Zmiňuje bývalou - je to ok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 22:57
Zmiňuje bývalou - je to ok?

Možná řeším pitomost, ale přeci jen…začala jsem randit s klukem, viděli jsme se tedy zatím párkrát, ale přijde mi, že o mně stojí, chová se ke mně hezky, je s ním sranda, máme si co říct…co mi ale moc nesedne je to, že sem tam neustále zmiňuje bývalou, který byla přede mnou. On tedy tvrdí, že už je to vyřešené a nejsou spolu necelý půl rok, ale i tak, dle mé zkušenosti o bejvalkách kluci moc nemluví, když mají zálusk na nový objekt. A tady její jméno i přes jinak fajn rande padne třebas třikrát za setkání, že ona byla taková, že dělala tohle, že byli tam a tam…tuhle už mi to nedalo a optala jsem se, jak dlouho spolu konkrétně nejsou jelikož mi začala zvonit výstraha v hlavě - to abych si nenatloukla. On to bere tak, jako když mluví o své rodině, prostě byla součástí jeho života, tak jí občas zmíní - mně se to ale nějak nezdá.
Je to normální?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
murry
Závislačka 3005 příspěvků 26.08.18 22:59

Jak dlouho byli spolu a hlavne proc se rozesli? Polid mu ublizila mozna se z toho jeste nedostal..

Hobitka
Závislačka 3767 příspěvků 26.08.18 23:00

Nenormalni mi to neprijde, zejmena pokud spolu byli delsi dobu. :nevim:

Russet
Extra třída :D 12290 příspěvků 26.08.18 23:00
@Anonymní píše:
Možná řeším pitomost, ale přeci jen…začala jsem randit s klukem, viděli jsme se tedy zatím párkrát, ale přijde mi, že o mně stojí, chová se ke mně hezky, je s ním sranda, máme si co říct…co mi ale moc nesedne je to, že sem tam neustále zmiňuje bývalou, který byla přede mnou. On tedy tvrdí, že už je to vyřešené a nejsou spolu necelý půl rok, ale i tak, dle mé zkušenosti o bejvalkách kluci moc nemluví, když mají zálusk na nový objekt. A tady její jméno i přes jinak fajn rande padne třebas třikrát za setkání, že ona byla taková, že dělala tohle, že byli tam a tam…tuhle už mi to nedalo a optala jsem se, jak dlouho spolu konkrétně nejsou jelikož mi začala zvonit výstraha v hlavě - to abych si nenatloukla. On to bere tak, jako když mluví o své rodině, prostě byla součástí jeho života, tak jí občas zmíní - mně se to ale nějak nezdá.
Je to normální?

Není to normální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 23:04

Rok, odešla ona, prý dost nečekaně.

z92
Kecalka 205 příspěvků 26.08.18 23:09

Ne, to není normální. Nemá to v sobě vyřešené, když mu stále chodí na mysl. A že o ní mluví před tebou 8o :roll: :zed: …

Serpentini
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 26.08.18 23:09

Záleží jak spolu byli dlouho a jak o ní mluví a jak často. Můj chlap byl s bývalkou sedm let, takže logicky jsem o ní už od začátku něco věděla, těžko by vymazal sedm let svýho života. Já byla s bývalým dva a půl roku a taky občas něco řeknu. Ani jeden se ale s bývalými nescházíme, ani na ně nevzpomínáme se slzou v oku. Přijde nám to úplně normální.

Katerina_bella
Kecalka 251 příspěvků 26.08.18 23:13

Tak to je dobrej „materiál“ ten tvůj přítel.
Přijde mi jak kdyby to ještě s bývalou neměl „v hlavě“ vyřešené.
Zmínit se tolikrát o bývalé, no asi by se mi jakýkoliv styk s ním zhnusil.
Osobně nemám ráda přehrabování se v minulosti (prostě co bylo, bylo) a pokud jí tvůj přítel má pořád potřebu řešit, tak to vypadá že k ní evidentně ještě pořád něco cítí. Nedokázal se prostě ještě „odpoutat“. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 23:25

Co radíte? Usměrnit ho? Nebo rovnou radši rozchod?

Russet
Extra třída :D 12290 příspěvků 26.08.18 23:36
@Anonymní píše:
Co radíte? Usměrnit ho? Nebo rovnou radši rozchod?

Sem tam se zmínit o nějakém Karlovi a třeba o Pepovi. Mohlo by mu to dojít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 23:38

@Russet díky. Asi je to nejelegantnější řešení. Ono asi občas na lidi použít jejich vlastní zbraň je ten nejlepší lék, a zároveň se nedělá hned z mojí strany dusno.

Ou
Kelišová 5462 příspěvků 26.08.18 23:45
@Russet píše:
Sem tam se zmínit o nějakém Karlovi a třeba o Pepovi. Mohlo by mu to dojít.

Ne - nedojde mu nic.

Možná začne žárlit, ale v žádném případě z toho nevyčte " bojím se, že jsem pro tebe jen chabá náhražka tvé bývalky a že pro tebe nejsem dostatečně zajímavá a nejspíš se mnou nepočítáš." Natož aby to začal nějak řešit.

Podobné nesmyslné náznaky jako funkční komunikace nefungujou. Není to elegantní, je to zcela nefunkční. A není to vina toho, kdo si toho nevšimne, ale toho, kdo si myslí, že jde o srozumitelné vyjádření.

Ou
Kelišová 5462 příspěvků 26.08.18 23:46
@Anonymní píše:
@Russet díky. Asi je to nejelegantnější řešení. Ono asi občas na lidi použít jejich vlastní zbraň je ten nejlepší lék, a zároveň se nedělá hned z mojí strany dusno.

falešné vyvolávání žárlivosti nedělá dusno? Zejména když zjistíš, že to nebude fungovat? Takovéhle hry nejsou elegentní - je to dost nešikovná manipulace.

Russet
Extra třída :D 12290 příspěvků 26.08.18 23:48
@Ou píše:
Ne - nedojde mu nic.

Možná začne žárlit, ale v žádném případě z toho nevyčte " bojím se, že jsem pro tebe jen chabá náhražka tvé bývalky a že pro tebe nejsem dostatečně zajímavá a nejspíš se mnou nepočítáš." Natož aby to začal nějak řešit.

Podobné nesmyslné náznaky jako funkční komunikace nefungujou. Není to elegantní, je to zcela nefunkční. A není to vina toho, kdo si toho nevšimne, ale toho, kdo si myslí, že jde o srozumitelné vyjádření.

Nedělala bych z toho kovbojku. Vím, že náznaky ve vztahu nefungují. Ale tady, kdyby použila to jméno třeba 10×, tak by mu to dojít mohlo. Ne takto postupovat měsíc. Podle mě by stačil jen jeden večer :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 23:50

@Ou ok, Ou, jak to celé vidíš Ty? Já bych normálně řekla, že všechno zatím probíhá pěkně, až na tohle. Když jsem si toho všimla naježil se a dostal pocit, že tím něco sleduju.
Víš, já mám pochopení pro kde co, ale opravdu bych se nerada stala převozníkem, za poslední dobu jsem si užila s chlapama dost emočních úletů (s nedobrým koncem) a o nový opravdu nestojím.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >