Zmizela mi nevolnost 8tt

Anonymní
23.4.20 18:49

Zmizela mi nevolnost 8tt

Ahoj, zvracela jsem jak sakal od 6tt, a teď zhruba dva dny mi už není vůbec špatně. Jsem cca 8 týden těhotná. Je to normální nebo se mám obávat? :( to

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
666
23.4.20 18:51

Hlavně klid. Každé těhotenství je jiné. Držím pěsti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17289
23.4.20 18:51

Může a nemusí. odpoví ti jen doktorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
23.4.20 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj, zvracela jsem jak sakal od 6tt, a teď zhruba dva dny mi už není vůbec špatně. Jsem cca 8 týden těhotná. Je to normální nebo se mám obávat? :( to

Nemusíš se obávat, měla to tak skoro každá druhá těhotná i já :). Dva dny jsem nemohla nic sníst a třetí den úplný klid. A pak to zase přišlo ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
23.4.20 19:00
@Anonymní píše:
Ahoj, zvracela jsem jak sakal od 6tt, a teď zhruba dva dny mi už není vůbec špatně. Jsem cca 8 týden těhotná. Je to normální nebo se mám obávat? :( to

A kdy mas kontrolu? Nejspis to bude v poradku, ale pro klid bych si zasla. Nebo si jako samoplatce muzes v patek a v pondeli nechat udelat test na hCG. Stoji asi 300 Kc. Dojdes do libovolneho centra a reknes, ze chces ten test. Rano vezmou, odpoledne vis hodnotu. Hodnota by mela v pondeli byt vyrazne vyssi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 19:02

@Petra Star v úterý..

• Citovat
  • Nahlásit
2821
23.4.20 19:02

Jasne, ze to bude v pohode :-) bud rada :-) jako nevolnosti nejsou dane cely prvni trimestr…spis si to uzivej, zitra to zas muze byt vsechno jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64556
23.4.20 19:03
@Anonymní píše:

Buď ráda, neasi.. Já bliju jak sakal ještě v 15 tt a co bych dala za to, aby to ustoupilo..nevolnost nějak nesouvisí s tím, jak se má mrne, klid :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
23.4.20 19:58

To jestli ti nevolnosti pokračují a nebo vymizí, se neodviji od toho, jestli je tehotenstvi prosperující, neboj :) tohle mi říkal doktor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
23.4.20 20:48

Nevolnosti nebo jejich vymizení ti o prosperitě těhotenství nic neřekne. Počkej na kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
668
23.4.20 20:53

Já se taky několikrát vystresovala, že mi najednou nic není, jestli je vše v pořádku a pak se to zase vrátilo. Takže bych řekla, užij si, že je ti chvíli dobře, nikdy nevíš, kdy se to zas vrátí :D :dance: držím palce, ať je vše ok 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat