Změstnání - pocit zmaru, vše je zbytečné

Anonymní
16.7.19 06:22

Změstnání - pocit zmaru, vše je zbytečné

Po mateřské jsem nastoupila do zaměstnání místo mateřské dovolené. Nechtěla jsem místo mateřské dovolené, boužel jsem nic jiného tehdy v oboru nenašla. Dělám administrativu a komunikaci se zakázníky atd. Ze začátku nebyl čas mě pořádně zaškolik, a tak mě v tom nechali jak se říká :vymáchat hu*u". Po půl roce mi řekli, že jsou s mou prací nespokojení a začali mě konečně kontrolovat, na čež zjistili, že svoji práci zvládám :nevim: Nejsem moc komunikativní, od té doby se bojím udělat sebemenší chybu. Třeba nadřízení dělají větší chyby než já, pak hihi haha a vše OK. Ok sou to nadřízení umí v tom chodit. Pracuji tam už skoro rok a půl a nyní na stejnou pozici nastupuje další žena, kterou já musím zaškolit. Ptala sem se nadřízeného, zda by nebylo možné smlouvu změnit, a za dobu mateřské by nastoupila nová a já bych měla s možností na neurčito. S tím mě odmítl a dal mi naznat, že ta nová, co ještě ani nenastoupila, je jim sympatičtější. Já ji musím zaškolovat a po čase já musím pryč. (má možnost neurčita a hlavně jí má kdo zaškolit). V posledních týdench zažívám silný pocit bezbaděje a deprese a nevím co dělat, zda zůstat nebo odejít. Manžel by rád druhé dítě (dcera má 4,5 roku) ale na to se zatím taky necítím. O finance si starost nedělám, máme rezervy. Ani vlastně nevím, co čekám za rady nebo bázory, asi sem se jen hlavně chtěla vypovídat, protože jinak neno komu :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16.7.19 06:43

Ahoj, já bych z té práci ihned odešla. Ať se v tom tvoji šéfové vykoupou sami! Ať si zaškolí novou pracovnici sami, když na tebe ušili takovou boudu. Až bys jí zaškolila tak poletíš? Co to je za přístup? Jestli máš možnost hned odejít tak to udělej! Tohle nemá smysl. Tam kde teď pracuješ si tě asi nikdy vážit nebudou. Určitě najdeš práci někde jinde v lepším kolektivu lidí!
Drží palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
704
16.7.19 07:01

Odejdi, uvidíš jak se ti uleví. Jejich chování není fér. A zvlášť když máš možnost, tak vůbec nevím na co čekáš :kytka:
Jo a…já už bych šla i do toho mimča, čas strašně letí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1368
16.7.19 07:06

Odejdi. Deprese a negativní pocity se ti v praci budou jen prohlubovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3434
16.7.19 07:23

Začala bych hledat jinou práci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
16.7.19 07:51

Taky bych odešla, i kdybych měla být dva měsíce na pracáku a klidně ze dne na den bych zavolala, ať si za mě seženou náhradu. Je to teda nefér jednání. A rozhodně bych nikoho nezaškolovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.7.19 07:59

Pokud tě netlačí finance, máš velkou výhodu. Můžeš odejit hned, tohle prostředí ti nic nedá, jen vezme. Uleví se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27980
16.7.19 08:10
@Anonymní píše:
Po mateřské jsem nastoupila do zaměstnání místo mateřské dovolené. Nechtěla jsem místo mateřské dovolené, boužel jsem nic jiného tehdy v oboru nenašla. Dělám administrativu a komunikaci se zakázníky atd. Ze začátku nebyl čas mě pořádně zaškolik, a tak mě v tom nechali jak se říká :vymáchat hu*u". Po půl roce mi řekli, že jsou s mou prací nespokojení a začali mě konečně kontrolovat, na čež zjistili, že svoji práci zvládám :nevim: Nejsem moc komunikativní, od té doby se bojím udělat sebemenší chybu. Třeba nadřízení dělají větší chyby než já, pak hihi haha a vše OK. Ok sou to nadřízení umí v tom chodit. Pracuji tam už skoro rok a půl a nyní na stejnou pozici nastupuje další žena, kterou já musím zaškolit. Ptala sem se nadřízeného, zda by nebylo možné smlouvu změnit, a za dobu mateřské by nastoupila nová a já bych měla s možností na neurčito. S tím mě odmítl a dal mi naznat, že ta nová, co ještě ani nenastoupila, je jim sympatičtější. Já ji musím zaškolovat a po čase já musím pryč. (má možnost neurčita a hlavně jí má kdo zaškolit). V posledních týdench zažívám silný pocit bezbaděje a deprese a nevím co dělat, zda zůstat nebo odejít. Manžel by rád druhé dítě (dcera má 4,5 roku) ale na to se zatím taky necítím. O finance si starost nedělám, máme rezervy. Ani vlastně nevím, co čekám za rady nebo bázory, asi sem se jen hlavně chtěla vypovídat, protože jinak neno komu :zed:

Opravdu odejdi a na nějaké zaškolování se jim vyprdni… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18653
16.7.19 08:21

Odešla bych, žádná práce za zhroucení nestojí :kytka: Mluvím z vlastní zkušenosti, taky jsem pořád váhala, jestli mam odejít, že to přece vydržím..kdybych odešla hned při prvních varovných signálech, možná bych teď nebrala antidepresiva a nebyla po nervovým kolapsu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7692
16.7.19 08:41

Ty už jsi sem psala, viď? Odejdi a na zaškolování se jim úplně vybodni. Jinak depku neměj, i kdybys práci skutečně nezvládala, jejich přístup je velmi neseriózní a neprofesionální, takhle se dobrá firma nechová

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama