoje“ děti?
Jak ses k tomu dostala?

xsaleen
Echt Kelišová 9273 příspěvků 26.02.14 18:31

@jajda32 ty vajíčka většinou nezůstávají v republice, zrovna tak ty jako příjemkyně nedostaneš české, ale třeba Italské
dělají to v CARech

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.14 19:35

Chodím darovat vajíčka pro ty co nemůžou mít z nějakého důvodu použity své vajíčka a nikde po světě mi neběhají děti ale jen na půl geneticky stejný jedinci, neberu to tak a jestli to tak někdo bere tak je s prominutím hlupák, já pomáhám lidem ke štěstí které si oni vybojují a neberu to tak že mám někde po světě kupu dětí :D to bych se z toho musela zbláznit. Z každého darování mám velkou radost, protože vím že moje vajíčka nějakému nešťastnému páru pomůžou toť vše. To že je za to finanční kompenzace pro mě neznamená vůbec nic, všechny ty peníze dávám svému synovi na spořící účet.

Váš příspěvek
Reklama